Visszajelzés Vitaszoba: Fejvadász esemény - 2015. április 16-30. között

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 14.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *Shymanó*

    *Shymanó* Utánpótlás-írogató

    Szép napot!
    Mint láthatod, a kis hajoknak is van egy kis részük a most következő eventben, így legalább nincs sírás, hogy a kicsik nem tudnak eventezni.Most legalább, a lenti mappok is egy kicsit csendesebbek lesznek, és fent pedig lesz a nagy harcok harca.Bár, a kicsik a lenti eventet fogják lőni, így ők is lehet fogják egymást lőni, hisz nem csak a nagyok harcolhatnak.:p:p Én részemről, nagyon várom az eventet, már a roncsok miatt is.;);):rolleyes::rolleyes:
    További szép napot!:):)
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nekem nem az a bajom, hogy a kicsik nyugiba eventeznek, hanem az, hogy 20-as révén az EU3-as szerveren nagyon kevésnek találom azt a 6 térképet ahol tudok eventezni. Kicsit nagyobb teret kéne adni a nagy hajóknak, mivel szerintem jóval többen vannak. Szerintem a kicsiknek meg sok a kapott térképek száma (1-5) és (6-15).
     
    乂ωøζƒ乂 kedveli ezt.
  3. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Eu3on egy külön történet, erőviszonyok nem egyenlőek már lassan 3éve....
     
    ***Jani*** kedveli ezt.
  4. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Ha lenne 1 kis össze tartás már csak a magyarok közt is lehetne erőviszonyon állítani nem is 1 szerveren :D Tetszik az event nagyon viszont a kis szintü hajókba furcsálom hogy nincs ágyú sebzős kavics viszont kiváncsian várom az új kinézetét a véresfognak és a többinek :)
     
    *Shymanó* kedveli ezt.
  5. *Shymanó*

    *Shymanó* Utánpótlás-írogató

    Szép estét.
    Ezt én megértem de, a legnagyobb térkép külömbség, a "6-15"-ös mapponknál van, szerintem ott van egy kicsit elrontva. Szerintem, 6/-től azért van, mert a kezdeti védelem ott már nincs, és ameddig fénytérképre lehet menni, addig a szintig van, mert ugyebár, 16-os szinttől Behemothtérképe van, és onnantól van, a legfelső event.Mert azért aki már addig felvizsizett, akkor annak van elegendő sebzése, meg életerője, meg STB-je..., hogy megbírkozzon a kicsit erősebb eventtel.De, ezen már változtatni nem tudnak, elkell fogadni-a mindenkinek, még annak is, aki EU3-on játszik.:(:oops: Megértem a problémád δ-G¥€Ñ!-δ♠, de sok sikert kívánok neked, és az összes EU3-as 16 feletti kalóznak.:):);)
    További szép estét.:)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    sztem is a 6-15 van elrontva de ezen ugyse fognak változtatni hisz ha bezsufolnak minket 6 térképre az több harcot jelent ami több gyöngy löszer több vásárlás :)
     
    Guccy kedveli ezt.
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Igen, a középső szintnek van nagyon sok térképe, de ha megnézzük az 1-6 mapot ahol a kicsik vannak azok olyan kicsik, hogy még lehet úgy is sok nekik. :)
     
    Guccy és *Shymanó* kedveli ezt.
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Ez az event régebben se volt jó, most se lesz a legjobb :(
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem jó volt, csak tényleg kevés a térkép a nagyoknak és indokolatlanul sok a kicsiknek. :)
     
    [DD] és *Shymanó* kedveli ezt.
  10. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Lett 3 új dizim, de más nem nagyon tetszett benne :D
     
  11. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Eu2 szintén zenész :D
     
  12. goldenbird2.

