Visszajelzés Vitaszoba: Fejvadászat esemény 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Fejvadászat eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Ha jól értelmezem a leírást, akkor a 21-25 szintű játékosok ne is játsszanak, nem kapnak sehol semmit?
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem. Ez azt jelenti, hogy 21-25 szinten nem lesznek event NPC-k. Így a 16-20. szinten tudsz majd eventezni.
     
  4. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Na megen érdekes lesz...:D:D:D:D:D
     
  5. Ander_evo3(69)

    Ander_evo3(69) Utánpótlás-írogató

    Hehe, jó kis event, de inkább kihagyom, nincs kedvem panaszkodni:D;)
     
  6. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    Kód már 100 éve nem volt, jó lenne egy csomag kartács lőszer utalvány! :):p:)
     
  7. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    5 óra telt el event indulás óta, küldi nincs (habár az event próba indító npc bent van biztiben) , ládát sem találni. Ettől eltekintve egész tűrhető :)
     
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Bent van a próba
     
  9. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Igen, restart után már jó lett, de restart előtt nem mindenki tudta felvenni az event küldiket :)
     
  10. Asus84

    Asus84 Fórum-zöldfülű

    Az jó hogy bent van a próba de aki 16-os szintű az miért nem tudja elfogadni a próbát 12/2őn? Vagy akkor most vizsgázzak le 17-es szintre és akkor tudok próbazni?
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az okát nem látom, te miért is nem tudod elfogadni lentebbi mapp melletti biztonságos kikötőben, de azért nem kell külön fentebb vizsgázni, felvehető ott is. Talán elindítottál egy másik próbát korábban, és míg azt nem állítod le, vagy viszed végig, nem tudsz másikat felvenni.

    Esetleg nem azzal szeretnéd kezdeni, amivel lehet, nézd meg a Hidegen tálalva nevű próbát. Az nálam biztos, hogy aktív, de mivel azt még nem csináltam meg, a többi inaktív. Gondolom amint azt megcsinálom, jöhet a következő.
     
  12. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-04-14 20:22:43
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2016-04-14 20:22:43
    Megszerezve: 56 x Fekete puskapor. :D:D:D:D:D:D:D Megen vicc az egész.... Az eventládákban különféle tárgyakat találhatsz, többek között kartácsot, kristályokat, továbbfejlesztett kartácsot és még sok MÁST:D:D:D
     
  13. Asus84

    Asus84 Fórum-zöldfülű

    Hát a ládákba nicsennek jó dolgok vagyis még nem találtam benne értelmeset :(de viszont az event megéri :D
     
  14. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Próbáld meg nem 10-essével venni a ládákat ;)
     
  15. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Valaki nem tudja, az hogy lehetséges, hogy 7/ en elsüllyesztettem a véresfog npc-t, és az éber méregszív dizit adta meg? Ez hogy lehetséges?? Miért nem a véresfog dizit adja?
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ismertetőt, ha elolvastad volna, már tudnád a választ.o_O Abban le van írva, az egyéb jutalmak mellett, megszerezheted (ha te okozod a legtöbb sebzést a Véresfognak, és szerencsés vagy) az
    Éber Méregszív vagy a Veszedelmes Véresfog designok közül valamelyiket.:)
     
  17. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-04-15 11:05:46
    Megszerezve: 47 x Agwe páncéllemezei.
    2016-04-15 11:05:46
    Megölted a szörnyet! A jutalmad 33 arany.Roncs nagyon nem értem :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  18. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    nem értem miért problémázol mindig az eventeken ez mindehogyan plusszos evetn :)
     
  19. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Érdekes nekem nagyon nem plusszos...
     
  20. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Akkor most megkérdezek valamit.Egy hajónak, aminek összesen van 15 tehettség pontja, 175 elit ágyu van rajta (ebből 60 db 50 fontos) plusszos az event. Szerinted ez hogyan lehetséges?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.