Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ☠_Mr.H1N1_☠

    ☠_Mr.H1N1_☠ Utánpótlás-írogató

    Én meg úgy számolgattam, hogy topázzal 848+erre jön még a kristályeső 10%-a. 848+84~933
     
  2. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Maximum mennyi lehet egy hajó állandó sebessége?
    A kristályeső mióta állandó?
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  3. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    A kristályeső egy buff, ami (most nem nézek utána) tudtommal maximum 56 napra szerezhető meg. Szóval, ahogy Xena[Hun] is kérdezte: A kristályeső mióta állandó?
     
  4. sLaca

    sLaca Aktív író

    Köszönöm a válaszokat a sebességről.
    És A Mesterek vudu ládájá kérdés:

    "Vudu csomagok

    Az alábbi 3 csomag csak 1x megvásárolható, tehát ha egyszer már megvásároltad az egyiket, többé már nem fogod tudni megvásárolni ugyan azt a csomagot.
    Az ajánlatok csak 10. kalózszintnél magasabb játékosoknak szól, ezért csak a kereskedelmi ajánlatok között találod meg!"
     
  5. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Részben igazad van, hogy egyszerre 56 napra lehet megszerezni, viszont ha 20-30 nap van maradva abból a bizonyos 56-ból, akkor már ismét megszerezheted . Szerintem a kérdés, bár bele lehet kötni, de arról szól ,hogy tökvarázs vagy villámő nélkül mennyi a legnagyobb sebesség. Mert ha van kristályesőm akkor amig él a hajón az állandó sebesség 933.
     
  6. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője


    Ha jól emlékszem, akkor 2x lehetett megvenni, annak aki akarta. (én is rosszul válaszoltam rá)
     
  7. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    A kristályeső akkor sem állandó, csak ideig-óráig lehet, bár el tudnám viselni:rolleyes:.
    Egyébként meg teljesen mindegy számomra, nekem így is- úgy is rossz. Én is a képet vettem alapul, amit sLaca linkelt:)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.14
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Állandó sebzés alatt azt a sebességet értettem, amit tökvarázs és villámkő nélkül elérhettek. Hiszen az összes többi pl királynő kegyelme, vagy ékkő akár folyamatosan is növelheti a hajód sebességét. Igaz az ékkövet is leveheted, a király kegyelme elfogyhat. A tökvarázs és villámkő csinálhatsz bármit csak 10mp-ig gyorsít, viszont az újratöltési ideje ennél több, tehát nem tudod folyamatosan használni. Egyébként erre a kérdésre ez segített volna: http://en.bigpoint.com/seafight/board/threads/ismerteto-sebesseg.34455/

    Egyébként a képpel semmi gond nincs, van más is ami még befolyásolja a sebességedet, ami ott nincs, de ettől még nem hibás a kép.


    Na igen :p, ha a régi fórumot nézed, mely azóta nem frissül, mióta ez él...
    Szval ha EZT nézed... azt látod, hogy 2x megvásárolható, egyébként volt is róla közlemény, pár hónapja.
     
    sLaca kedveli ezt.
  9. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ne hari DD, én nem azt írtam, hogy hibás, hanem azt hogy nem aktuális. A kettő között ég és föld a külömbség. :p
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jó igaz :p
    Na de lényegesebb hogy nézzétek a bejövő üzeneteiteket itt fórumon :p
     
  11. sLaca

    sLaca Aktív író

    Köszönöm a válaszokat DD!
     
  12. †-.ЯΛSŤΛ†ŦΛЯÍ.-†

    †-.ЯΛSŤΛ†ŦΛЯÍ.-† Fórum-zöldfülű

    • 2 játékosnak sikerült hibátlanul kitölteni a kvízt, és kettejük között is csak 1 mp döntött a különdíj sorsáról (látszik a csapat munka :D)
    • Azt gondolom ha összesen ketten töltötték ki helyesen és csupán 1 mp a különbség, akkor mindkettőnek megadhatnák az ajándékot, mert ők időt fektettek bele, vagy nagyon okosak és aki meg kitöltötte és éppen bekerül a sorsolásba és nyer az kap valamit. A lényeg igazán járna szerintem mindkettőnek! Gratulálok nekik!
     
  13. bébibogyó

    bébibogyó Fórum-zöldfülű

    Szerintem is ebben van valami ha csak két játékosnak sikerült és közöttük is csak 1 mp döntött szerintem igazán megérdemli mind a kettő a különdíjat ,ha már egyszer időt tettek bele !
    Gratulálok nekik ! :)

     
  14. sLaca

    sLaca Aktív író

    Én meg kizárnám mind a kettőt a játékból :p Na jó ez csak vicc :D
    Pl én is szántam rá időt, hogy kikeressem a válaszokat, és csak azért hibáztam kettőt, mert a régi fórumon találtam meg a válaszokat... :(
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Na de ez nem azt jelenti hogy más nem foglalkozott vele ennyit, nagyon sokan csak 1-2 hibát vétettek, ilyen alapon nekik meg járna a különdíj fele, nem? :p Egyébként sem úgy hirdettük, hogy aki minden kérdésre helyes választ ad...

    Nem mellesleg a sorsolás meg volt, már csak arra várnék, hogy válaszoljanak nekem a nyertesek. Ezt egyelőre csak 1 játékos tette meg, a többi ezek szerint nem szeretne semmit o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
     
    Xena[Hun] kedveli ezt.
  16. sLaca

    sLaca Aktív író

    Akkor nem nyertem... Zsír... :(
     
  17. Megnéztem a válaszokat, elvben hibátlan, de semmilyen levelet nem kaptam sem én, sem a másik elkövető...nem nagyon értem a dolgot
     
  18. sLaca

    sLaca Aktív író

    Biztos "okosban" ment a sorsolás :D
     
  19. Sziasztok !

    DD nyilván nem hírdettétek meg hogy minden kérdésre helyesen válaszoló megkapja a külündíjat, de ezzel lehet csak én vagyok így ,ha két játékosnak sikerült csak és közöttük is csak 1mp döntött akkor szerintem az ilyen esetekben mindkét játékosnak járna a nyeremény, de mondom lehet ezt csak én gondolom így.
    További szép estét!

     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Eddig sem ugy ment, ezek utan sem fog.


    Jó, mondod te, mert olyat tudsz amit a többiek nem :D. Nincs 'döntetlen' csak 1 juti van! Max azt tudnam elkepzelni, h a 2 játékos között felezzük a jutalmat, de annak lehet az nem
    örülne, aki jelen állás szerint az egészet megkapná!

    Nem kaptál, ezek szerint nem nyertél a sorsoláson! A sorsolás nyerteseinek feltettem egy egyszerű kérdést... De azóta se jött új válasz, kezdem komolyan elhinni, hogy nekik nem kell a duplázó vagy kedvezmény :S