Visszajelzés Vitaszoba: Fejvadászat esemény 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    2016-04-15 20:23:42
    Kaptál 39626 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-04-15 20:23:42
    Kaptál 12869 gyöngyöt.
    12'869 gyöngy
    2016-04-15 20:17:16
    Kaptál 87 gyöngyöt.
    87 gyöngy
    2016-04-15 20:13:43
    Kaptál 10222 gyöngyöt.
    10'222 gyöngy
    2016-04-15 20:13:43
    Kaptál 28789 TP-t (tapasztalatpontot).


    2 npc kozott mért ad 87 gyöngyöt?? Nem csinálok semmit csak a pengét lövöm.
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Erre kíváncsi vagyok.. ?????
     
  3. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Most azt kérdezed tőlem, hogy kíváncsi vagy-e rá? :D Ezt neked kellene tudnod :D
     
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Az event szinteket felvihetnék 25/ig mert az, hogy 1 npc-t lövünk 50en fenti mappon, lent meg azt látom, hogy 3-4 ember lövi az eventet kicsit nem korrekt.
     
  5. ladomér1

    ladomér1 Utánpótlás-írogató

    Szerintem jól van így ahogy van, bőven plusszos így is az event :)
     
  6. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    teljesen felesleges volt behozni 5 uj szintet 8 map-al ha ki van hagyva szinte minden eventbol...
    by kopoltyu
     
  7. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Aki 6-15 szint között van, köztük én is, szerintem nagyon nagyon pluszos az event úgyis, ha veszed a kartácsot, meg hozzá a kristályt és fejleszted... és kb 190k lövök.. tehét szerintem ez mindenki számára elég plusszos :)
     
  8. MMMarci

    MMMarci Utánpótlás-írogató

    Nos ami az 1-5 szintű versenyzőket illeti, őket valószinűleg lenézik, mert vicces a jutalom.
    Számoljunk csak:
    Egy ilyen hajó általáben jó, ha 2ezret sebez üregessel por nélkül. Nincs lövésgyorsítója. Ha kilő egy Méregszív NPC-t (az ÉP-je 2millió), kap 500 gyöngyöt. event lőszerrel 40-50ezret (vagy kevesebbet) sebez kb 160 ágyújával, elfogy 8-12 k kartács, ami 6-8 ezer gyöngybe kerül. Hol pluszos ez? Amikor kilő egy Méregszívet, kap még bónuszként 200 kartácsot. (XDDD) Ja és ami még külön díjazandó: kap jutalomként - ha 1M-t sebez - 5 db 55ös ágyút (legalább 60as lenne). (még szerencse, hogy nem 8 fontos ágyú az ajándék). A harmadik próbáért 5k páncéltörő lőszert kap. Ez akkor lenne jutalom, ha mondjuk üregessel lehetne lőni, egy kezdő számára viszont abszolut mínuszos a részvétel.
    Szóval jó lenne, ha a kicsikre is gondolna az event szervezője vagy tervezője.
    És ezek után az elgondolkoztató költői kérdés: Miért is kevés ezen az eventen résztvevők között a kezdők száma???

    Egyébként kevésnek tartom a Méregszív 2M-es ÉP-jét, lehetne 5 vagy akár 10M is, de az 1 M ÉP sebzésért kapott gyöngy mennyiségét a kezdőknél fel kellene emelni a többszörösére. Akkor talán nekik is pluszos lehetne az event.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.16
    $GOBLIN$HUN$ és Keeflee kedveli ezt.
  9. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Roncs mindenkinek plusszos, nem kötelező NPC-t lőni :)
     
  10. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Eventezni se!
     
  11. Keeflee

    Keeflee Utánpótlás-írogató

    akkor meg minek?
     
  12. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató


    Mesélj mit ad a roncs hogy plusszos? Én 4-es szintű vagyok (de nem kezdő) volt 700 acél szigonyom tudtam venni kb 4 darab 55 fontost eddig az átkozott lelkekből amit adott a többi puskapor, páncéllemez meg 50 fontost adott (de az kinek kell?)vagy néha repeszesőt.Vagy mennyit kell játszani 12-14 órát naponta ,hogy plusszos legyen és mi az a plusz?Pár darab 55 fontos? :D NPC abszolút bukó, elfogy 4x annyi elit lőszer mint amennyit ad.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  13. .SeA_FoX.

