Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia visszatér 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 18.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Cassiopeia visszatér 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Hát mit ne mondjak,valami nem stimmel az NPC-kkel,a teknősrabló 5 mp alatt elsüjjesztett!
    Ez így jó lessz
     
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Ázsiai szerveren még nem kezdődött el a event!Mekkorát lő rád,hogy el süllyesztett? melyik szerveren vagy?
     
  4. alma2

    alma2 Fórum-zöldfülű

    Hibás, most lesz restart, hogy javítsák, túl gyorsan lő

    Szeretném jelezni, hogy a fekete piacon nincsenek bent az új designok és a házi kedvenc. ha később is elérhető valami, akkor is ott szokott lenni, hogy mikortól mennyiért elérhető, de most semmi.
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Előfordult már, mikor később (a felénél) kerültek be, valószínűleg most is így lesz.
     
  6. alma2

    alma2 Fórum-zöldfülű

    Előfordult, de mint írtam látszódik elhomályosítva olyankor is, így: http://prntscr.com/f9bw2k
    Így most az eventet lőjük repeszért? Szerintem ez egy hiba, örülnék, ha jelezve lenne az illetékesek felé.
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Általában tényleg így szokott lenni, de volt kivétel. Nem hinném, hogy olyan sok lelket gyűjtött volna máris bárki, hogy meg tudná venni. Ha mégis, türelmesen ki kell várnia, míg bekerül, és megveheti. Én nem félek attól, hogy csak repeszért gyűjtenénk a lelkeket, előbb-utóbb bent lesznek a designok és a kedvenc is.
     
  8. ✬EXTREME✬

    ✬EXTREME✬ Utánpótlás-írogató

    Egyetlen egy problémám van ezzel az eventtel ami az összes hasonlo event problémája, az pedig az az 55fontos ágyu amit a mai napig nem értem mért nem lehet kivenni az egész játékbol ugy ahogy van.
     
    AleX.86 kedveli ezt.
  9. Feckaa

    Feckaa Fórum-zöldfülű

    a ládák elég karcsúan adnak igy is fog maradni?
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem adnak karcsúan...
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Sziasztok!

    Kicsivel lehetne több szigonyozni való.... ;)
     
    Europa5 kedveli ezt.
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ahova az elnyelőt rakja mi az a több száz láda? :D

    Egyébként ha már dupla annyit raknak teknősvadászból akkor megcsinálhatnák úgy hogy megérje lőni, mert nagyon nem éri meg sajnos.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.5.17
    Naksi kedveli ezt.
  13. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Nekem nagyon tetszik :D Főleg hogy dobálja a 3 ragyogókat :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ja, én is kinyitottam 20 perc alatt 800 ládát :D
     
  15. Steelhiro93

    Steelhiro93 Fórum-zöldfülű

    Andersen :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. alma2

    alma2 Fórum-zöldfülű

    Szeretném jelezni, hogy a hiba miatt(sok npc és láda jelenik meg) (ami azért van, mert mind2 típusú napra: Cassio hatalma és nélküle dobott cuccot a rendszer)a ládák és roncsok kb. 50%-a nem adott lelket, Szeretném, ha jeleznék ezt a problémát és remélem megkapjuk az elmaradt jutalmakat.
     
  17. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Nem Andersen ;)
    Cseréltem én is sebességes ladikot, és azért szedegettem bőszen. :)
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem hinném, hogy csupán ezért lett volna sokkal több láda (jóval több, mintha a hatalommal és nélküle is megjelent volna, nekem úgy tűnt), NPC, vagy akár roncs, de nem is hinném, ez lényeges lenne számunkra. Reménykedni lehet, de nem hiszem, hogy ezért kárpótlás járna. Ha már látta valaki, hogy mi a helyzet, eldönthette maga, nyitogat, vagy sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.5.17
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Most meg szinte nem is találni eventhez köthető dolgokat. Egy-két ládát látok, hajó sehol.
     
  20. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot!! 3 új design
    • 1 új házi kedvenc
    Akkor most ,hogy is van ez mert ahogy ma be léptem a játékba. A fekete piacon egészen + lepődtem új házi kedvenc új dizájnok stb mert korábban amik ben voltak vagy már meg volt vagy meg vettem!! Akkor most mi ez a kiegészítés?? valaki segítene köszönöm!! Azért fura:)

    UI rossz a meróriám nem láttam az event le írásban!:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.5.17
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.