Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ti magatok írtátok (kinek nem inge...), hogy kicsit unalmasak, valami más is kéne... Próbálunk új dolgokat behozni, hogy minél változatosabb legyen. Ezekről előre nem tudhatjuk, hogy mennyire nyeri el a tetszéseteket. Utólag tanulunk belőle, és ha sikeres volt, akkor megismételjük. Ez a karifás egy elég egyszerű feladat volt. Ennél már csak az lenne egyszerűbb, ha csak megkérdeznénk ki szeretne nyerni. Nektek nem jött be, oké. Jövőre nem lesz. ;) Nem csak ez az 1 volt új. Nem véletlen kérjük, hogy írjatok véleményt. Az nem érdekel, hogy valakinek a klántársainak is az a véleménye hogy..., az a fontos, amit ide le is írtok. Ha egy játék nem volt jó, akkor írjátok le akár 50-en is, hogy ez nem tetszett, mert..., de így jobb lett volna...

    A kamu szavazatokról csak annyit, hogy az eredeti szavazás eredményét nem befolyásolta. Ugyan az maradt az eredmény, csak kevesebb szavazatokkal. Ezért nem kell másokra mutogatni. Ahogy említettem már, 3 személy volt, aki külön-külön a top 3 kép valamelyikére szavazott elég sok névvel.
     
    Tosek kedveli ezt.
  2. Tosek

    Tosek Fórum-zöldfülű

    Szerintem jobb ha nem okoskodsz a 8 osztállyal :D Mint ismerőseim is látták már amit írtam, mindenki tisztában volt vele, hogy többnyire azzal akartál érvényesülni, hogy az utolsó játékra értettél, csak nem akartad magad "cikisnek" érezni, ezért írtad magát a "sorozatot" :cool:

    Legtöbb érvényes? Gratulálok neked a sok "érvényes" szavazathoz :D A "sorozat" a lényeg mint ahogy TE is írtad ;)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A vitát sztem befejezhetitek!
    Volt 3 személy, aki jó poénnak találta, hogy több névvel szavaz 1-1-1 képre. (Az egyik személy a 3. képre, a másik az 5.-re, harmadik a 7.-re). Abszolút semmi értelme azon vitázni, hogy kinek hány kamu szavazata volt. Annak volt több, akinek kitartóbb volt az embere :D. Az egyik megunta 5 után, a másik elment 10-ig ;) és akkor mivan? Tényleg az a lényeg, hogy hány érvényes szavazat jött, hiszen ez döntött. Aki kevesli a képére kapott szavazatok számát, annak a képe egyszerűen nem nyerte el a független szavazók tetszését, illetve nem kampányolt eléggé a saját képe mellett. Ezért még nem a másikat kell okolni.
     
  4. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    No ahogy látom a pontozást ez a hajó is elúszott :( , Sebaj majd talán legközelebb.
    Gratulálok a 119 pontosnak!
    És újfent elismerésem a komoly munkáért amit ezekbe a fórumjátékokba belefektetnek a készítői.
     
  5. Spirit

    Spirit Járnitanuló

    A császári zsákmányzsákot kérném!
    Köszönöm és Boldog Új Évet!
    284/36236730
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    :eek: Tuti? Nem kell ágyú? :) (csak biztos ami biztos kérdezem, mert az ágyú a favorit és eddig mindenki azt kérte, ha kérhette)
     
  7. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    két hónap után 1 nyertes lesz nagyszerű, és csodálkoztok hogy kevesen játszanak fórumjátékot. Ha már itt tartunk az is érdekes hogy nem kapunk tájékoztatást az egyes szakaszok után hogy kinek mennyi pontja van, mert az első esetleg a második után nem fontos de a harmadiktól már senki nem tudja követni hogy is áll. És hát hogy kiírom a pontokat de a játékos ID-ket nem, miért mert még meg kell beszélni ki legyen az? Hát szerettem fórumjátékozni de mivel szerintem nem mentes minden visszaéléstől ezért többet nem játszom, annak ellenére hogy nem tudom mi lett sorrend, még akkor is ha netán (bár ennek esélye szinte nulla) én nyertem volna igazságtalannak tartom az egy nyertest.
     
