Visszajelzés Vitaszoba: Európa-bajnokság 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Mennyi gyöngyöt ad különben a nemzeti hajó ha ad?
     
  2. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nagyjából 30-33 ezer gyöngyöt az okozott sebzéstől függően.
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    az jó 1milla Hphoz képest csak ha ritkán adja ,akkor mindeggy
     
  4. †₦ξĊЯỢ₦†

    †₦ξĊЯỢ₦† Fórum-zöldfülű

    2012 EB - sebzés + utolsó lövésre vihető volt a design.

    2014 VB - bejött a BP -s "van rá esélyed" típusú hajók, de igy is ok.

    2016 EB - 48.000 átkozott és 12.000 ragyogó lélek kell a 24 nemzeti hajóhoz. (3-6 lélek 1-1 hajó), hajrá kalózok!
     
    kecsó kedveli ezt.
  5. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nagyjából 18.000.000 focilőszer kell hozzá, hogy mind a 24 hajót megszerezd, egy kb. minimum 300 ezres lövésű hajóval.

    Körülbelül 8.000 hajót kell kilőni, ami csak átkozott lelkeket ad és 6.000 olyat, ami ragyogó lelkeket.

    A 18.000.000 lőszer nagyjából 106.920 Forint és / vagy 16.200.000 gyöngy.

    Egy külföldi játékosnak ez azt jelenti, hogy ~713,00€ (~213.900 Forint) összeget rááldozva megszerezhető az összes hajó.

    De ez ugye, egy minimum 300 ezres lövéssel rendelkező hajónak a megközelítő statisztikái.

    Gondoltam játsszunk kicsit a számokkal, vajon a többi EB/VB eseményen mennyi lőszer / gyöngy / pénz kellett, hogy megszerezzük az összes (Igazából értéktelen) hajót? Szerintem a negyede sem.
    Viszont szerintem mindenki jobban örült volna 24 értéktelen, megszerezhető hajónak, mint 24 felkövezett hajónak, amit amúgy át lehet kövezni és sokan át is fognak, mert a fele semmire nem jó már. :)
     
  6. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok. Egyetértek veled joker. Bár nem irtad hogy ez kb 0-24h kereszül hány napba tellene és ha 12.000 hajót veszünk a lelkek végett akkor igen unalmas játék lenne..... Túl sok pénzbe és lőszerbe kerülne egy olyan event amivel 1 dizájn is nehezen megszerezhető.Én inkább várok míg lesz királyi zsákmányzsák és a mostani eventre szánt Ft-ot inkább zsákra költöm.24 zsákkal még mindig olcsóbb mint 24 felkövezett hajó amiből csak a fele mennyiség jó valamire.
     
    *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ebből még lemaradt a 2010-es VB, ahol érméket kellett gyűjteni az event hajókból, amiket lényegében semmitérő, csak "jól" kinéző (TP bónuszt adó) designokra lehetett váltani.
     
  8. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Azért azt se feledjük DD, hogy akkor a max sebzés nem volt nagyobb 15-16k-nál (ELITTEL) és a max elitszint 21-es volt 7%!!!! ágyúsebzés bónusszal, és igen keveseknek volt valamilyen bónuszadó design. Akkor még az is nagyon menő volt ha valaki piros BM-es hajóval járkált, sőt akinek már "ágyús" hajója volt (15-18-21-es elit) azoktól már menekülni kellett... :)

    Szóval más idők voltak azok, illetve ott még a régi BM-ek voltak rogyásig gyönggyel :) Illetve az eventek is ontották magukból a gyöngyöt. Mostani eventek inkább a tárgyakra mentek rá, ez az elgondolás sem lett volna rossz, nekem kifejezettem tetszett ha pl 100-200k sasszemet kb "4-5gy/ darabáron" össze lehetett eventezni, de most már ezeket is húzzák folyamatosan lefelé, a színvonal megy a béka feneke alá... itt már csak a marketinget lovagolják semmi mást, egyre több lóvét kiszedni ennyi a cél...
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jelen esetben ez mind1, csak kiegészítettem egy kicsit hiányos listát ;), a következtetéseket mindenki vonja le magának. Mikor melyik volt a jobb... Nekem pl az a rendszer jobban tetszik, mikor van választék dögivel a piacon és mérlegelnem kell, hogy mit is szeretnék megvenni, mert nem tehetem meg, hogy habzsi-dőzsi és mehet minden a kosárba.
     
  10. *Genius(HUN)*

    *Genius(HUN)* Járnitanuló

    "mikor van választék dögivel a piacon és mérlegelnem kell, hogy mit is szeretnék megvenni, mert nem tehetem meg, hogy habzsi-dőzsi", igen am DD, de jó formán ha azt veszed, ha megakarod venni a piacon a tárgyat és persze nem nagyon van segéd eszközöd, akkor nyílván valamennyit költeni kell a játékra, hogy megszerezd, azt a tárgyat, vagy ha nem is költesz rá, de azokat a tárgyakat, olcsóbban és idő spórolással is meglehet oldani.(már aki):rolleyes::p
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Mesterszerszám hol van az 1hónapos feketepiacról,hát azért sem fogok prémiumot rendelni! Javítani akarsz gyorsan,rendelj?Ismerjük!
    Már azért sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.6.16
    *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  12. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Grt nagyon jó Event . így csak marad játékos talán vagy 100 :D:D:D Nem tudni mi a cél (ha van egyáltalán) de hogy nem marad játékos az tuti:D:D:D
     
  13. -Misuka-

    -Misuka- Járnitanuló

    sziasztok 2 szer kaptam 33k gyöngyöt a nemzeti kishajókból Van valami sorrend ahogyan lönni kell öket ? Valki más is kapott gyöngyöt belöle ?
     
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nincs, teljesen véletlenszerűen kaphatsz belőle gyöngyöt. Körülbelül 0,2-0,4% eséllyel. :)
     
  15. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Gratulálok. Még egy-két ilyen event és össze lehet vonni az összes szervert mert kb. annyi játékos marad. :(
    Az, hogy az összevont 3-szerverre ennyi gyöngyöt adó hajó van nevetséges.. o_O Az meg pláne, hogy rendeltem 500k lőszert és 4-er kaptam belőle 30k-t....(gyöngyöt), hogy is van ez??? ;) 3000 ft-t 120k gyöngy???? Korrekt. :D:D:D:D:D:D
    Értem én, hogy nem lehet minden event pluszos, de ez egy cseppet szánalmas.
     
  16. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Ezt most ugy mondtad mintha mostanában "annyi" gyöngyfarmolós event lett volna.... :S:D:rolleyes:
     
  17. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ésszel kell játszani és plusszos az event! :D
    Nekem nagyon plusszos mert alig eventezem :D
     
  18. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    2012 - es Diziket be fogják e tenni vagy nem. ?
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nincs róla hír, és bár az eddigi eventeknél az volt a szokás, hogy az összes korábbi ugyan olyan event designja is elérhető az újakon kívül, de sztem most ez nem így lesz. Főleg, mert akkor már bent lennének. Persze bármikor változtathatnak az eventen. Sok a negatív vélemény.... Még elég sok van a végéig.
     
  20. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ha jól emlékszem volt olyan rendelési csomag, amelyben megtalálhatóak voltak a 2012-es Bajnoki hajók. Lehetséges, hogy nem lelkekért, hanem a rendelési oldalon újra ezeket a csomagokat kapjuk majd meg az event végéhez közeledve.

    Aztán ez majd kiderül. :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.