Visszajelzés Vitaszoba: Fogak és csápok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 11.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Fogak és csápok eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...

    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. yorki07

    yorki07 Fórum-zöldfülű

    "Kereskedői próbák
    A három próbákat adó kereskedőt biztonságos kikötőkben találod meg. A biztonságos kikötők magasabb szintű területein eltérő kereskedőkkel találkozhatsz.

    Szép jutalmakhoz juthatsz, ha átadod nekik az édes sárkánytojásokat.

    A három kereskedő más-más jutalmat tartogat számodra. A legtöbb körönként megismételhető, viszont az értékesebbek ritkábban lesznek ismételhetők."

    Érdeklődnék, hogy a kereskedők mikor és milyen időközönként jelennek meg?
    Ha mindig jelen vannak-biztos elkerülték a figyelmemet, mert nem találom őket-akkor milyen néven keressem őket?

    Köszönöm!
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Egy képen mutatom a legegyszerűbb módját annak, hogy meg tudjátok nézni, pontosan hol találhatók a kereskedők, milyen néven keressétek.
    upload_2024-4-12_19-47-58.png
    Az esemény ablakában is látjátok a nevüket, de ha a mini térképet (világtérképet) leveszitek, és a biztonságos kikötőkre viszitek az egereteket, írja a nevüket, ha abban a kikötőben tartózkodnak.
    Úgy látom, a megjelenési idejük az elmúlt időszakokéra alapozva, amit jelenleg a játékban is tapasztaltam (bízom benne, a többi is helytálló):
    Kereskedők megjelenési ideje:
    3:30 - 7:30 - 11:30 - 15:30 - 19:30 - 23.30.
    30 percig elérhetőek
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Az a véleményem, hogy nagyon ritkán jelenek meg azok a kereskedő hajók! Ugye ami itt 15:30 az magyar idő szerint 00: 30 perc! És a feladat az pedig, hogy adjak le 2500 sárkány tojást! Valahogy ezen nem lehetne változtatni? Rengeteg időt kell várni ameddig le tudom adni, ez valahogy nagyon nem jó! Köszönöm!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Saját vélemény, de úgy gondolom, nem véletlenül tervezték így. Nem hinném, hogy változtatni akarnának rajta. Egyrészt kell idő arra, hogy megszerezzük a kellő mennyiségű édes sárkánytojást, másrészt pedig az ismertetőben az is le van írva, egymástól is szerezhetünk, tehát arra szeretnének ösztönözni minket, hogy egymás elleni küzdelemben is vegyünk részt, próbáljunk meg úgy is édes sárkánytojásokat szerezni.
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Aura! Átolvastam a event ismertetőt, de azt nem találtam, hogy hogyan lehet másik játékostól szerezni sárkánytojásokat! Bár szerintem nekem van már 4077. De fél egy annyira soká lesz, én korán kellek, elalszom, addig meg a tojások is elvesznek :( Köszönöm szépen.
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ennyit írtak az ismertetőbe, de nyilván nem egymás mellett ácsorogva fogjuk megszerezni a másiktól.:)
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Eljött a idő, de még nem jelent meg az a karakter ahol le lehet adni a tojásokat! :( De mindjárt háromnegyed van, és még mindig nem jelent meg a kikötőben ahol le lehet adni a tojásokat, de miért? :( ( még 7 perc és lejár az a idő ameddig be lehetett volna váltani! De kérdem én, hogy ha meg se jelent, hogyan váltsam be? érdemes volt virrasztanom :(
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.24
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia Naksi!! (érdemes volt virrasztanom!) Hát kedves játékos társam a tervezőt ide ültetném hogy csak nyomja ezt az eventet kiváncsi vagyok mikor hagyná abban!!:):):).
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) és Naksi kedveli ezt.
  10. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok!:)
    Kérdés: Hogyan gyűjtsek össze annyi tojást, hogy megtudjak venni mindent amit szeretnék a kereskedőtöl ?? Mivel az event hajók aligha adnak 250nél többet és csak akkor tudsz szerezni, ha bizonyos játékos leadott a kereskedőnél tojásokat!
    Továbbá, elég érdekes számomra az, hogy belépek a játékba a kereskedő megjelenése után, összelövök (NAGY NEHEZEN) 2-3.000 tojást, és jön egy játékos kilő egyszer és már minusz 700 tojás ??? o_O Hogy is van ez akkor a "Minél hosszabb ideje vagy játékban, annál többet lophatsz tőlük, és amikor nem vagy online, ez a szorzó csökken." ??? Mivel aligha voltam bent 10-15 percet és máris cseszhetem az egészet...Tavaly meglett oldva úgy, hogy többet lehetett szerezni az NPC-kből is ugyan annyi vásárlási áron mint ami a kereskedőknél van, ágyú, fejlesztési recept, bővitési dolgokt stb stb..:rolleyes:
    Ha ezt így tervezték, akkor ez az event skipp...Egyetlen egy pozitívum van az eventben, az pedig a piac...Mondhatni ingyen hollószem, bordák meg az atlantiszi dolgok..:D:D
    De mindegy, ahogy szokták mondani, nem muszáj részt venni az eventekbe! ;)
    További szép napot! ;)
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Egyetértek veled! Nagyon dühítő az, hogy tegnap ügye szedtem 4000 tojást, jött az a feladat, hogy adjak le 2500 tojást! Fent kellett maradnom mert este 10 óra volt, és az volt írva, majd az a karakter éjjel fél 1-kor jelenik meg! Addigra le csökkentek a tojások, de le tudtam volna adni, de kinek is adjam le?? Ha nem jelent meg a karakter?? Olyan idegesítő ez a egész event! És a emberek dolgoznak, sokan hétvégén is, a mellett meg millió más dolog van otthon is a ház körül. ma belépek és látom, hogy mára csak 1300 tojás van! Kérdem én, hogy akkor, hogy is van ez a dolog?? Rá adus, még az aurád is le esik, hogy jól kitudjanak lőni, és ellopják a tojásokat!! Igen is írjon ide kommentet az aki azt érzi, hogy ez a event változtatásra szorul. Megvárom, hogy elfogyjanak a tojások, és én nem fogok ezek miatt eventezni, mert van nekem elég idegeskedni valóm e nélkül is! Ez a event semmi kép nem jó így! El lehetne gondolkodnia annak aki így tervezte meg!

