Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia ébredése!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. quka

    quka Járnitanuló

    akkor jó :) nem azért írtam csak olvasgattam miket írtak és persze érdekelt a te véleményed is :) reméljük később kapsz infót és közzé is tehetitek majd.
     
  2. Én 2 ilyen nyelőt lőttem de fogalmam nincs h mi alapján dobja :D Kép nem készült róla de olyan 400 milla körüli volt az épje ha jól tévedek és nagyon + os volt még 30 fontossal is. :D
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    500 milla az élete ;)
     
  4. akkor te többet tudsz :D És h milyen időközönként van ? :)
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A-a, de nem hinném, hogy időközönként jelenne meg. Mint írtam én 5 nap alatt 1x találkoztam vele. Akkor 5 naponta 1x jelenne meg? Ezt nem hinném :D
     
  6. Én 2x 1 nap alatt :D
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindig tudtam, hogy vannak köztünk csókos játékosok :oops:
     
  8. LOL:eek::p:D
     
  9. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ejjjj :)
     
  10. quka

    quka Járnitanuló

    vki tudja hogy a teknőszúzó adhat dizit?? es ha igen akkor utolsó lövés vagy az erő számít?
     
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    A Teknőczúzók elsüllyesztéséért gyöngy és tapasztalatpont jár, valamint a legtöbb sebzést okozó játékos megkaphatja (tehát nem kapja meg biztosan az aki a legtöbbet sebezte) a Ballista hajódesignt is.
     
  12. Úgye :D vagy én jókor voltam jó helyen :D
     
    Gallardo kedveli ezt.
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Na igen, aki tudja, hogy mikor és hol kell lennie :oops:. Hova és mikor dobja a következőt?
     
  14. A mikort lehet sejtem a hova az titok :D de úgy is mindenhol kiírja :D .
    2015-05-20 14:56:12Kaptál 26700 gyöngyöt.26'700 gyöngy
    2015-05-20 14:56:12Kaptál 31554 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-05-20 14:56:12Megszerezve: 1 x A királynő kegyelme.
    mai egyik :D a másik olyan 20:30 és 21:30 között lesz ha minden jól megy ha nem akkor tévedtem :D . De majd tapasztaljátok :p ;)
    ;)
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    jokor jo helyen de kétszer? hihihi

    Gratula !!!
     
  16. Jaja az egyszer biztos h nem lehet kiszámolni mikor dobja, de ami biztos h bármikor dobhatja :D
     
  17. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Gratula..Én még a T.zuzzó közelébe sem tudok menni XD
     
  18. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Örülnék neki ha a BP nem felejtene el jovairni az elso ket napi elitpontokat! :)
     
  19. quka

    quka Járnitanuló

    Örülnék neki ha a BP nem felejtene el jovairni az elso ket napi elitpontokat! :)

    hát még az is jó lenne ha kristályt adnának elitpont helyett :)
     
  20. _Ne_Felejcs_

    _Ne_Felejcs_ Utánpótlás-írogató

    adott iidökbeen jelenik meg.miree a mostanii resi?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.