Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia visszatér 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 19.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Cassiopeia visszatér 2016 eseménnyeé kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ☆мıgнτγ•мouѕє☆

    ☆мıgнτγ•мouѕє☆ Utánpótlás-írogató

    jeleznétek a fejlesztőknek, hogy nagyon, de nagyon kevés a láda ?
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv,Teknősvadász hány ragyogó lelket ad kb?13ragyogó,5krisi jött nekem,ez a max?
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.16
  4. dudka1

    dudka1 Törekvő

    az,
    az biza, az a max.
     
  5. makfer

    makfer Törekvő

    Ha kilépek az event küldetés megszakad.
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Frissíts a próba ablakában (ne F5-öt érts alatta), utána nézd meg, talán csak megjelenítési hiba.
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

    Nem, már nem először tapasztalom, hogy ha ki kell lépnem akkor megszakad a küldetés, eltűnik.
     
  8. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Bolondok szigete : feladat hajóz 32/AW pontra 11/2 térképen. na ez most elég érdekes mivel 7-es szintű vagyok....:D:D:D
     
  9. HUN_Warrior

    HUN_Warrior Utánpótlás-írogató

    Lost Connection egyfolytába!
     
  10. Docca

    Docca Fórum-zöldfülű

    felvettem a küldit.. löttem a cassiopeiát kész a küldi kiirja hogy menjek vissza a feladatosztóhoz.. mikor visszafelé mentem egyszer csak aztirta ki h nincs aktiv próba... igy jutalmat sem tudtam felvenni.. hányszor álljak neki megcsinálni?

    resi lesz! próbáld 10-15perc mulva
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.5.16
  11. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    az azért nem igazán votl szép hogy az elnyelőt is le nullázták resinél:p
     
    Docca kedveli ezt.
  12. 义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义

    义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义 Fórum-zöldfülű

    A Cassiopea áldása a resivel együtt eltűnt, sem a ládák sem a fészkek nem adnak lelket...
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Lehet, már magatoktól is rájöttetek mi is volt a gond, mégis válaszolok, mivel ezt nem tudhatom. Ha esetleg mégsem, vagy másnak is adódna ilyen jellegű problémája, ha olvas fórumot, elkerülheti a "csalódást".
    A naponta többször ismételhető próbák újraindulnak több alkalommal. Jelen esetben 3 óránként, ennyi időnk van teljesíteni és leadni.
    Gondolom, lejárt az időd, mialatt kiléptél, ezért szakadt meg.
    Te is szintén kifuthattál az időből.
    Nézzétek időnként az Esemény infó ablakát. Ott lehet látni (Törd fel Cassiopeia héját!), mennyi időnk van hátra, míg teljesíthetjük a felvett próbát.
     
    makfer kedveli ezt.
  14. makfer

    makfer Törekvő

    Igazad van a 3órás dologra tényleg rájöttem már :)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  15. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok! Érdeklődnék, miért tűnt el megint a Cassiopeia áldása a reggeli restarttal? Nem egész napra jár?
     
  16. Péter

    Péter Fórum ismerője

    nem adnak lelkeket a sárkányteknős fészkek.Tegnap este még igen ,ma már nem. gondolom a restart végett.
     
  17. Ander_evo3(69)

    Ander_evo3(69) Utánpótlás-írogató

    Nekem sem adott
     
  18. 义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义

    义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义 Fórum-zöldfülű

    Elvan rontva az egész úgy ahogy van, már az első cassiopea áldás is az Ázsiai szerókon összesen 1 órát tartott és jött is az első restart ami ugyebár hazavágta az egészet, persze mindre válaszolnak a fórumon moderátorok csak az ilyen problémákat hagyják szó nélkül, mert nem tudnak rá mit mondani...
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem gondolnánk, hogy minden egyes alkalommal szükséges leírnunk, amit feltehetőleg ti is úgy gondoltok, ahogy mi.
    A hibákat, amint lehet javítják. Azzal is tisztában van mindenki, hétvége van, tehát legkorábban a jövőhét elején várható bármiféle változás, esetleg információ.
    Azon kívül, hogy sajnáljuk, mást mi sem tudunk tenni.
     
  20. 义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义

    义☠«~*BlAcKJacK*~»☠义 Fórum-zöldfülű

    Amúgy ne értsd félre nem rossz szándékkal írtam, csak ugyebár már pénteken jeleztem, hogy ezzel valami gond van, majd további három játékos jelezte a panaszát és semmilyen válasz reakció nem érkezett tőletek. Na de ezt már kár firtatni válaszoltál így gondolom aki esetleg még írni akart ezzel kapcsolatban már nem fog, így ez tárgytalan lett.
    Egyébként őszintén azt nem értem, hogy egy hetes csuszás után, mely idő alatt ugyebár a hibákat javították és tesztelték, mellesleg nem egy új eventről beszélünk.... egy ilyen apróságot nem vettek figyelembe, mint például, hogy a szerver restartok ne befolyásolják az event előrehaladását és jóformán ne vágja haza az egészet . Ott van például az egyik admirális npc, az elnyelő, legyünk optimisták és átlagoljuk be a respawnját 3-5 óra közzé, ha ez idő alatt jön egy restart a számláló lenullázódik ugyebár és csóró játékosok kezdhetik előlről.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.