    goldenbird2. Fórum-zöldfülű

    He? Nem egyenlőek az erőviszonyok 3 éve? Te melyik Eu2-n játszol? DarkOrbit Eu2? :D Van 1 szövi kb az összes szigettel, akik fele annyian vannak mint a másik szövi. Simán megtehetnék, hogy elveszik a szigeteket, csak az nekik nem éri meg, mert nem kapnak érte gyöngyöt! Majd most jön az event, azt megéri lőni és jönnek is játszani, lesznek 200an. Vége az eventnek és abban a szöviben megint lesz 30 aktív játékos... Nagy ritkán, mikor összeáll egy nagyobb csapat, akkor sem arra használják az erőfölényüket, hogy egy jót csatázzanak, esetleg szigetet lőjenek. Inkább csinálnak 8 kis csapatot és egyszerre 8 szigetről próbálnak lelőni 1-1 tornyot, természetesen elitlőszerrel, focival, jégtűzzel és vuducsapással, mert annyira szegények, hogy más lőszerük nincs a csatára. Majd mikor megérkezik a védő csapat már váltanak is üregesre és hiába vannak 2-3x annyian mint a védők, inkább szaladnak és ha véletlen vissza is lőnek akkor is maximum üregessel, mert az elit kell a gerilla harcokra tornyot lőni! Erre mondod, hogy nem egyenlőek az erőviszonyok? Nagyon is egyenlőek, egy kicsit talán még a lentiek felé billen a mérleg nyelve, csak éppen ki sem akarják használni! Mert a 95%-a event huszár!

    Az előző 2 ilyen event alatt mi volt, vagy azoknál aludtál? A szerinted erősebbik szövi felköltözött 17-18-19/-re, esetleg 20/-re, a másik szövi pedig 16/1-2-re. Aki nem volt szöviben annak persze nehéz volt, de neki most is nehéz lesz :). Ha szerencséd van a lenti szövi is összeszedi magát és míg a 2 szövi csatázik, te elbohóckodhatsz magadban ;)

    Szerintem semmi baj a szint elosztással. Sok van a kicsiknek, ez nem baj! Szedjék meg magukat gyönggyel, fejlesszenek, vegyenek lőszert és menjenek csatázni. Szórakozzanak, élvezzék a játékot és mindenki más is élvezheti, hiszen lesz kivel játszania, lesz aki segítsen neki és lesz akit lőhetnek :). A probléma ott van, hogy nem a kicsiknek van sok térképük, hanem azoknak "akik kicsiknek tettetik magukat". Felejtsük már el ezt a kalózszinthez kötött szintkiosztásokat :( vagy legalább adjanak olyan bónuszokat a 20as játékosoknak ami miatt megéri nem 15ös szinten maradni. Mondanák azt, hogy aki 17-es szint alatt nem lehet használni csak 40 tehetséget, 2-2-2-2 bástyát, 15+os ékköveket vudulőszereket, stb. A kicsi, aki beregisztrál hamar eléri ezeket a szinteket, még gyűjt egy kicsit a fénytérképen, majd levizsgázik, mert akkora a hátránya, hogy nem tud max NPC-zni. Aki beregisztrál az ezeket úgy sem fogja használni, úgy sem fog rögtön 50 tehetséggel szaladgálni és kisebb gondja is nagyobb annál, hogy ő mekkora hátrányba kerül ez által, hiszen egyébként sem tudná még megvenni.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.15
  13. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Majd te fogod nekem ecsetelni az erőviszonyokat eu2-n mikor én 6éve ott játszom :DD te nem tudom miről beszélsz a lenti szövi forintot nem ér szó szerint a másik meg olyan szinten erős h ha 100v150-be lenne a csata akkor is ők nyernének simán... és itt nem arról van szó h mennyi szigete van egy szövinek... (mind az övék) :D
     
    Guccy és *Shymanó* kedveli ezt.
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Klánokról- erőviszonyokról a továbbiakban Klánok-nál kéretik beszélgetni.:p Ez itt a fejvadász esemény vitaszobája.o_O;)
     
    *Shymanó* kedveli ezt.
  15. *Shymanó*

    *Shymanó* Utánpótlás-írogató

    Szép napot.
    Igazad van ***Jani***, mert én is játszottam EU2-ön is meg EU3-on is, és a két szerver erőssége, majdnem azonos.De, mint felmerűlt itt a sziget ütés/lővés, az eventben nem az számít, hogy kinek hány szigete van, meg hogy melyik szövinek mennyi van, hanem az, hogy hogyan alkalmazkodsz a játékhoz, mert ugy is lehet eventezni, hogy a fenti szövetség (akinek van szigete), lehet nem is fog eventezni, ha nem tetszik nekik a játék, és így adodik neked a lehetőség, hogy eventezhess, és szerintem igazad is van ***Jani*** abban, hogy a lenti szövetség, szinte semmit nem ér, most nem kezdem el sorolni, ki milyen erős meg, hogy melyik klán milyen, hisz tudod, szerintem várja meg mindenki az event kezdetét, és utána szólaljon meg, addig meg ne mondjon semmit róla!:p:p:rolleyes::rolleyes:
    További szép napot!:):)
     
