Visszajelzés Vitaszoba: Fagyos bosszú

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Lord, témanyitás ideje: 30.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Az irány az árnyékvilág csoportoson a 180-220 safanados jutalom az év vicce! Minimum fel kéne emelni 800-1000-re!
     
    _Mr_ kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! elhiszem hogy kevés de mellette sok jó jutalom van, de jelzem felfelé
     
  3. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    Kiegészíteném azzal, hogy az uralom arénájából ne a tengerre dobjon hanem biztonságosba. Elvégre ha onnan indulok oda is szeretnék visszakerülni.
     
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! tudjuk ez egy hiba, jelezve van felfele
     
    ЄىЄى kedveli ezt.
  5. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! normális dolog az, hogy a mini mapp a lehetséges jutalmak közül csak és kizárolag az +1 aranyad adja?
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! ezt teljessen véletlenszerűen adja mindenkinek
     
  7. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Hello. Téli csodavilág csoportos térkép elindulás tegnap... rangsorban nem számol. Leírásban 14.-én indul... most akkor mikortól kezdi számolni a pontokat?
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen változás történt és a " A Téli csodavilág" December 7.-e déltöl indult. Valószínüleg hibás a rangsor de jelzem felfelé.
     
  9. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Csak kérdezném, ha csütörtökön megszerzem a láda kirakós darabot, akkor az vasárnapra hova tűnt? https://prnt.sc/6vtvEUYjWWom
     
  10. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    sziasztok nekem 20 ablak kinyitása hiányzott csak ... megvolt rá a cukorrúd ...többi részlet el volt tűnve megvettem az utolsó részletet is de dizi sehol kirakós ablak se nyílik meg ...
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! köszönöm jelzésed, jeleztem felfelé. légyszíves írj support-ra és megnézik neked a kirakós darabot.
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! lécci érthetően írd le mit szeretnél mert a dizinél nincs 20 ablak, ott csak 6 ablak van. De ha viszont az a gond hogy nincs dizid meg ablak sincs akkor lécci írj support-ra ők megtudják neked nézni.
     
  13. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    már megkaptam .... 20 ablak az adventi kalendáriumba hiányzott na de már oké minden
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ennek őrülök
     
  15. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    https://prnt.sc/w7BYCn-tEBjV Csoportos térképen 2 db Krampusz van ? Edig 1 volt. Minda 2 ki kelletett lőni csoportos térképet be lehessen fejezni. az idő ment.
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen tudunk róla lett jelezve.
     
  17. david0197

    david0197 Utánpótlás-írogató

    Nem kéne már mennie a fagyóriások csoportos térképnek?
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! De, megy is de az atlantiszos csopis térkép
     
  19. Free2play

    Free2play Utánpótlás-írogató

    Szerintem a MIdGárdi Kigyó nagyon rosszul adja a jutalmat. elejétől lőttem és 700db koronát adott,és nem lőttük olyan sokan
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! A jutalom attól is függ mennyit sebzel rajta mert sebzés után adja a jutalmat és ha hó lőszerrel sebzed akkor nagyobb a jutalom.