    Szia! Teljes mértékben egyet tudok érteni veled! én be is fejeztem ezt a eventet ameddig nem változtatnak rajta! Még ilyen fura eventet nem is láttam!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.24
  12. -pannonia-

    -pannonia- Utánpótlás-írogató

    Szeretném megkérdezni ,hogy esetleg lesz-e bent lőhető cápa vagy hanyagoljuk az egész eventet? Viccosztály ez így.
     
    Naksi és baters.HU-eu2 kedveli ezt.
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia ░pityesz░"Minél hosszabb ideje vagy játékban, annál többet lophatsz tőlük, és amikor nem vagy online, ez a szorzó csökken."!! Itt a válasz csak hát ki tudja mennyi az a hosszú idő??:):)
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Figyu csak, én tudom értelmezni a dolgokat, de gondolom te is tudod értelmezni amit írok, nem hinném, hogy valaki 8-10 órákat tolja a játékot, majd mikor meglát egy enemyt (engem pl) és lelő rólam első süllyesztésre 700 tojást, kétlem, hogy valaki ennyit van online és nincs semmi más dolga, még ha nyugdíjas is az illető akkor se...:cool::cool:
     
    _Jutka_[₩ΛŁ] és Naksi kedveli ezt.
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Teljesen Igazad van erről írtam csak finoman!!;);):)

    Lásd feljebb!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.24
  16. Draxi

    Draxi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ez az event értelmetlen ebben a formában. Munkanapokon mikor lesz az embernek 4 óránként belépni ideje, hogy gyűjthessen némi tojást? Mert mutáns cápa is csak akkor van, amikor a kereskedők épp bent vannak.
    A másik pedig, hogy ha 1000 pont egy küldetés, akkor a 100000 pont nem tudom hogyan fog teljesülni, hacsak az event második felében nem csinálnak valamit.
     
    sárkányos és Naksi kedveli ezt.
  17. Liliom(hun)

    Liliom(hun) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok kérdés hogy lehet mutás cápát lönni ha nincsen 1 sem? :/
     
  18. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Ez egy nagyon jó kérdés. Tegnap elég sokat voltam online és csak Golemet találtam. :/
     
  19. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Krakaton admirálist hol lehet találni?
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Atlantiszon (1/1 – 4/2) időnként megjelenik egy csoport Krakaton, nem voltam mostanság lent, így csak az ismertetőre tudok támaszkodni..