Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia ébredése!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Nyugi az elnyelővel nem vagy egyedül, én se látom esélyét hogy 50-et összehozzunk. Bár jelenleg már annak se látom sok esélyét, hogy a caspio hatalmát még egyszer összehozzuk , mert 3,6 milliárd nálunk soknak számit, ha az átlagot nézzük. Mivel nem 3 milliárdtól indul ujra.
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.
  2. quka

    quka Járnitanuló

    kedves ricsi!
    sokszor ne magadból indúlj ki mert lehet te már pár éve játszol és sok pénzt fektettél bele de más nem biztos és sokkal kisebb hajóval nem annyira van gyöngy hozam. lehet te ide költöd a fizut más meg a családra.
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Maga a zúzó nagyon pluszos és bár nem tudom, mert nem teszteltem, de szerintem elég kis hajóval is lehet rajta hasznod.
     
  4. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Ha van királynő kegyelmém, akkor miért nem látom a feketepiacon?

    Meglepődnél, ha tudnád milyen keveset költöttem rá :D
     
  5. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Köszi , elsiklottam a dolgok felett .

    Sajnos a mi szeronkon úgy fog lemenni az event,hogy nem lesz elnyelő - esélytelen. A caspio hatalmát meg nem éri meg meglőni a nagysága miatt , nincs annyi játékos aki meglőné max elittel , de az meg kidobott gyöngy .
     
  6. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Nem a gyöngy jutalommal van a gond :) Hanem ha nem melletted lövik meg nem érsz oda kis hajóval amin nincs plusz sebesség, lőttem már zúzót, pluszos persze de a hangsúly a sebességen és a többi tényezőn van :) Persze teleport stb, de nem mindenkinek van napi 10-15 teleportja :) És remélem változtatnak a maradék bő 1 héten az elnyelő ncp megjelenésén. Hisz Ázsia szerveren nem lesz meg soha, ha rajtunk múlana a dolog lenne, de hiába lőjük a zúzókat akkor sem lesz napi 50 főleg nem restart miatt :) És csak azért maradjon ki valamiből egy teljes szervert mert kevesebb az aktív játékos mint máshol?! Nem egy ilyen szerver van sajnos ahol Elnyelőről még álmodozni se mernek. :eek::(
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  7. †ZΣЦsZ†

    †ZΣЦsZ† Utánpótlás-írogató

    Ugy van ahogy mondod nem lehet löni meg ha odaernek a nagyok kilönek tehat egy kis valtoztatas jo jönne
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A Zúzók megjelenése nekem se tetszik...
     
  9. quka

    quka Járnitanuló

    hát sok minden van ami annyira nem jó. személy szerint a zúzó megjelenése én nem tartom jó dolognak hogy mutatják mennyi kell és adja itt úgy kellett volna hogy ne mutassa és mindenki lövi normálisan és nem az van mint most hogy lőnek 1 vadászt vagy 2őt és várnak ha kell 5 percet is mert a lőszer fogy és senkinek se kell 13 lélek főképp ragyogó még a krisi el is megy de annyira nem lényeg . a máik része ami probléma az elnyelő! itt 50 db zútót kell kilőni hogy megjelenjen ha szerencséje van az embereknek akkor 2 őt is láthat 1 nap ( itt persze 0-24 ig figyelni kell ). sajnos ez az event 2 része lenne akkor szerintem eléggé gyengus. ha netán levinnék a zúzó db számát pl 50 helyett 30 ra akkor talán jobb lenne az event ennek a része. a gyöngyről meg annyit hogy a zúzó és az elnyelő is + os így arra nem mondhatok rosszat :).
     