    Tosek kedveli ezt.
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Én azt, aki elkezdte gyártani az accountokat szavazáshoz, azt egyből kizárnám, a képe tovább nem mehetne szavazáson. szerintem így lenne fair, bár ez csak az én véleményem......
    Egy tanulsága van az esetnek, én biztos nem indulok, és nem is szavazok, ha ehhez hasonló játék indul.
     
    mókusné és Tosek kedveli ezt.
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A játék legelején leírtam a feltételeket. Hogy hány nyertesünk van 1-1 játékban az általában csak rajtatok múlik és most is így történt.
    Nem teljesen korrekt a megfogalmazás! 2 hónap után 1 db nyertes és 2 hónap alatt még tovább 23 (504/39936895;631/555679;281/29069112;281/30936015;329/33189401;281/33307973;504/40399876;631/318492;14/42213018;281/32363140;281/25404492;166/22040402;14/21694480;631/522943;281/28082117;281/41361686;14/42213018;14/26304759;329/38022478;166/21474598;631/574499;284/36236730;504/38923911) volt! Összesen így is 24 nyertesünk van (102 játékosból 24 nyert, lényegében minden ~4.) és kiosztunk ~100 vudu / tűzvihar ágyút, 5 császári zsákmányzsákot és egy kevés királynő kegyelmét. Mindezt úgy, hogy elég karcsú volt a részvételi arány. Szétoszthattunk volna ~300 vudu / tűzvihar ágyút, 50-100 császári zsákot, több hónap királynő kegyelmét, vudu sámánt, stb... Ha nem kell, akkor nem osztjuk ki, ennyi a történet.

    Ja, nézz körbe nyugodtan más nyelvű seafight fórumokon. Ha találsz jobbat, ahol több a nyeremény, akkor tessék ott próbára tenni a szerencsédet ;).

    Ugyancsak leírtam a legelején, hogy nincs részeredmény! És ez nem vita tárgya, nem szeretnénk, hogy azért ne játsszon valaki, mert azt látja, hogy már nagyon le van maradva, nincs esélye, vagy pont fordítva, hogy elég nagy az előnye, most kicsit pihenteti.

    Nem is kell tudni. Hozd mindig a legjobb eredményt és nincs mitől tartanod. Ha valahol bakizol, akkor csak az a kérdés, hogy volt-e nálad jobb. Aki ennél is pontosabban akarná követni, az akár vezetheti magának is ;), nem kell észben tartani.

    Nem mondtam, hogy nem lesznek kint a pontokhoz tartozó ID-k. Az csak egy kis előzetes volt.

    Nincs mit megbeszélni rajta, ez már az éjjel eldőlt. A számok egyértelműek.

    Ez már egy hosszú ideje visszatérő kérdés. Volt itt néhány rendes fórumozó, aki annak idején leírta a véleményét és azóta belátom, igazuk van. Aki csalást, visszaélést, részrehajlást lát a dolgok mögött, annak bármilyen rangsort, pontozást mutathatnék, úgyis bele fogják magyarázni az igazukat, még ha nincs is alapja :D. Csak nem értem, hogy miért foglalkozok a játékok megtervezésével, előkészítésével olyan sokat, amennyit. Ha úgy is kamu az egész, és az nyer akit mi akarunk, akkor jóváírunk neki ezt azt és kész, nem? Sokkal egyszerűbb volna.

