Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De az neked miért lesz jó, ha nem játszol?
     
  2. gunn4r

    gunn4r Fórum-zöldfülű

    Kösz a feladványt, hát eltartott egy ideig, amíg összeálltak a szavak, csak gratulálni tudok hozzá, jól megkevertétek a betűket.
     
  3. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    kedves DD! megkérnélek hogy megnéznéd e hogy regisztráltam e a forumjátékra, mert egyike voltam azoknak akik beküldték a választ de nem regisztráltak. Elméletileg most sikerült regisztrálni. Köszönöm!
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, már igen ;), de ezt te is látod, ha a profil oldaladon ott az ID-d.
     
  5. (((Mustang)))

    (((Mustang))) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Hogyan kell a állapot frissítést végrehajtani?
     
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    fehér szarvas?
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Az nem is kocsma! :D De egy percre lakok tőle! :D
     
  8. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Sziasztok! Megkérdezhetem sikerült e az álapot frisitésem?
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia, igen, de te nem is szerepelsz a listán :p Neked még pénteken megvolt ;)
     
  10. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    túl zagyva és körülményes talán ezért van kevés jelentkező
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jelentkezők tekintetében már az első részben rekordot döntünk, de lehet neked van igazad és még ez is kevés. Én már fele ennyivel is elégedett lettem volna :cool:

    Kívülről megtévesztő lehet, mert nagyon sok fórumozónak le van tiltva a nyilvános fórum profil. Tehát normál játékos regisztrációval nem láthatja senki a profilját és így az állapot frissítését sem. (Ha esetleg ebből szűrted le, hogy kevés a jelentkező.)
     
  12. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    A zagyvaságot magadban keresd. Nem értesz valamit és ebből azt vonod le, hogy sokan mások sem, ahelyett, hogy segítséget kérnél és kérdeznél olyantól aki érti.
    Vagy elolvasnál pár előző hozzászólást. Igazán nem nehéz..
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Hát megmondom őszintén, most fogom a fejem, a 14-es Telemachos kifogott rajtam, pedig most nézve nem lett volna nehéz ;)
     
  14. mark175

    mark175 Járnitanuló

    504/40399876 azt irja nemregisztráltam pedig szavakat megoldottam és elküldtem
     
  15. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    állapotfrissítésnél kell bemásolni a szerver azonosítót és az ID-d...És egy enterrel jóváhagyni :) Ha ezt nem tetted meg akkor nem regisztráltál...
     
  16. mark175

    mark175 Járnitanuló

    dehát itt van user ID hát akkor ez nem regisztrálás? nekem ez kicsit nemvolt érthető én azthittem az a regisztrálás ha megadom és kész
    User ID:504/40399876
     
  17. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Pedig nagyon sokszor el lett mondva...Ide is be lett sokszor írva ha visszaolvasol...Játékleírásban is ott van...De ha valami nem érthető kérdezz és ne utólag, mert sajnos így jársz mint most, hogy nem veszel részt a sorsoláson...
     
  18. mark175

    mark175 Járnitanuló

    értem ezt eddig nemtudtam pedig megoldottam mind a 20 at jól akkor gondolom már nemtudok részt venni a sorsoláson sehogysem :(
     
  19. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Ezen nem, majd a következő résznél...
     
  20. mark175

    mark175 Járnitanuló

    most először játszom fórumjátékot de elég is volt köszönöm :) én megértem hogy hányszor elfujták hogy regisztrálni kell de az akkor mi hogy leirom user id-t nem regisztráció ? :D és nem azt kellett fujni gyerekek hogy regisztráljatok hanem azt hogy, hogy.