    Guccy kedveli ezt.
  16. goldenbird2.

    goldenbird2. Fórum-zöldfülű

    Miért kell nekem 6 éve játszanom, hogy tudjam milyen a jelenlegi erőviszony? o.0 Lehet nem játszok csak 2 éve, de ez az idő elég volt rá, hogy találkozzak veled tengeren és én nem volnék olyan büszke arra a 6 évre, ha ilyen hajóm lenne, bár ki tudja. Biztos kihagytál a 6ból 5 évet xD és pont ezért nagyon ismered a jelenlegi állapotot. A lenti szövi nagy része egy event huszár banda, de hiába semmitérőek, ha 3x annyian is vannak. Sok lúd pedig disznót győz. 100v150ben még nem, de 100v200-ban már alakul, viszont nekik még mindig maradt hajójuk (ha event van) és mindig tudnának segítséget hívni.
    Itt most tény, hogy nem a szigetek száma a lényeg, csak megemlítettem 1 példát, a szerinted sokkal gyengébb szövetség az egyébként jóval nagyobb erőfölényét mire pazarolja és mit csinál. Kíváncsian várom mit hoznak össze most az event alatt, mikor meg kellene harcolniuk az eventekért.

    Bocsi Héra, de ez ide tartozik, mert ez az event igenis a szövetségekről fog szólni. Nem pedig 1-2 klán nélküli vagányról vagy kisebb klánokról.

    Shymanó neked csak annyit mondanék, hogy minden szervert az ott játszó játékosok alakítják. Ha egy szerveren nem egyenlőek az erőviszonyok az csak azért van, mert a játékosok úgy alakították. Nem tudom mi van Eu3on, de Eu2n már nem egyszer átrendeződött az egész térkép pontosan azért, mert az itteni játékosoknak nem tetszett a helyzet és ezen változtattak. Sajnos most ott tartunk egy ideje, hogy a picivel is gyengébb szövetség ahelyett, hogy erősítené magát, inkább még jobban meggyengíti magát, rögtön előveszik régi sérelmeiket. Én nem játszok ezzel mert X nemzetiségű, nem játszok azzal mert ilyen olyan és inkább szétválnak, majd várják a másik szövetségtől a megoldást. Várják, hogy a jól működő csapat is bomoljon, csak azért, mert van 1-2 okostojás, akik nem akarnak tenni semmit a boldogulásuk érdekében. Ez nem így működik. Aki jó csatákat akar, annak kompromisszumot kell kötnie. Esetleg fel kell adnia büszkeségét, hogy újra "ősellenségével" játszon, hogy esetleg elhagyja azt a szövetséget, amely mindent ural, stb.. Aki erre nem hajlandó az ugyan csak egy event huszár, NPC killer. Persze lehet ez is, hiszen az az idő már elmúlt, mikor a Seafight egy online kalózos játék volt, ma már egy "kaland tengerészeknek és kalózoknak". Valahol tengerész van több, máshol kalóz ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.15
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Már látom, hogy probléma lesz a 3%-os limitnél....mint mindig
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    goldenbird2. te "huncut" vagy.:p:cool: Igen, nyilván mint mindenre itt, az eventre is kihatása van a szövetségeknek, de aki csak arról szeretne beszélgetni, megtalálja a megfelelő helyét.o_O Ezeknek a hozzászólásoknak már leginkább ott a helyük..., amint látom, jó kis "vitákat" tudnátok írni azon belül is.:eek:;)
     
    *Shymanó* és ***Jani*** kedveli ezt.
  19. quka

    quka Járnitanuló

    sziasztok én nem tudom de már 12 óra elmúlt és nincs semmi event!! nem tudom hogy vmi hiba van ?? ha igen akkor jelezzétek már!! köszönöm. én személy szerint érdeklődve várom az eventet!
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Mindannyian várjuk. Úgy tűnik kicsit késik, de ez előfordulhat, türelem..., egy kis csúszás bármikor előfordulhat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.