Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Még nem ért véget a játék. Bár az első résznek vége, hamarosan következik a második. Regisztrálj majd és úgy játssz a továbbiakban. Olvasd el a szabályokat, mielőtt játszani kezdenél, ezt javasolnám mindenkinek, akkor remélhetőleg nem fordul elő ilyen, és ha valaki valamit nem ért, bármikor lehet kérdezni.
     
  2. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Ne haragudj meg érte, de én is pont ugyanúgy mint te, először játszom itt a fórumon. Nekem sem volt fogalmam, hogy hogyan kell állapotot frissíteni. De mivel DD leírta, hogy aki nem tudja kérdezzen, így meg is kérdeztem, pont itt ebben a topic-ban. Szóval...

    De most már mindegy, miért ne lehetne azt csinálni, hogy a következő rész előtt regisztrálsz és ott már te is szerepelsz majd a sorsoláson?

    Ahogyan nem vettél/vettünk részt pár évig a fórum játékon, szerintem pár napot már ki lehet bírni.

    Még egyszer bocsánat, tényleg nem megbántani szeretnélek, de most igazságtalanul írtad az előző hozzászólásodat.
     
    [DD], arsenal125 és FM_Héra kedveli ezt.
  3. mark175

    mark175 Járnitanuló

    nincs probléma mostmár tudom hogy kell regisztrálni az a baj hogy a válaszokat is utolsó nap küldtem be sietve mivel nemvolt időm hozzá ha hamarabb kezdem a játékot még biztos észrevettem volna hogy nem ugy kell regisztrálni ahogy én gondoltam.
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak azért is leírom még egyszer, azt amit az előttem szólok. A játékszabály szerintem elég egyértelmű, ezt a többség el is olvasta és ennek megfelelően cselekedett. Elküldte a válaszát és regisztrált a fórumon.

    Azzal érvelsz, hogy kicsit fentebb már leírtad az ID-d, hogy az nem regisztrálás? Nem, egyrészt már azt sem tegnap éjfélig tetted, másrészt nem állapotfrissítésbe. Most már látom, hogy ott van a regisztrációd, így ha küldesz válaszokat a következő játékrészekbe már nem kell többet regisztrálni.

    Fújtam azt hogy regisztrálni kell és azt is hogy hogyan kell, de legalább azt, hogy ha nem tudod kérdezd meg. Ez naponta többször kint volt minden chaten is, akit érdekelt a téma megkérdezhette közvetlen a Chat moderátort is, ő is segített benne. Aki nem olvasta el a szabályzatot és még ezeket a felhívásokat sem látta, azzal már nem tudunk mit kezdeni.

    Egyébként, ha már ilyen egyértelműen kiderül, hogy nem olvastad a szabályzatot, javaslom legalább most olvasd el. Különös figyelemmel az utolsó előtti pontot! Nem szeretnék még több játékost kizárni a szabályok nem betartása végett :(.
     
    DokkoLó✰HST kedveli ezt.
  5. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Kérem az ID ket türelmetlen vagyok :D .
    Remélem nyerek :D
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Elég sokan reménykedtek és kell idő átgondolni mindenkinek, mit is kérjen, ha ő nyerne, hagyjunk nekik egy kis időt erre.;)
     
    DokkoLó✰HST kedveli ezt.
  7. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Te is vérem szívod? :)
    Ara van a szúnyog :D
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azt nem szeretném, meghagyom a szúnyogoknak, csak vigyázz, ne legyen sosem sok körülötted.:eek::)
     
    DokkoLó✰HST kedveli ezt.
  9. pityesz1185

    pityesz1185 Fórum-zöldfülű

    hol lehet vallasztani nyeremenyt ha megis nyernek?:O
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ahol a kérdéseket is megtaláltad, Hivatalos fórumjátékok alatt.:cool: IDE kattintva is megtalálod.:)
     
  11. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    User ID: 329/41801859 5 Vudu ágyút szeretnék. Köszönöm.
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  12. Zseniálisteknős

    Zseniálisteknős Fórum-zöldfülű

    281/27420745
    5 Vuduágyút kérnék!
    Köszi! :)
     
    arsenal125, FM_Héra, [DD] és még 1 ember kedveli ezt.
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pff, így hamar kimerül a készlet. Már csak 1x 5 vuduágyúnk van, aki szeretné az igyekezzen ;)
     
    Zseniálisteknős kedveli ezt.
  14. -zuci-

    -zuci- Utánpótlás-írogató

    281/27936178 5 Vudu ágyút köszi.
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  15. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    :D végre be lehetett jutni a főmenübe akkor pont ide értem :D
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Gratulálok a nyerteseknek! ;)
     
    Zseniálisteknős kedveli ezt.
  17. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    kk mondjuk igazábol a csilli duplázó sem lett volna rossz de az 1 ideig van a vudu meg örök. :D
     
  18. ŋim®òd1

    ŋim®òd1 Utánpótlás-írogató

    Hello! (A zöldfülű kérdezne : Jó helyen járok a nyereményért jelentkezni...)
    5x Vudu ágyút szeretném.
     
  19. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Szia igen, de a vudu ágyú már elfogyott, választanod kell mást :)
     
    Zseniálisteknős és *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  20. ŋim®òd1

    ŋim®òd1 Utánpótlás-írogató

    166/29089442 30 nap Duplázó köszönöm :)
     
    FM_Héra, arsenal125 és [DD] kedveli ezt.