Visszajelzés Vitaszoba: Fórum játékok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia arsenal125!
    Feltételezésekbe nem mennék bele, lehet hogy tudtak róla, lehet hogy nem...
    Azt szeretnénk, ha ez így is menne. Az biztos, DD mindent megtesz ennek érdekében, amit csak lehet. Igyekszik figyelembe venni mindazt, amit leírtok, annak megfelelően alakítani a fórum játékot.
     
  2. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Nem feltételezés, logikus következtetés :) De mindegy is, mert már megtörtént ami megtörtént...
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Roppant egyszerű az egész.: Nem kell szavazgatós rész a fórum játékokba!

    U.I.:Lehet az lenne ennél a játéknál is a legtisztább, ha a szavazás pontjait nem adnák hozzá a többi ponthoz.
     
  4. ferencke

    ferencke Junior szaki

    Tételezzük fel kedves kételkedők ha kizárást kaptunk volna a kamuszavazatok miatt(biztos elégedettebbek lennétek)hogy bizonyítottam volna be az igazamat hogy nem kreáltam ujj fiókokat amikor a riválisok megtehették ugyan ezt épp azért hogy kizárjanak?

    Amúgy megdolgoztam keményen minden1es szavazatért kb 18 órát voltam játékban mind a két nap és keményen kampányoltam,chat-n facebookon,teamspeaken a vetélytársaim is ugyan ezt tették sőt ők még másik szerverekre is átmentek,és mindig beleírtam a kampányszövegbe hogy döntsön az illető belátása szerint nem beszéltem rá senkit hogy az én képem a legjobb ...
     
  5. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Azzal egyetértek amit az elején írtál, de pont ezért elég lett volna ha nem veszi figyelembe DD a szavazatokat és inkább úgy határoz, hogy ők döntik el ki mennyi pontot kap...Nem vagyok ostoba tudom, hogy DD bárhogy dönt úgyis lett volna aki kritizálta volna a döntését...De ő bízott a játékosokban, sajnos rosszul tette...Számomra tanúságos volt a történet, hogy mi történik akkor ha a játékosoknak is van befolyása a pontszámokra...
     
    gaborvuk, Csillagokfénye.HU és [DD] kedveli ezt.
  6. Skyline

    Skyline Haladó

    Sziasztok!

    Először is köszönöm a készítőknek a játékot, köszönöm hogy szántak rá időt és energiát, hogy játszhassunk, nyerhessünk. Gratulálok a nyertesnek, nyerteseknek. A kétkedők pedig gondolkozzanak el rajta, hogy a fentebb olvasható vélt vagy valós reklamációik miatt én a készítők helyében bizony elgondolkodnék, hogy megéri-e ilyen embereknek játékot készíteni. Sajnálnám ha így lenne, de őszintén megérteném. Arsenal125 ha jól tudom te is nyertél közben tehát Te sem távoztál üres kézzel (bocs ha tévednék)!!!
     
  7. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Igen én is nyertem, sőt előző játékban is nyertem, ráadásul első is voltam már...De ennek mi köze ahhoz amit írtam?Biztosan elolvastad figyelmesen amiket írtam?Szerintem te nem érted miről van szó...Nekem nem a játékkal vagy a játék készítőivel van problémám, hanem a kialakult helyzettel és annak okaival...Azt szeretném ha nem lenne több ilyen és legalább a fórumjáték megmaradna olyannak amilyen eddig is volt...
     
    gaborvuk kedveli ezt.
  8. Skyline

    Skyline Haladó

    Ha a szavazásra gondolsz ahol mindenkinek egy szavazatát hagyták, meg akkor mi a problémátok? Szerintem ez már csak szőrszálhasogatás. De ez csak az én véleményem nem akarok erről vitázni. Boldog új évet mindenkinek!
     
  9. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Akkor ne tedd! :D Boldog új évet neked is :)
     
  10. Spirit

    Spirit Járnitanuló

    Köszönöm a kérdést, de igen, tuti. Még nem fullos a hajóm, így az ékkövek pillanatnyilag még többet dobnak a rajta..
     
  11. ferencke

    ferencke Junior szaki

    Sziasztok B.U.É.K
    Azt szeretném kérdezni hogy még várunk 1 játékos jelentkezésére ?
    Ha igen akkor aki azon a szerón játszik szóljon neki légyszíves és akkor megkapnánk a jutalmakat.
     
  12. Csillagokfénye.HU

    Csillagokfénye.HU Utánpótlás-írogató

    Mivel átlag 35 résztvevő volt a játéksorozatunk során, így csak az összetett rangsorunk 1. helyezettjét díjazzuk!
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Igen, még várunk 1-re, de ha jelentkezett volna sem kaptátok volna még meg, mivel érthető okok miatt (szilveszter - újév) házon kívül tartózkodik az illetékes ;).

    (Ki, miért kap / nem kap büntetést fórumon/chaten az csak a moderátorokra és az érintett játékosra tartozik,
    melyről supporton lehet érdeklődni.)
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Bónuszkérdések és 1.nap mérkőzéseire már csak ma délutánig lehet tippelni.
    Egyébként nem is rossz kezdés. Ha marad ez a részvételi arány akkor a Top3-t tuti díjazzuk a végén, de a top5-höz sem kellene sok. :cool:
     
  15. ferrari13*(HU)

    ferrari13*(HU) Aktív író

    1-2 megjegyzés :)
    A ranglista nem működik tökéletesen. Az elsőnek 25, a másodiknak 20, a harmadiknak 23 pontja van.
    Illetve ha pontosan 3000 tipp érkezik, akkor ERROR számú játékos nyer :p (G18) Egyébként ha elsőnek megadod, hogy <3000, másodiknak, hogy >6000, akkor nem kell ÉS-t használni, és elég két HA is :)
    A listában 49 játékos van, de csak 48-at számolt össze (C2)
    Maxmiális pontszám eddig 20 volt, de valakinek már 25 pontja van :D (javaslat: a +1 pontokat csak akkor adja meg, ha a 4. sorban már bent van az eredmény)
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, azon dolgoztam :) (elsősorban ott volt a hiba, hogy ez 1 régi táblázatom, amit a mostani eseményre alakítottam át több kevesebb sikerrel, és a hibákat csak az után láttam, hogy van benne valami)
    A statisztikai résszel egyébként nem kell foglalkoznotok, az elsősorban magamnak szól, most ugyan látjátok, de nem lesz ez mindig így ;)
     
    ferrari13*(HU) kedveli ezt.
  17. ferrari13*(HU)

    ferrari13*(HU) Aktív író

    Igen, emlékszem arra a játékra is :D Éppen lemaradtam a nyertesek közül, viszont a sorsoláson nyertem :)
    Kár, hogy nem látjuk a statisztikát :(
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A legvégén látni fogjátok, illetve még időnként. De nem célom folyamatosan mutatni az aktuális állást. Aki pályázik a végső jutalmak egyikére, az játsszon folyamatosan, tippeljen minél többet, minél pontosabban és majd kiderül, hogy az mire volt elég, mennyire volt szerencsés.
     
    ferrari13*(HU) kedveli ezt.
  19. Skyline

    Skyline Haladó

    Szia DD!

    A táblázatban a 3. meccsnap két eredményét felcserélted Nor : Cro 34:31 és az Srb : Fra 26:36 a helyes eredmény !
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Köszi :)