    Azt hittem, hogy ezt a témát már megbeszéltük :p. Legyen sok kamu szavazat. Nem érdekel, mert úgyis kiszűröm őket ;) (ha lenne még ilyen ;) ) Ez csak és kizárólag velem szemben nem fair, mert nekem csináltak plussz melót, semmi gond. Éjfélig vártam, hajnal 3-ra kész voltam mindennel :cool:. Másokkal szemben teljesen mind1, mert a kamu szavazat úgyis kuka.
     
    mókusné és FM_Héra kedveli ezt.
  10. Csillagokfénye.HU

    Csillagokfénye.HU Utánpótlás-írogató

    Gratulálok a nyertesnek:))
     
  11. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Miért nem számoltad mennyi pontod van?Én számoltam és láss csodát DD annyi pontot adott amennyit össze számoltam magamnak...Grat. a nyertesnek...
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  12. ferencke

    ferencke Junior szaki

    Köszönök szépen mindent,megérte a hétvégi fáradozásokat,és jól szórakoztam.

    a 25 vudu ágyút szeretném

    ˜”°º•★ŁΞ✪★•º°”˜ƒ1*

    ID:14/26304759
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  13. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Jah, hogy te nyertél, akkor visszavonom a gratulációt :p :D
     
    Tosek és Csillagokfénye.HU kedveli ezt.
  14. Tosek

    Tosek Fórum-zöldfülű

    Egyetértek veled Arzi :D
    Nem is kell mondanom kinek mennyi lett a pontja, háromszori átszámolás után se mondok inkább semmit, megtartom magamban a véleményt :D Gratulálok a többi résztvevőnek! :cool:
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Arról csak te tehetsz, ha olyanra is adtál pontot magadnak, amire egyébként nem jár. Ezt privátban megbeszéltük... Szóval ha így számolsz, akkor tuti nem fog egyezni.
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerény véleményem szerint a több fordulós fórumjátékokat a fórumozók nem igazán szereti. Köztük én se.
     
    [DD] kedveli ezt.
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Ez nálam nem megbeszélés tárgya, ez a véleményem, semmiféle reakciót nem várok rá. Csaltak, és pont.
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azon elgondolkodhatnál, ha neked lennének ilyen barátaid, akik annyira "lelkesek", annyira szeretnék, hogy te nyerj, ugyan ezt megtennék. Melyik a helyesebb, kiszűrni -és nem figyelembe venni ezen szavazatokat, vagy téged vádolni csalással, kizárva ezen játék részből...?o_O
    Lehet más a véleményed természetesen, de DD vállalva a plusz munkát, inkább a kamu szavazatokat szűrte, a csalást kizárva. A leghelyesebb az lenne, ha ilyen nem fordulna elő, reméljük nem is fog, hiszen nem mennek vele semmire.
     
  19. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Újfent gratula a nyertesnek.
    Egy javaslat, a jövőben szerintem el lehetne kerülni a szubjektív véleményen alapuló versenyeket/versenyfordulókat.
    Nyilván mindenki nyerni szeretne aki játszik és sokan komoly melót fektetnek bele (ez persze tökéletesen igaz egy 119pontos résztvevőre is). Ugyanakkor ha ez ugye nem haveri alapon történő pontszerzésből jön össze akkor senki nem húzza a száját. Így viszont többeknek elmehet a kedve a fórumjátékoktól, pedig pont az volna a jó, ha minél többen játszanának, így többen nyerhetnének hasznos dolgokat. (lásd pl a jelenlegi második, harmadik stb). Ettől függetlenül személy szerint várom a következőt,biztos, hogy ott is szerencsét fogok próbálni, hátha sikerül.
     
    [DD] kedveli ezt.
  20. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Szia, akkor leírom én is a véleményem ezzel kapcsolatban...Szerintem ha valakinek ilyen "lelkes" barátai vannak, hogy szabálytalan eszközökkel is próbálkoznak arról biztosan értesítik azt a személyt akiért teszik...Kizártnak tartom, hogy ő/ők nem tudtak róla...És itt nem csak a nyertesről van szó, mert nem csak nála volt ez, ezt azért ne felejtsük el...Eddig azt gondolom, hogy remek szellemben és kellő tisztelettel játszottak a fórum játékozok (elmúlt másfél évben, mert akkor regisztráltam) De ezek után már elgondolkodok rajta, hogy részt vegyek a következő ilyen játékon...