Visszajelzés Vitaszoba: Európa-bajnokság 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    • A nemzeti hajókból mostantól kevesebbszer kapható gyöngyjutalom. (Változtatás)
    Szerintem a mai szinkronizálás után ez már vicc. :)
    Eddig 132 Nemzeti hajót lőttem ki, ebből 2-szer kaptam 30k+ gyöngyöt.
    Ez azt jelenti, hogy körülbelül 1,5% esély VOLT rá, hogy gyöngyöt kapjunk, ami megmenthette volna ezt az eventet.

    Gratulálok! :)
     
  2. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Minden eventnél szoktam evetkulcsot venni Ft-ért. De mivel ezt most nem lehet mert nincs így nem is bánom annyira mert nem igazán bővelkedő jutalmakat ad a láda.De még ha lenne is elgondolkodnék,......hogy nem éri meg.
     
  3. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Teljesen büszke vagyok erre az eventre látszik hogy változások lettek kölcsön rá a hóhér jól tettem hogy 1 hónapja fel hagytam a játékal és ahogy nézem ez az event sem csábít vissza . Nem tudom ki találta ki azt hogy ennyi lélek 1 dizi azt alig van a ladikokba :D
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Az haggyán de futballőszer a ládákban ?
     
  5. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Kis olvasgatás után erre rájöhettél volna:

    Milyen jutalom jár az eventhajók elsüllyesztéséért?
    Nemzeti hajók

    - TP az okozott sebzés arányában.
    - Ragyogó és átkozott lelkek azoknak, akik a legtöbb sebzést okozták.
    - Átkozott lélek annak, aki bevitte a végzetes találatot.
    - Némi szerencsével: gyöngyök az okozott sebzés arányában.
     
  6. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Én ezt eddig is tudtam, nem is ezzel volt a gond. :D
    Hanem, hogy az eredetihez képest még csökkentették a gyöngyöket ezekben a hajókban, holott így is alig adott gyöngyöt. :)
     
  7. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Ez az event egy szégyen.Ha nincs alapból fél millió lőszered eséllyed sincs a dizire,gyöngyöt szinte semmilyen szinten nem lehet szerezni, az aréna egy pokol mert folyton kilépkednek az emberkék. Lehetetlen egy event.

    Olyan nehéz lenne az összes eventhajóba 2-3 k gyöngyöt rakni 5-10 lélekkel???.... és akkor: "nyomjátok fiuk" játék van egy hónapig.
     
  8. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Észrevehető, hogy a Bigpointnak már rég nem az a célja, hogy élvezd a játékot. :D

    Régen minden garantált volt és ugyanúgy megvolt az izgalom minden eventhez. Most már csak ez a "lehet" "talán" "esetleg" "nagy szerencsével" "valószínűleg" "feltehetőleg" "akár" megszerezhetsz valamit, valamiből. :D

    Ezt nem nevezném eseménynek, inkább játékszépítő elemeket raktak be 30 napra. :rolleyes:
     
  9. Danger.[HUN]

    Danger.[HUN] Fórum-zöldfülű

    ...és e-mellett gyűjtsél össze 2.000 átkozottat meg 500 ragyogót, holott kapsz 1-2 lelket egy hajóból.:mad::oops:
     
  10. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Az az igazság, hogy nem is érdemlünk jobb eventet. Akiknek focimeccs közben is az a fő célja, hogy a másikat kilőjje, az elégedjen meg ennyivel.
    De semmi gond, majd a végén lehet rendelni lelkeket :)
     
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Az örök pesszimistáknak:

    2016-06-11 18:47:34
    Kaptál 90305 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-06-11 18:47:34
    Kaptál 11574 elitpontot.
    2016-06-11 18:47:34
    Elsüllyesztetted Anemoi hajóját.
    2016-06-11 18:47:34
    Megszerezve: 27 x Sasszem.
    2016-06-11 18:47:34
    Megszerezve: 31 x Agwe páncéllemezei.
    2016-06-11 18:47:34
    Megszerezve: 1 x Fegyvertársak.
    2016-06-11 18:47:34
    Kaptál 18758 gyöngyöt.
    18'758 gyöngy
    2016-06-11 18:47:34
    Megszerezve: 34 x Fekete puskapor.
    2016-06-11 18:47:34
    Találtál 140 üvegnyi mojót.
     
