Visszajelzés Vitaszoba: Európa-bajnokság 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Hát igazán megcsinálhatnák, hogy lehessen üregessel lőni a kis hajókat, s talán akkor több játékosnak lenne kedve játszani és eventezni.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. makfer

    makfer Törekvő

    még elittel sem éri meg lőni, mert úgy kilő mint a háborodás, csak focival van esély arra, hogy ki is lődd.
    Nem vagyok kishajó, de elittel lőttem a legelsőt, 250k életemet úgy levitte, hogy kb felét sem tudtam kilőni az övének.
    Igaz azóta már 5ös a görgős rámpám, de akkor még csak 1es volt de 3,5k stabil por nélküli sebzésem volt, na ezt szorozd fel elitre és porra. És a repeszesőt sem sajnáltam bele.
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Nem tudom, te melyik hajókról beszélsz, mert én a kicsikről, amelyeknek 1 milla az élete, azokat simán ki lehetne lőni üregessel.
     
  4. makfer

    makfer Törekvő

    Én is arról beszélek, próbáltad már kilőni elit lőszerrel?
    Mert elég szépet sebez, szerintem még 1 nagy játékosnak is gondot jelenteni kilőni és feljavítgatni.
     
  5. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    "Nincs róla hír, és bár az eddigi eventeknél az volt a szokás, hogy az összes korábbi ugyan olyan event designja is elérhető az újakon kívül"

    Ha megtörténik mégis akkor vajon az is 2000 és 500 lesz? ;)
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Abban az esetben, ha ez megtörténne, nem valószínű, hogy ugyanannyi lenne, már csak ha nézed az ékkövet is, ami azokhoz a designokhoz van és abból indulunk ki.:)
     
  7. Fullánk(HU)

    Fullánk(HU) Utánpótlás-írogató

    sziasztok.remélem nem marad ilyen ez az event,mert már most látni lehet,hogy belefáradtak a játékosok.a láda közel sem ad olyan mennyiségü lőszert,hogy egy kicsi gyöngy befektetéssel eventezni lehessen.nekem tegnap adott elsőnek 32000 gyöngyöt a kis eventhajó,pedig lőttem ki belőle rendesen.volt focilőszerem,de nagyon max 0-ásra tudom kihozni,ha mindent lövök.ládából töbször kaptam páncélt meg puskaport,mint lőszert.nem 10 ládát vettem,nem abbol vonom le a következtetésemet.de remélem változás lesz,mert igy csak stagnál az event.
     
  8. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    csak ismételni tudom az elottem szolot
     
  9. Hartka

    Hartka Fórum-zöldfülű

    Hát jó lenne valami pozitív változás,mert ez így nagyon nem buli . :(
     
  10. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Hát nem tudom, mekkora játékos vagy, én nem vagyok túl nagy, de akár 2-3 at is kilövök egymás után elit lőszerrel.
     
  11. makfer

    makfer Törekvő

    Focival én is kilövök 3at is könnyedén.
     
  12. csingilingi

    csingilingi Fórum-zöldfülű

    az ismertető azért is nevezik annak hogy nekeljen figyelni másokat és tudjuk miről is van szó tehát abszolut hibás a nézeted
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az ismertetők azért készülnek, hogy nagy vonalakban lássuk, miről is szól a dolog. Vannak, akinek ez tetszik, szeretik maguk felfedezni, megtapasztalni a dolgokat. Szeretnek társaságban lenni, akikkel megoszthatják tapasztalataikat, ha valamit meglátnak maguk. Neked nem tetszik, és biztos vannak rajtad kívül más játékosok is, akik osztják a nézetedet, de nem tudunk vele mit tenni, az ismertetők valószínűleg továbbra sem lesznek minden részletre kiterjedőek.
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Anemoi:
    2016-06-17 12:42:06
    Kaptál 100 kristályt.
    2016-06-17 12:42:06
    Kaptál 23972 gyöngyöt.

    2016-06-17 12:42:06
    Kaptál 110 kristályt.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.16
  15. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    Tiszteletem. Mi az Golyó npc
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia Casper63
    Azt a Futballarénában találod meg. A feladatnál ír egy szöveget a jutalmak alatt, érdemes mindig elolvasni. Abból rögtön kiderült volna számodra is, az maga a labda.;)
     
  17. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen.
     
  18. makfer

    makfer Törekvő

    Azt magyarázza már el nekem valaki, hogy én miért sebzek néha csak 40et a labdára míg valaki 20ezret is. Pedig focival is lövöm és valahogy nem akarja adni a sebzést....
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A sebzés elég sok dolog függvénye. Ugye nem mindegy milyen ágyúink vannak, mennyi..., + vannak bizonyos bónuszok. Mindez a sebzés ismertetőben megtalálható, ezekre nem térnék ki, el lehet olvasni.
    Bár bent nem lövöldözök labdát foci golyóval, ha nem szükséges, most megnéztem mennyit sebzek rá vele. Az a 20 ezer nem is valami sok, még annál is sokkal több lehetséges.:)
     
  20. makfer

    makfer Törekvő

    Azért ez már nevetséges, 43-100 as sebzés valaki meg 46ezret lő, nem tudom felfogni hogy lehet azt komolyan gondolni, hogy ekkora sebzéskülönbség normális. Akárhogy lövök nem tudok több ezret lőni, egyszerűen az, hogy lőjjek 1 millát az a fociba egy nagy vicc.
    Előbb meg kéne oldani, hogy legyen a sebzésnek logikája mielőtt beraknak egy ilyet.
    Csak úgy megsúgom, hogy eventhajóba lövök 150ezret, míg más sztem max ha 350ezret, szerintem nem nálam van a hiba.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.