Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nincs kegyelem! :p
     
  2. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ez már diszkrimináció! :D
    DD, ők csak menjenek külön :), mi a többiekkel együtt megyünk borozni... több felé oszlik el a fizetési számla és még többet is ihatunk :D :D
     
  3. Kezdjük most amég rossz a szeróóó :D ,Hol tudom megnézni a büntipontjaimat ? :D
     
  4. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Sziasztok! Akkor mint kezdő játékos én megkérdezem. Szeretnék csatlakozni a játékhoz. A jelentkezéshez szükséges állapot frissítést hogyan kell csinálni?
     
    [DD] kedveli ezt.
  5. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Jobb felső sarokban van a neved...Ráhúzod az egeret és amit kidob lapot annak az aljában van egy állapotfrissítő...Oda bemásolod főoldalról ID-t Pl:User ID:111/12345678...És nyomsz egy entert... :)

    Jobb felső sarok nevedre ráviszed kurzort ott személyes adatokra rákattintasz...Aztán jobb oldalt kell lennie valahol...
     
    KillerHU kedveli ezt.
  6. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Köszönöm
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A saját fórum profilodon a "figyelmeztetések" menüpontban ellenőrizheted, ha nincs ilyen menüpontod akkor nincs büntetőpontod.
     
  8. Köszönöm

    Köszönöm és amik ott vannak pontok azokat össze kell adni ? :p
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.6.15
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem tudom, mire gondolsz, mit akarnál összeadni, de a trófea pontokat és hasonlóakat talán nem kellene..., azok nem büntetőpontok.o_O:eek::p
     
  10. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jó kis nyeremények lesznek! :p
     
    [DD] kedveli ezt.
  11. hát nem tudom h be lehet e másolni azt ? :D
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem kell másolni sehová semmit.:eek::D Te csak jelentkezz (és sokan mások is;)), majd a feladatokat csináld végig.o_O:p A büntetőpontokat meg úgyis látja DD, ha esetlegesen van valakinek aktív.:D:cool:
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak legyetek elegen, hogy mindet oda is adhassuk. ;)

    Ha még nincs is aktív, akkor meg nem kellene szerezni. ;)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  14. Megsúgod nekem mennyi bünti pontom van ? :p :D
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Látsz ott a büntetőpontoknál (ha van):
    Dátum (ekkor kaptad), Pont (amennyit kaptál esetlegesen), Lejárat (ekkor járt le, vagy fog lejárni dátum szerint, ha még nem járt le, az az aktív).
     
  16. Lejártak :D de asszem volt 40 :p
     
  17. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Az állapot frissítést mikor elkezdődik a játék akkor kell csinálni vagy már most is lehet ?
    Előre is köszi a váéaszt
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia Baba!
    Akár most is. Miután DD kirakja az újabb fórum játék lehetőségét, már megteheti bárki, hogy jelezze részvételi szándékát.:)
     
  19. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    DD helpme please...
    Azt se tudom hova mi tkell írni, sehol nem találom azt a helyet, meg a feladatot se tudom.
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem kell semmit sehova írni.
    Ha játszani szeretnél, akkor már regisztrálhatod magad (ez kell ahhoz, hogy nyerhess is). A regisztráció a fórumjátékra csak egy állapot frissítésbe leírt szerver és felhasználó azonosítóból áll (persze a sajátod írd bele, mert arra fogjuk az esetleges nyereményeket jóváírni :D )
    Állapot frissítést 2 féleképpen csinálhatsz itt a fórumon.
    1. A fórum főoldalán remélem látsz olyat, hogy "New Profile Posts" (a "Fórum statisztikák" felett és " Tagok online most" alatt a jobb oldali sávban). Közvetlenül a "New Profile Posts" alatt van egy kis mező, benne pedig a szöveg: "Állapot frissítése...". Abba bármit írhatsz, elküldöd és kész az állapot frissítés.
    2. Bemész a fórum profilodba (esetedben ez: https://board-hu.seafight.com/members/fejvadasz.61442/ ). Kezdésnek már a profil hozzászólások oldalát látod és itt is frissítheted állapotod. Itt is találsz egy szöveg mezőt, ahova írhatsz, itt is az van eredetileg beleírva hogy "Állapot frissítése..."