Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Neked, külön szeretnék gratulálni, mivel veled voltam holtversenybe. Szép teljesítmény! Gratulálok! ;) :)
     
  2. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Gratulálok a szerencséseknek és természetesen a legjobbnak is!
     
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Ha az megnyugtat, most én se ;)

    Gratulálok a nyerteseknek!
     
    Moschika_HU és Ḿїṁїҝε kedveli ezt.
  4. meteor86

    meteor86 Aktív író

    User ID: 281/34203642
      • 75.000 vudu robbanás lőszert választanám
    köszi :) és köszönöm szépen a nyeremény
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nagyon jó :)

    Szval lista kész, jóváírás szerintem holnap, de lehet már ma is megkapjátok.
     
    Moschika_HU kedveli ezt.
  6. ferrari13*(HU)

    ferrari13*(HU) Aktív író

    Köszi :) Én is gratulálok neked :)
    Legközelebb gyorsabb leszek, készülj fel ;) :p :p
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és [DD] kedveli ezt.
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Legközelebb már számolok veled! ;)
     
  8. meteor86

    meteor86 Aktív író

    csak érdeklődni szeretnék hogy mi van a jóváirásal mert még nem kaptam meg a 75k vudu robbanás lőszert köszönöm.
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez elképzelhető. Gondolom más sem kapta meg. Az biztos, hogy én leadtam az illetékesnek a listát, ő még nem jelzett vissza, de meg fogjátok kapni. :)
     
    Moschika_HU kedveli ezt.
  10. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    baratom, mi mindig ilyenek vagyunk, kuzdunk erte, de soha semmit nem nyerunk :)
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Kicsit figyelmesebben kellett volna olvasni, több pontos választ küldeni, az első helyezést is meg lehetett volna csípni.;) Nem volt 100%-os a beküldők között.o_O:)
     
    [DD] és Moschika_HU kedveli ezt.
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Még én se. :(
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A nyeremények jóváírására még egy kicsit várnotok kell, de csak hogy ti még jobban kihasználhassátok nyereményeiteket. Ugyan is, aki királynő kegyelmét kért, az természetesen megkapja, de ha már most jóváírnánk, akkor nem lenne lehetőségetek megvásárolni azt a Feketepiacon. (hiszen amíg van akár pár másodpercnyi Királynő kegyelme 1 hajón, addig nem jelenik meg a Feketepiacon. Persze még nem tudni milyen feltételek mellett kerül be, mennyibe fog kerülni.) Ezért kicsit várunk, hogy legyen esélyetek megvásárolni azt a Feketepiacról, várhatóan még ma este/éjszaka megkapjátok a nyereményeket, tehát a nyerteseink közül, aki megvásárolná a Királynő kegyelmét a Feketepiacról az tegye meg mihamarabb. Ennek tükrében, a sorsolt játékosok közül, aki változtatna nyeremény igényén az mihamarabb jelezze.

    Remélem megértitek a csúszás okát és nem lesz belőle probléma :p
     
    Moschika_HU kedveli ezt.
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Még mindig semmi. :(
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nálam az este 18:00-24:00 és az éjszaka még 00:00-03:00... szval még bőven időben vagyunk.
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    "Este van, este van..." :p
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ráadásul péntek este :eek: Menjél szépen bulizni és mire holnap délután felébredsz , reméljük már meg lesz mindened :cool:
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem tehetem... Szabadnapos a májam! :p :D
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    :eek: Én nem azt mondtam, hogy igyál is :p
     
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    De azt se, hogy ne igyak! ;)