Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Igen, én számoltam a betűket így remélhetőleg helyesen írtam le...Vagy nem? :p
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Azt nem tudom, hogy te jól írtad-e :p Csak ID-kat nézek, amiről nem tudom ki mennyi pontot gyűjtött, ha csak nem keresek rá külön, de azt csak a legvégén szoktam, hogy lássam kik fognak jelentkezni a nyereményekért :cool:
     
    arsenal125 kedveli ezt.
  3. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Sziasztok!

    Kezdő játékos vagyok (még csak pár hónapos), de két nap alatt sikerült egy kivételével mindegyik anagrammát megfejteni. Persze volt olyan, amin hiába elmélkedtem, annak utána kellett járni egy kicsit.

    Viszont a harmadik kérdés egyszerűen nem megy. Tudom, segítséget nem kaphatok hozzá, akkor nem lenne értelme a játéknak, csak annyit kérek, hogy valaki írja meg, hogy a 3-as pont az egy nagyon nehezen megfejthető valami (a többihez viszonyítva), vagy csak én dimenzionálom túl. Már ha lehet ilyet kérni.

    Előre is köszönöm
     
  4. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Szerintem nem nehezebb, mint a többi... :)
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jelenleg 2-vel több nyertest sorsolnánk a jövőhéten, ha mindenki regisztrálna is, ha már beküldte a válaszát. Regisztráció nélkül az a válasz kuka. Ezt felesleges halogatni.
     
  6. ferencke

    ferencke Junior szaki

    azt szeretném kérdezni . tegnap előtt regisztráltam a játékba de nem értem végig a kérdéseken ezért hagytam az egészet, és tegnap be tudtam fejezni a kérdés az lenne hogy a regisztráciom megmaradt vagy mindig a teszt kitöltéssel azonos napon érvényes?
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Csak 1* kell regisztrálni a játékra, a válaszokat a megadott időpontig beküldheted nyugodtan.:)
     
  8. Lehetne majd esetleg olyan nyeremény is h valaki prémiumot választ vagy a nyeremények között lenne az? :)
     
  9. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a válasz megadásánál az egybe illetve különírás ronthat-e a válaszon? már csak azért is érdekel mert az egyik választ még a fórumon is kétféleképpen írjá(to)k :)
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A tagolás mind1.
     
  11. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Köszi. Nagy gratula a készítő(k)nek. Megfejteni sem volt egyszerű, de szerintem kidolgozni a feladványokat még nehezebb lehetett.
     
  12. UA*TED72*HUN

    UA*TED72*HUN Fórum-zöldfülű

    • A játék során nem vesszük figyelembe nem magyar játékosok valamint BP alkalmazottak válaszait.
      Ez most akkor azt jelenti hogy én nemjátszhatok mert külföldön élek? (amugy magyar vagyok:)
      Kicsit bővebben fejtsétek ki mert nem mind1 :D
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  14. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    olyan kétes helyre nem járok sry
     
  15. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Miért lenne az kétes? És hova jársz?
     
  16. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    hogyan kel registralni mert magamra ismertem.....?
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  18. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    Kőszőnőm szépen.azt hiszem sikerült,a valaszokat is el kellene kuldenem akkor megegyszer?
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A válaszokat nem kell még 1* beküldened.
     
  20. borász61.HUN.

    borász61.HUN. Utánpótlás-írogató

    oki akkor témára visszatérve nyerjen a gyöztes egy év ingyen vuduágyu fejlesztést



    pl≈βΘṜẨṨŽ♦61♦ĦƯŊ≈