  12. ☆☆☆☯乂Jezabel71乂☯☆☆☆

    ☆☆☆☯乂Jezabel71乂☯☆☆☆ Utánpótlás-írogató

    itt miert nincs piros lap vagyis kizäräs az arenäbol aki kilövi a mäsikat?

    ezz fair lenne mert megtanulnä hogy a focilabdät kene löni legközelebb
     
  13. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Hát, már ne is haragudj, de ez a hajó sem éri meg gyöngyre, nem tudsz belőle hasznot húzni. Egyedül ami jó, hogy ad mojót meg kristályt, amit tudsz hasznosítani bármikor, szóval veszteség nincs benne, de nyereség sem, mert a többi cucc nekem semmit nem ér. :D

    Sajnos az eventnek nincs olyan eleme, amit kitudnék emelni, de remélem, hogy majd DD-től is láthatok itt véleményt, mert neki általában sikerül több oldalból is megvizsgálni az eventet, hátha talál említésre méltó dolgot.

    Most meg jönnek majd az "akkor ne eventezz" kommentek.
    A gond az, hogy Magyarország nem hetente játszik EB-t. :(
     
    kecsó kedveli ezt.
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Szerintem ami pozitívum,az,hogy aki ügyes,és persze nem lövik ki az arénában,az naponta nem kevés focilőszert tud összeszedni!
    Persze mikor megjelenik a nagy event,még teleportal is hiába megyek rá sec perc alatt,a 400 millió feletti Hpt vagy 100 játékos leszedi hamar,így a jutalom,max 5-10000gyöngy,nekem eddig legalábbis.Lehet hétköznap éjjel nagyobb az esély több gyöngyöt kiszedni belőle,de egyenlőre így elég gyér!
     
  15. ☆мıgнτγ•мouѕє☆

    ☆мıgнτγ•мouѕє☆ Utánpótlás-írogató

    Elég karcsú egy event... Egyedül ami tetszene az aréna, csak nem látom értelmét miért lőhetik ott egymást az játékosok. ez számomra negatív.
     
  16. =FENYŐ=

    =FENYŐ= Utánpótlás-írogató

    Nem az event része, de sok a fagyás és nem lehet bejutni még a tengerre se. A ládákat nem érdemes erőltetni. Focigolyót az arénában érdemes szerezni. 2-3 próbálkozással sikerülni fog! :p:p:p
     
    *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Mesterszerszámot tehettek volna ki a feketepiacra!
    Az arénában lövi ki egymást a játékosok,hogy könnyebb legyen a lasztit a kapuba juttatni,Grt a fejlesztőknek!
    Engem nem zavar mert már van elég lőszerem,de akis játékosoknak megint esélyük a nullával egyenlő az arénában!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.16
    makfer kedveli ezt.
  18. Prin©eѕ[[C⋆]]

    Prin©eѕ[[C⋆]] Járnitanuló

    160 ismétlem 160 Nemzeti hajó után sem kaptam gyöngyöt....kicsit elmegy az ember kedve mindezek után!!!!
     
  19. makfer

    makfer Törekvő

    Nekem annyiból kb 2t adott :(
    Nekem kb annyit kilőve adott 2t. Nagyon szerencse kérdése.
     
  20. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ne aggódj, van aki nálad sokkal többet lőtt ki. Én például 351-et lőttem ki eddig. 3-szor kaptam gyöngyöt, teszem hozzá, hogy a nagyszerűen kimatekolt csökkentés előtt. :) Azóta szerintem nincs is, csak azt mondják, hogy "de van". :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.