Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. meteor86

    meteor86 Aktív író

    én már várom jónak igérkezik.
     
  2. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    De hol kell regisztrálni?
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia Fejvadász!
    DD előző oldalon leírta neked minden variációban, hogy teheted ezt meg, csak olvass vissza.
     
  4. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    jajj az elébb még félreértettem, bocsánat az előzőért.
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

  6. Tgaboka

    Tgaboka Fórum-zöldfülű

    Én csak kettőt tudtam, abból is lehet csak az egyik jó :p
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1 óra 31 perccel a játék kezdete után szerinte senki ne mondja, hogy csak X-t tudott. Van még rengeteg időtök. Nem kell most rögtön megcsinálni. Amikor van pár szabad perced, ránézel és agyalsz rajta. Ha megvan mind akkor beküldöd, ha nincs akkor még várhatsz, hátha eszedbe jut később, de azért hétvégén már küldjétek el azt amit sikerült, nehogy lemaradjatok róla.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Látom már be is küldted és úgy látom nem értetted meg a feladatot. Nem az ott megadott 'szavakhoz' (amiből sok tök értelmetlen) hasonló szavakat kell találni, hanem az ott megadott szavak betűiből (minden betűt felhasználva, úgy hogy nem adsz hozzá többet) kell megalkotni egy új szót kifejezést melyet a játékból ismerhetünk.
     
  9. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Nekem eddig 10et sikerult megfejteni, de tovabb nem megy :D
     
    [DD] kedveli ezt.
  10. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Fog az menni, rengeteg időnk van és szépen lassan be fognak ugrani a dolgok.
    Nekem ez az első fórumjátékom, eddig tetszik.
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  11. Baba

    Baba Fórumlakó

    sziasztok
    Ha minden igaz mind a 20 megvan el is küldtem , nem volt könnyű , grat a játék kitalálójának és aki megfejti annak is ;)
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek szerint megfejthető mind :cool:
     
  13. Baku-66

    Baku-66 Fórum-zöldfülű

    nem, a garas tok nem megfejthető
     
  14. balázs28_HUN

    balázs28_HUN Fórum-zöldfülű

    érdekes vol 3 órát szenvedtünk vele de kész:)

    hogy a válasz is jó az kiderül:)
     
  15. meteor86

    meteor86 Aktív író

    eddig csak 12 de az tuti be is küldtem mert több nem jut eszembe sajna
     
  16. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    szép kis fejtörő volt, sikerült megfejteni, remélem nem rontottam el semmit :)

    pedig megfejthető ;)
     
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    DD? Az első válasznál lehagytam a kezdőbetűt, egy a betűt. Ha most jeleztem, akkor még bele lehet számolni jó válasznak?
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Miután elküldted a választ nincs lehetőség a változtatásra. Ezért kértem, hogy ne kapkodjatok vele, de minden betűt használjatok fel és ne rakjatok hozzá újat annak érdekében, hogy értelmes szót kapjatok.

    Úgy általában is igaz, hogy többen játszotok EU3ról, de most ez főleg, mert még mindig a regisztráltak 70%-a EU3-n játszik :D Ennek mi az oka? (Nincs több játékos mint pl EU4en :p) Mi vagy Ki vagy EU3on ami máshol nincs? :D
     
  19. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    nagyon szupi :):)
     
  20. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Elmondanám miért vannak ilyen sokan, de megsértődnének :) vagy lehet mégsem :) Maradjon titok! :D