Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ismertetőt itt találod, itt pedig jelenkezhetsz a játékra, ami ugye annyiból áll hogy beírod oda a szerver és felhasználó azonosítód (amivel játszanál, amire kapod a nyereményed ha nyersz), majd lecseréled az alapértelmezett profil képed (ha már nem az alapértelmezett van természetesen nem kell cserélgetni :p )
     
  2. Vazulov

    Vazulov Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a linket, huhhh ezt kihagyom sok a macera vele :(
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Na igen, meg kéne tanulni használni a fórumot, többek között ez is célja a játékoknak. Csak ezért most jutalmat is kaphatsz, azon kívül hogy saját érdeked volna hogy tudd használni.
     
    tünde(H) és I_Shoot_my_enemy*HU kedveli ezt.
  4. alien39

    alien39 Fórum-zöldfülű

    Minden beküldött ID (játékos) fog kapni valamit ??? "jutalmat" :rolleyes::confused:
     
  5. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Ha a legvégén kell elküldeni mind a 40(vagy amennyi lesz) közvetlen linket, akkor honnan tudjátok h ki mikor találta meg a tojásokat?
    Még nem használtam ilyen Google űrlapot.
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Minden fórum accounttal 1 felhasználó azonosítóval lehet játszani. Szval úgy nem hogy most te mint alien39 beírsz 8 felhasználó azonosítót :p

    Nem kell a legvégén. Minél hamarabb küld amit megtaláltál. Persze túl hamar se jó, hiszen lehet később még találnál, de túl késő sem hiszen fontos az idő. (de abból kiindulva hogy a klántársak segíteni fogják egymást :p a külön díjat kb az fogja kapni aki saját magától a legtöbbet találja, és nem többen összedolgozva :p )
     
    tünde(H) kedveli ezt.
  7. alien39

    alien39 Fórum-zöldfülű

    DD nem ugy értem, hanem hogy ha vége a fórum játéknak és aki részt vett, az majd kap valami ajándékot ?? o_O;););):p
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jah, nem mindenki, de ez le van írva :p, 3 játékost sorsolunk, és 1 különdíjas, tehát összesen 4 nyertesünk lesz.
     
  9. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Még mindig nem teljesen világos de kezdem érteni. Vagyis most nem óránként fogsz kirakni tojásokat, hanem egyszerre az összeset 12:00 kor. De nem mondod el hány tojás van ezért lehet hogy valaki gyorsan elküld 20 at, egy másik egy órával később 35-t akkor ő nyer.

    Jól írtam?o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.14
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem, átnézed, ha úgy gondolod nincs több, megtaláltad mindet akkor küld.
     
  11. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Bocs, DD szerkesztettem közben. nem láttam h már válaszoltál.
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ja igen, úgy ahogy mondod, egyszerre kint lesz minden tojás, és amíg tart a játék addig kereshetitek ill küldhetitek a válaszokat.
     
  13. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!:)
    A cél nagyszerű, csak sajna úgy gondolom, többnyire azok játszanak, akik már tudják használni. Vannak, akiknek az is nehézséget okoz, hogy képet töltsenek fel és még a többi...
    Azért így is szép számmal leszünk:) Köszönjük a lehetőséget, hogy itt is játszhatunk néha, gondolom a többiek nevében is szólhatok!
     
    tünde(H) kedveli ezt.
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Kint vannak már egyáltalán ?
     
  15. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    DD nek valami közbejöhetett
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem-nem, itt vagyok, semmi más nem jöhetett közbe :p. A tojások kint vannak.

    Jó szórakozást :)
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Eredményekről nem beszélünk :p
     
  18. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Bocsánat :D
    egyébként jó kis játék... :D
     
  19. Ħʉŋŧęŗ.ħʉ®

    Ħʉŋŧęŗ.ħʉ® Utánpótlás-írogató

    Az lenne a kérdésem hogy a Google űrlapot rosszul küldtem el, ugyanis az első link után el küldtem, de találtam még többet is.

    Mit tudok ilyenkor csinálni ??
     
  20. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Végigpörgettem az összes Beszélgetés az... témát. Nem mondom el hányat találtam de érdemes volt végignézni:D