Visszajelzés Vitaszoba: Fejvadászat esemény 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Megértelek titeket, sőt én is csak "irigyelhettem" azokat, akik bent voltak addig is, míg mások nem, de ezzel még nem tudok segíteni a dolgon.:(

    Most már úgy látom, mindenkinek betölti, bízom benne, ha nálam is.;)
     
  2. seafightgame

    seafightgame Utánpótlás-írogató

    RIP jóevent <3
     
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Jó kis event volt, ennyi gyöngyöt nem láttam még egybe, söt szerintem ennyi értékü tárgy sincs a hajómba (tehi + bástya), annyit sajnálok, hogy nem adta meg a dizit.
     
  4. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Csak 1 kérdés. Hány órát játszottál naponta??
     
  5. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Én azt mondom jó volt ez az event sok gyöngyöt,kristályt ki lehetett hozni belőle. Én átlagosan napi 5 órát jászottam így 900k gyöngyöt tudtam összeszedni belőle. Sajna a pengés dizit nem sikerült megszerezni így a múlt évivel kell hajókáznom. A rossz: kevés roncs ami szinthez kötött és lentebbik mappokon rengeteget lehetett találni amit kevesen lőttek,akadások kapcsolódási hibák de eddig mindig votlak ilyenek és szerintem lesznek is.
     
  6. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    2-3 órát hétkoznap, hétvégén pedig 5-6kb, 800.000 gyöngyöt szedtem össze. Nem irtam le azt :cool: összesen 1.000.000 van :D
     
  7. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Ém is javittok annyival,hogy 900k gyöngy a plusz ami megvan de ez több mert közben költöttem is ládakulcsokra. Kb ami eventből jött 500k-val több.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.