Visszajelzés Vitaszoba: Csavaros történet esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 15.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia, csak 1 próba van ami 24 óránként ismételhető (1 Holle Anyó kilövése), de ezt írja is az ismertető :)

    Formás kis darab, a kövek miatt megérte. :cool:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.17
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    6000átkot .hogy szedtél össze,gondolom nem a próbákból.?
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    100 hajóból 1x 50ezer gyöngy. ha már egyszer veszem a lőszert, adhatna jobban... a 6000 lélek meg egyenesen nevetséges.
     
    Naksi és Dr.Martens kedveli ezt.
  4. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    Megnézem hogy tartogatsz 2-3 holleanyót :) Ezt az eventet aki nem 24 órán keresztül tolja végig az el is felejtheti a dizit. Plusz ne szenvedni keljen már egy eventel, hisz ez egy játék aminek szórakozással kell, hogy teljen. Amugy nekem maga az event mint forma tetszik.
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Minden próbát megcsináltam illetve lőttem az admirálisokat. Legtöbb és utolsó sebzésre is ad plusz átkozottat így elég hamar összejött.
    Nem is egyedül kell tartogatni 2-3 admirálist. Csapatban összefogtok és véditek sokan akkor lazán lehet úsztatni őket 2-3 milla élettel, és ha már úgy áll a számláló kilőni őket.
     
  6. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Hmmm.Szóval 1 átkozott lélekért 6.66 polipméreg lőszer.(Hogy miért nem gyűjtöttem több lelket...)
     
  7. Gyularombolo

    Gyularombolo Utánpótlás-írogató

    Szerintem rossz helyre tettek a kettos pontot , bar akkor is viccnek lehet venni ha 1:500 szamolnak . Persze ez csak egy velemeny......
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ahoj Kalózok!

    Az esemény kompenzációjára november 21. 12:00 órakor kerül sor:
    FizetőeszközArányKompenzáció
    Különleges kulcs1:1Ládakulcs
    Átkozott lélek15:100Polipméreg lőszer

    2017-11-21 12:03:45 25700 x Sütőtök lőszer jóváírva. Ok: Átkozott lelkek??????????????????
     
  9. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    énis azt kaptam :D
     
  10. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Megváltozott az átváltás:
    Átkozott lélek1:50Sütőtök lőszer
     
  11. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Persze megváltozott... nem inkább megint el lett írva?
     
  12. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Nem elírva lett, hanem megváltozott.
     
  13. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Mindig egyszerűbb a leírást utólag módosítani a valósághoz :) Eddig mindig az eventhez használt lőszerre váltották az átváltanivalót, most vajon mi okból "újítotak"?
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérlek, a továbbiakban akkor írjál ilyen dolgokat tényként beállítva, ha biztos forrásból tudod, hogy mi történt. Erre esetedben nem volt lehetőség, mivel te nem rendelkezel azokkal a kapcsolatokkal, melyekkel a csapattagok igen.
    A kompenzációt utólag változtatták meg, mint ahogyan azt kollégám írta korábban. Mi is a mai nap értesültünk erről a változtatásról, és a lehető leghamarabb módosítottuk a leírást, hogy az a valóságnak feleljen meg. Szóval nem elírás történt, hanem a fejlesztők döntöttek úgy, hogy változtatnak.
    Nem érdekünk hazudni, így az igazat írtuk le.