Visszajelzés Vitaszoba: Hálaadás 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 23.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Hálaadás 2019 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Nagyon jo event! :);)
     
  3. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Mindig jönnek fórumra az eventekkel kapcsolatos visszajelzések, túlnyomó részben negatívum mert azt ugye kötelesek vagyuk háborogva leírni. Végre egy nagyon jó event és csak egy-két játékost érdekelt annyira hogy leírja. Miért hiszitek hogy ha valami nem jó csak arról kell visszajelzés a fejlesztők felé? Ha valamit jól csináltak végre miért nem lehet egy "vállveregetés" nekik is?
    Nagyon jól összetett event, jól adnak a gyümik, a hajók, az admirálisok. Hibátlan lett. Köszönjük! :rolleyes::cool:
     
  4. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    Valóban jó.. de 1-2 youlong érmét eltudtam volna képzelni az arató npc k ben!
     
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ne legyünk telhetetlenek, van a gyümölcsös kupacokban :) Bár most mindenből yulong érmét szeretnénk :D
     
  6. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    igen és nagyon sok kell a fejlesztésekre.. és az az 1-2 érme az npc kből nem nagy fájdalom szerintem és mi is lelkesebben lőnénk! de le a kalappal valóban eléggé + os az event
     
  7. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    bocsánat hogy nem egyben írtam de így utólag jutott eszembe az event piacc.. nagyonis karcsúra sikeredet.. az ilyen beugrós eventeknél szerintem simán be lehetne tenni a piacra apró koronákért a veterán diziket... szerintem sokan vevők lennének rá

     
  8. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Valóban +os és jó event, a kinézet nehezen szerezhető ami pozitív feladta a szerencse kérdését, viszont kicsit túlzásnak érzem, hogy eventből, eventbe csöppenünk. Jó lehetőség az újjabb, vagy visszatérő ladikoknak farmolni, de ez esetben csináljanak az eventek között "low lv" eventet, ahol könnyebben lehetne 60 fontost, vagy admirált szerezni, esetleg 1 2 kisebb tárgyat, gyengébb kinézetet, szerintem elég lenne néhány hetente event, tekintve, hogy jön a decemberi event, az adventi naptár stb, majd jön a jég olvadás event jan - feb, és még a hw és a dec event közé is belőni 1 2 t, hát nem tudom, kicsit túlzás, néha inkább löjjenek be oldschool skin szerzési lehetőséget, ha + eventet akarnak minden áron, de ez személyes vélemény