Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gyere el és nézd meg mi van ott a titok a tengeren van :p :D .
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Azt lehet tudni, hogy mennyi regisztrált játékos van? :) Ha esetleg nincs meg a kellő létszám akkor bepörgetjük EU3-at!!! :p ;)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A regisztráltak száma nem különösebben mérvadó. Jóval több, mint amennyien eddig játszottak. Annyi tuti, hogy már 2 játékost biztosan sorsolunk a jövőhéten ;), de volna még min javítani. Pl vuduágyút sorsolásonként 3x 5-t is adnánk, de ha csak 2-n lesznek rá, akkor csak 2x 5-t adunk :p. Jobban örülnék neki, ha inkább a többi szervert pörgetnék fel ;)
     
  4. BERMUDA65(HU)

    BERMUDA65(HU) Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, kérdezném, hogyan lehet regisztrálni?

    A fórum játékra?
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A profilodban az állapothoz írd be az ID-d a szerverazonosítóval együtt.
     
  6. Sżũяќе-Кегıпġõ_HUN

    Sżũяќе-Кегıпġõ_HUN Fórum-zöldfülű

    Köszi, beírtam, bár lehet h már késő...
     
  7. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    jó játék volt. Akadt néhány szó amit nem tudtam megfejteni a fáradtságtól de másnap 1-2 perc alatt megtaláltam őket. Ezért volt jó, hogy nincs olyan szabály(pl h az első bonuszpontot kap) ami miatt sietni kellett volna:)
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Mivel az adott rész végéig kell ezt megtenni, nem késő.;) Az első rész 28.-áig tart, még időben vagy.
    Aki elmulasztotta volna még rajtad kívül, megteheti addig.:cool:
    Természetesen, aki csak a 2. részben kapcsolódna a játékhoz, neki annak a végéig kell regisztrálni.o_O:)
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Azért a minőség rovására ne menjen a mennyiség! Csak azért ne regisztráljatok és játszatok több névvel, hogy több nyereményt osszuk szét. Aki ezt megteszi, azt kizárjuk, az összes nevével együtt és még az az 1 neve sem számít amivel játszhatott volna.

    Aki magára ismer, az törölje az állapot frissítéseit (tehát a regisztrációt a játékba) és eldöntheti, melyik 1 nevét hagyja bent. Mi nem fogjuk eldönteni, megy mind és talán szeptemberben újra próbálkozhat.
     
  10. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    DD nem tudom mi alapján látjátok, hogy 1 játékos több regisztrációval játszik, de lehet, hogy úgy tűnhet én is több reggel játszok pedig valójában nem. 2 öcsém is Seafightozik és azt hiszem küldtek is be megfejtést. És mivel néha van, hogy olyan gépről játszok amin ők is bejelentkeztek már úgy tűnhet h 1 játékoshoz tartoznak a hajók.
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Teljesen mindegy, hogy mi alapján döntjük el. Még az sem kell, hogy gyanús legyen valaki, hogy kizárjunk valakit a fórum játékból, hiszen a szabályokat mi írjuk. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem tartozunk különösebb magyarázattal, ha valakit kizárnánk. Persze nem fogunk csak úgy senkit kizárni. Ahol gyanús a multi ott megy mindenki, ahogy korábban is volt rá példa.

    Hihetetlen milyen nagy családok is részt vesznek a fórum játékokon :cool:
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  12. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Ha valakit kizárnak arról ő kap értesítést?
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Aha, de ezt majd csak a sorsolás előtt. Addig felesleges különösebben nézegetni résztvevőket, hiába szűrnék ki most párat, még lehetnek többen ;).
     
  14. Érdekes megfogalmazás mert ebből az is lejön hát te nem vagy szimpi ezért kizárunk. :(
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezért írtam. Nyersen leírtam, de pontosítottam, hogy ok nélkül akkor sem. Pontosan az volna a cél, hogy minél többen legyetek, akkor miért raknánk ki bárkit is csak azért, mert nem szimpi? :p Ez nekem nem is lenne logikus. Akkor teszünk ki valakit, ha rákényszerít minket. Például azzal, hogy multizik és már a sokadik nevével szeretne játszani.
     
  16. Ez a megfogalmazás kicsit jobban hangzik :p
     
  17. BERMUDA65(HU)

    BERMUDA65(HU) Utánpótlás-írogató

    Köszi
     
  18. ŋim®òd1

    ŋim®òd1 Utánpótlás-írogató

    Hello! Lenne egy olyan kérdésem,h a fórumjátékban a szókirakósnál a garastok( 6os) nál kimaradt-e egy betű,mivel nem jön ki semmi ami játékkal kapcsolatos lenne értelmes szó...
    Már többen próbáltuk,de nem találtuk meg.
     
  19. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Szia, nem maradt ki szó...Én is nehezen találtam ki, de van rá megoldás! ;)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Így van, de ti is figyeljetek oda, hogy nektek sem szabad kihagyni egy betűt sem. Sajnos nagyon sokan beleestek ebbe a hibába, hogy 1-1 betű kimarad.
     
    arsenal125 kedveli ezt.