Visszajelzés Vitaszoba: Csavaros történet esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 15.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Csavaros történet 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ladomér1

    ladomér1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ahogy látom a lőszer és a különleges kulcs is csak rendelési oldalon elérhető.
    Egy jó event után következik 2-3 olyan, amelyikből csak rendelve lehet ténylegesen profitálni. Ahogy tapasztalom, a pénz utáni túlzott sóvárgás gyakran párosul nemtörődömséggel is (nem fizetős játékosokkal szemben), ennek egy tökéletes példáját láthatjuk ebben az esetben is.
    Köszönjük Bigpoint
     
    baters.HU-eu2 kedveli ezt.
  3. drobert

    drobert Járnitanuló

    Szóval, nem lenne rossz egy event, Holle Anyó szépen ad gyöngyöt, mégha nemis poliméreggel lövöd, de igazságtalannak tartom, hogy nem tették be a kulcsot, még a lőszert hagyján,
    Örültem volna, ha mind a 11 kis npc dizijét is beteszik piacra, sajnálattal láttam, hogy csak 1 dizi van bent.
     
  4. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    Milyen jutalmakat szerezhetek az event hajók után?
    Minden event hajót elit lőszerrel kell lőni.
    Jutalmak:
    11 Mesés hajódesign event hajók (Piroska, Békaherceg, Csipkerózsika, Jancsi és Juliska, Hófehér, Brémai Muzsikusok, Hamupipőke, Csizmás Kandúr, Rapunzel, A Farkas és a Hét Kecskegida, Csillagtallérok): a legtöbbet sebző játékos tapasztalatpontot, szerencsével Átkozott lelkeket és kis eséllyel gyöngyöt kap jutalmul.

    Most akkor adnak dizit a mesés hajók vagy nem?
     
  5. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Pénz,pénz,pénz....Már megint egy ilyen event?? :) Legalább a kis eventhajók adnák a dizit.... Miért kell a jónépnétől sajnálni a kifutott diziket?? emlékszem régebben még aranyért is lehetett licitálni a kifutott régi dizikre a sima piacon...És ki találta ki ezt az eventet,lövöd a kis hajókat,és a 2 nagy admirálist ki sem írja??akkor minek lőni??Feketepiacról meg no comment... :D Gratula!!
    További szép napot !!
     
    baters.HU-eu2 kedveli ezt.
  6. Saca99MB

    Saca99MB Fórum-zöldfülű

    Ezeket nem tudod meg szerezni sajna csak 1 dizi van amit meg vehetsz
     
  7. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    08.15-én vehetett mindenki bármennyi polipmérget, miért nem tartalékoltok? Főleg a régi játékosok....
     
  8. ~CSUTI~

    ~CSUTI~ Utánpótlás-írogató

    2017-11-15 15:59:13 Elsüllyesztetted Békaherceg hajóját.
    2017-11-15 15:59:13 Kaptál 6836 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-11-15 15:59:13 Megszerezve: 1 x Átkozott lelkek.
    2017-11-15 15:59:13 Megszerezve: 49527 x Gyöngy.

    Havi szerencseadag megvolt.
     
  9. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Hát én csak 480 gyöngyöt kaptam egy Jancsi és Juliskától. :)
     
  10. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Javítom az előző hozzászólásomat. :)
    2017-11-15 16:55:11
    Megszerezve: 1 x Átkozott lelkek.
    2017-11-15 16:55:11
    Kaptál 4558 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-11-15 16:55:11
    Megszerezve: 45710 x Gyöngy.
    2017-11-15 16:55:11
    Elsüllyesztetted Jancsi és Juliska hajóját.
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha értelmezed az ismertető ezen részét, akkor azt találod, hogy az NPCk nem adnak dizit jutalmul, hanem "a legtöbbet sebző játékos tapasztalatpontot, szerencsével Átkozott lelkeket és kis eséllyel gyöngyöt kap jutalmul."
     
  12. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Javasolnám a Tisztelt Fejlesztőknek (vagy aki ezért felelős), hogy a "Fizetős eventek" előtt közöljék ezt a tényt előre, akkor nem készülnénk rá feleslegesen.
    Egyébként meg kissé túlzásnak tartom, hogy a kis event hajók még azt az 1 azaz egy darab átkozott lelket sem adják mindig. Ennyire nem kellene elkényeztetni minket :)
     
    Dr.Martens és |Noisecontrollers| kedveli ezt.
  13. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    A 68-adik kis npc adott gyöngyöt, azóta egy se. Ez tényleg a plafon, valakiknek meg 15-ből kettőt.
    Az oké, hogy kis szerencse, de azért ez nem szép.
    Ez jó volt... arra, hogy felidegesítsem magam.
    Szerk: De jó, hogy kiírtam rögtön utána, egymás után kettő is adott.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.17
  14. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    hát szerintem ez az event is jól sikerült :)
     
    |Noisecontrollers| kedveli ezt.
  15. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    A 6000 lélek ezzel a próbasorral elérhetetlen... kár volt ennyiért betenni. Sokakkal együtt most fejeztem be ezt az eventet!
     
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ez nyilvánvaló!
     
  17. Tisztelt mindenki , aki azon ötletel, hogy itt mindenki elégedett legyen!
    A fórum visszamenőleg számtalan jól sikerült event leírását tartalmazza, ezt feltétlen ajánlom olvasásra! Akik régebb óta vannak, biztos vagyok benne, ezért is vannak itt, van aki szinte csak ezért. De akár sokat, akár keveset tudunk lenni, mint magam is, hiszen az élet más területein is helyt kell állni, megtaláltam a kikapcsolódás lehetőségét így is! De ez valahogy most értelmezhetetlen, 250M hajót ennyi játékossal lehetetlen kilőni, globális kiírás nélkül akár közösen megtalálni (Holle anyóéra gondolok). Na jó, a csapat talán könyebben, de még akkor is csak 2000 lélek pár nap alatt összesen. Tehát 4000 hajót kellene még lelőnöm, feltéve ha mind ad lelket is, így próba után a dizájn megvásárlásához, az szűken számolva is az 1M hajókra - 7M ágyúgolyó.. Tovább nem is matekozom.. Az event hajók neve sem stimmel, de ez végképp másodlagos...Ez a szélirány most, a legőszintébb sajnálatomra nem a vitorláknak kedvez....
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.17
  18. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia, álljatok össze a klánnal, kisebb csapattal 7-8-an és tartsátok utolsó lövésre a kicsiket, és egyszerre lőjjétek ki a számláló végén. Hidd el 5 próbálkozásból legalább 2x beválik, és mivel nem írja ki így nyugodtan kilőhetitek. Akinek van lőszere annak szerintem nem lesz gond az átkozott lelkekkel mivel azért adja a hajó rendesen (Holle Anyó). A nagy admirálist szintén így belehet lőni hogy 2-3 admirálist tartogattok kis élettel, és véditek.
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2017-11-17 12:14:54
    Megszerezve: 50874 x Gyöngy.
    2017-11-17 12:14:54
    Elsüllyesztetted Csizmás Kandúr hajóját.
     
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,érdekelne,valaki megírná,hogy van próba ami naponta ismételhető többször?