Visszajelzés Vitaszoba: Elit klub – Al’Mahareen

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 6.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket az Elit klub – Al’Mahareen eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Lehet én vagyok a vak, de én még nem találkoztam se föld, sem pedig cunami gólemekkel!o_O
     
    zolyy és sárkányos kedveli ezt.
  3. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    EU8-on továbbra sincs Gólem, és ma délben nem jötta 35-ös event
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!!
    2024-03-11 19:35:50
    1 Különleges kulcs eltávolítva. Ok: Láda kinyitva.
    2024-03-11 19:35:50
    Kinyitottál egy lezárt ládát. Láss csodát üres a láda!!:):):p:D
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét! Felvettem egy próbát, kilőttem a 35.-ös hajót majdnem 500 millió élete van, szerintem az sok, de nem is az a lényeg, már kilőttem több 34.-est is mert azt gondoltam az adja a titkos AL Mahareen dokumentumot, de nem adott olyat. :( Hol miből lehet azt megszerezni? Szerintem érdemes lenne ilyenkor oda írni, hogy tudja a ember, hogy mi adja. Köszönöm! Aki tudja az kérem segítsen nekem!
     
  6. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Szia megtalálod az event leírásba miszerint a 35-ös ladik adhatja!
    https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-elit-klub-almahareen.57486/
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Felesleges külön odairni hogy mi adja. Hisz az volt a próba hogy semmisits meg 35-ös elit hajót, tehát abból fogod kapni értelemszerűen.
     
  8. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Köszönjük az event hosszabbítást, de nem csak ezzel kellet volna foglalkozni hanem a dizájnok megszerzési esélyén is növelni mert az egy hatalmas vicc egy rövid eventnél! A 34-es hamar meglett az első nap oké ezzel nem is volt probléma. A 35-öst jelenleg már 57x hoztam csak topra meg sokszor utolsóra is meg, topra is utolsóra egyszerre de mit adott a dizi helyett chi-chi pálcát meg a titkos dokumentumot vicc! A 36-ost csak 11x hoztam utolsóra mivel a 35-ös elvitte az időmet, na de tegnap kiderült utolsóra nincs is benne mivel ismerőssel lőttem egyet tegnap ő hozta topra, én utolsóra ő meg kapta a dizit, én nem eddig az úgy volt hogy ha benne van akkor 2 személy is megkaphatja egyszerre de hát mégse, tehát ismét egy nagy vicc! Röviden, tömören dizi szerzési esély gyenge volt pedig amennyi szabad időt csak tudtam bele fektettem az eventbe és csak egy dizi jött, illetve a safra és orichalkum is gyengén jött!
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  9. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    A 36-os adja utolsóra, DE attól hogy valaki topra megkapja nem feltétlen jelenti azt hogy utolsóra is beadja. Egyébként én személy szerint már 90+ felett járok a 35-ös elittel és nem adta be még a dizit. Van aki 2.-ra megkapta, szóval ez szerencse, vagy mi a szösz :D Az esélyt megadtuk neki, ennyi :D Talán máskor ismét esély lesz megszerezni. :D:D
     
  10. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Az komoly akkor neked utolsóra adott dizit? Nekem eddig csak topra adta azért feltételeztem hogy talán utolsóra nincs is benne! Úgy néz ki csak panaszkodni kell 60.-ra beadta a 35-öst már csak a 36-ért küzdök! Azért kíváncsi lennék az a szerencse esély vajon karcolja az 5%-ot vagy sokat mondtam?:D
     
    sárkányos kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Én hiába lőttem ki több hajót is, és a végén mikor más is lőtte eltudtam lőni a utolsót, de se a dokumentum nem lett meg, se a dizi! azért én nagyon sokalltam azt a 450 millió életet! Nem mindenki rendelkezik 700darab ágyúval! És a-hoz képest, hogy mekkora a élete, gyengén adott dolgokat is. :(