    .SeA_FoX. Utánpótlás-írogató

    Mivel ezt nem vagy kötelező elit szigonnyal lőni, minden képp nyersz rajta valamit, kristály, lélek, esetleg lőszert.
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv,az ismertetőben elméletileg az van írva,hogy az utolsó küldetés minden nap ismételhető! Nos nekem a Bizt.kikötőben azt írja,
    Ennek a karakternek jelenleg nincs küldetése a számodra! Most hogy van ez? Nincs más próbám megnyitva!
    Azt a próbát ami páncéltörő lőszert ad miért nem látom,miért nem adja?

    Vannak különleges küldetések az esemény alatt?
    Igen! Az event alatt egy sor különleges küldetést teljesíthetsz, ha felkeresed Jack Hawkot az egyik biztonságos kikötőben – tőle kapod ugyanis a feladatokat. Ráadásul a harmadik, és egyben utolsó küldetés naponta megismételhető. Ne feledjétek, hogy az éppen aktív próba minden nap déli 12-kor visszaáll alapállapotba.
     
  15. Asus84

    Asus84 Fórum-zöldfülű

    Nem tudom ki tapasztalta még rajtam kívül hogy a roncsból kapott kartácsgolyót nem írja jóvá a rendszer. Vagy ezt már mások is jelentették?
     
  16. Asus84

    Asus84 Fórum-zöldfülű

    ja meg nem enged kartácsgolyót se vásárolni csak akkor ha ujra bejelentkezek :(
     
  17. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Nocsak, ezek szerint van benne egyáltalán kartács? Nem kevés roncsot lőttem ki, de én még nem találkoztam vele (bár ezek szerint jobb is...).
     
  18. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató

    Akkor mire használjam az elit szigonyt? Erre írtam,hogy napi 12-14 órát kell játszani,hogy kapjál pár lelket meg kristályt,mert a sima szigonnyal ott kell állni csomó ideig mire kapok 50 puskaport...csak ennyi erővel inkább gyűjtök gyöngyöt azzal többre megyek ahhoz meg nem kell event.
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2016-04-17 11:51:52
    Megszerezve: 30 x Agwe páncéllemezei.
    2016-04-17 11:47:27
    Megszerezve: 57 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:47:19
    Megszerezve: 61 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:47:03
    Megszerezve: 28 x Agwe páncéllemez
    2016-04-17 11:46:03
    Megszerezve: 60 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:45:23
    Megszerezve: 52 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:44:23
    Megszerezve: 28 x Agwe páncéllemezei.
    2016-04-17 11:42:36
    Megszerezve: 59 x Fekete puskapor.

    2016-04-17 11:42:32
    Megszerezve: 28 x Agwe páncéllemezei.
    2016-04-17 11:41:37
    Megszerezve: 56 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:41:11 Megszerezve: 56 x Fekete puskapor.
    2016-04-17 11:39:43
    Megszerezve: 59 x Fekete puskapor.

    Ládák tartalma,röhej a köbön!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  20. MMMarci

    MMMarci Utánpótlás-írogató

    Hát ez olyan szellemes válasz volt, hogy talán még választ se érdemel. Akkor mondd meg lécci, hogy minek az event, ha nem érdemes játszani.

    Egyébként mit is jelent az, hogy plusszos az event vagy egyáltalán a játék? Azt, hogy sikerélményed van.

    A seafight játék lényege, hogy az eltöltött időddel arányban kapsz bizonyos jutalmakat. Pl. kilősz hajót, szörnyet vagy egy másik játékost, kapsz aranyat, tapasztalati pontot, ranglista helyezést, gyöngyöt, kristályt, stb. A felhasznált lőszered vagy szigonyod sebzésétől függ, hogy mennyi idő alatt végzel a feladattal. Elit lőszer vagy szigony esetén rövidebb idő alatt kapod meg ugyanazt a jutalmat. Ha egy roncsot 80 lövéssel kell kilőni, az bizony elég sok idő, lévén hogy a kezdők tehetségpontokkal nemigen vannak ellátva, és igen kevés elit lőszert tartalékolnak az eventre, mert eszükbe se jut tartalékoni. Tegyük fel, hogy két szigonylövés között 7 mp telik el. 80 lövés az 560 mp vagyis majdnem 10 perc. Ez nem ad sikerélményt, nagyon sokat kell várni két jutalom között.

    Megoldás lehetne, ha a kezdők számára - mondjuk az 5. szintig az 1-5 térképeken - csak 1000 ÉPjű roncsok lennének, de ezeket csak kezdő (max 5. szintű) játékosok lőhetnék.

    Biztosan lenne még ötlet a játékélmény javítására, de ha ezeket a seafight fejlesztői figyelembe veszik, bizonyára többen játszanának, és nem hagynák abba olyan hamar, mert sikerélményük lenne.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.