    -Kleno-Alexa- kedveli ezt.
  10. totis111HIP*❶

    totis111HIP*❶ Utánpótlás-írogató

    Szerintem is a zúzó mutatása nem kellett volna! Az elnyelőt meg nem db számra csinálnám hanem véletlen szerűen bizonyos idő közönként és több térképre dobnám,hogy mindenkinek legyen egy kis siker élménye! Tehát minden képen kellene valamilyen változtatás ! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.15
  11. ¤Morfi¤

    ¤Morfi¤ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Konkrétan szeretnem leírni:) hogy az event npc-ket, ne lehessen füstölni! Eléggé nehezített így lőni amíg van néhány kedves játékos aki füstöli:) Köszönöm!
     
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ és [DD] kedveli ezt.
  12. -Kleno-Alexa-

    -Kleno-Alexa- Utánpótlás-írogató

    DD lehet már tudni mire váltják be a lelkekett?
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem, de még van 1 hetünk ;)
     
  14. _Ne_Felejcs_

    _Ne_Felejcs_ Utánpótlás-írogató

    dd kezdjuk ott hogy ez a pontos dolog is kicsit "undorito", sokkal érvényesebb lenne ha a vadász 5% eséllyel adná a zuzot mer mint én lövöm sorra le a vadászokat viszont kb egész nap tudunk löni 20 at,kezdjük itt.a beváltásnak meg sokkal több értelme lenne ha az event elött pl 2 nappal váltják be vagy beteszik tárgyként hogy be tudjuk váltani az event közbe mer pl ha marad 2000 sárga lelkem éss páncéltöröt adnak érte akkor még bele tudnám löni pl az eventbe.....kicsit több értelme lenne...
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az első részével teljesen egyetértek, vagy ha nem is 5% eséllyel, de ne látnánk, hogy még mennyi pont kell a megjelenéséhez.

    Event előtt 2 nappal szerintem még senkinek nincs lelke, de ha arra gondoltál volna, hogy event vége előtt 2 nappal, akkor még utána is gyűjthetsz lelkeket, amivel mi lenne? A beváltás tulajdonképpen egy gesztus, hogy ne menjen pocsékba a feleslegesen gyűjtött event fizetőeszköz, jelen esetben a ragyogó és átkozott lélek. Megtehetnék azt is, hogy nem váltják semmire, költsd el.
     
  16. quka

    quka Járnitanuló

    hát igen ez nemes gesztus a lelkek beváltása de mindennek 2 oldala van :) ha sok játékos nem költ a játékra miből tartja fel magát ? vagy lehetne sok hasonló dolgokat mondani ami igaz. ne értse senki félre amit írtam csak egy példa volt. ebből az eventből is tanultunk vagy tanulunk és remélem legközelebbi hasonló eventnél megfogadják a tanácsokat és megfelelő lesz mindenkinek.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hogy jön ide, hogy valaki költ a játékra vagy sem? Ez mindenkinek a saját döntése és mindenkinek a magán ügye. Nem azért kell lelkeket vásárolni és/vagy gyűjteni a tengeren, hogy majd milyen jó dolgot kapsz érte a beváltásnál. Nem! Vásárold és gyűjtsd azért, mert szeretnél valamit venni belőle a piacon, ha ezen felül marad, akkor örülsz neki, hogy nem kukába megy, hanem adnak még érte valamit.
     
  18. quka

    quka Járnitanuló

    nem értetted amit írtam. aki költ az költ nincs ezzel baj. de te a gesztust mondtad hogy mien rendesek vagytok hogy a maradék lelket beváltjátok. én meg erre azt mondom hogy ha az emberek nem költenek a játékra akkor miből is élne meg?? én úgy vélem ez is egy gesztus az emberektől hogy ide teszik a pénzt és nem máshova.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Persze, ez mindenkinek a saját privát döntése, te is eldöntöd, hogy akarsz-e vásárolni valamit a játékba, én is, és mindenki más. A BP pedig eldönti, hogy mit és hogy csinál a játékban, többek között azt, hogy ad-e valamit a fel nem használt lelkekért, ha igen akkor mit és mikor adja. (Persze adni fog, ne értsen félre senki :), csak még azt nem tudni, hogy mit)
     
  20. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    DD van valami infó Kód lesz?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.