Visszajelzés Vitaszoba:Fejvadászat 2023

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 23.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ide írjátok meg javaslataitokat Fejvadászat 2023 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép estét mindenkinek! Felvettem a próbát,Ázsiai szerveren, és ki is lőttem a Véresfog kísérőt, de nem érzékelte, és aztán ismét ki lőttem egy másikat is azt se érzékelte :( nem telt el sok idő mikor ezt a próbát felvettem. A log könyvben meg van, hogy kilőttem, és nem érzékelte, és ez hiba! :( Jó lenne mielőbb javítani, és a jutalmat meg is kapni! Köszönöm!
     
    Babuci és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Próbáld meg hogy többszőr felveszed a próbát mert valamikor csak úgy látod hogy felvetted de közben mégsem.( megjelenítési hiba )
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép estét kívánok mindenkinek! Tegnapi napon 3x is megpróbáltam, hogy újból fel vettem a próbát, és kilőttem a kísérőt, de nem adta meg akkor sem! Azt nagyon elkeseredtem ez miatt! És akkor kiléptem. :( Ma még most értem haza, csak később tudok majd játszani, és megnézni, hogy most meg-e adja vagy sem! Köszönöm!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  5. zsoltika123

    zsoltika123 Fórum-zöldfülű

  6. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv nektek! Szezonnál a esemény teljesen üres! Mi történt ??
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Mivel volt egy szinkronizáció amivel javították az esemény szezont ez volt az :
    • A szezonfeladatot az esemény Npc-k elsüllyesztéséről az esemény Npc-k sebzésére módosítottuk
     
  8. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    Sziasztok! Event próbát fel vettem többször is, és amikor a kísérőt ki lőttem , akkor nem adta meg a jutalmat mert a próba eltűnt :( És nem is egyszer vettem fel, és feleslegesen fogyott a lőszerem, és azt is próbálgattam, hogy felvettem majd megszakítottam, ismét fel vettem! De az sem segített , feleslegesen csináltam többször is! Jó lenne ezzel kezdeni valamit, mert fentebb, más is panaszolta ezt a hibát! Jó játékot mindenkinek!Sajnos nekem most nem volt az! :(
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép napot mindenkinek! Még mindig nem kapom meg a Event próbából a jutalmamat, pedig mindig ki lövöm a kísérőt! Már mindent ki próbáltam, de hiába! és nagyon zavar ,és bosszant is ez a dolog, fura lenne ,ha csak én nem kapom meg a próbából a jutalmat! Kérem szépen azért ennek utána járni!Ázsiai szerveren! Köszönöm!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésetek, továbbítom.
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép estét mindenkinek! Sajnos még mindig nem adja meg azt, ha a kísérőt kilövöm! :( Tegnap is próbáltam, de nem adta meg, lassan a eventnek vége, és én nem tudtam a event próbát csinálni, mert meg se adja, adta! :( Ez nekem így nagyon nem jó! :(