Visszajelzés Vitaszoba: Halálos harc!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Halálos harc eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Érdeklődnék amerikán is lesz -e mivel az még nem mega szerver :cool:
     
  3. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Éppen ezért nálunk később lesz ez az event.
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát igen, mivel ez a Mega Szervereken lesz, így a nem Mega szervereken értelem szerűen nem lesz, de lehet, hogy holnap délre már az amerikai szerverek is készen lesznek.. Azt viszont kétlem, hogy ha nem készülne el az event végéig a Mega szerveretek, akkor nektek külön később betennék. Tehát akkor ~2 hónap múlva kipróbáljátok. (lényegében ez a viadal, amit 2 havonta rendeztek meg)
     
  5. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Ezt az eventet nem gondolták még át két játékossal? Én azt annyira szeretném! ;)
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Arra gondolsz, hogy kihívnál valakit csatára, és hogy ne szóljon bele más, felmennétek egy olyan térképre, ahova más nem tud?

    Itt nem az a lényeg, hogy kivel ki ellen harcolsz, hanem hogy harcolj. A tengeren bent már nem fogod látni, hogy ki kicsoda. Lehet pont az ellenfeleiddel fogod kilőni a klántársaidat. :cool:

    Egyébként meg nem egyéni játék, csapat játék, csapatban próbáljunk meg gondolkozni és játszani ;)
     
  7. Regisztrált

    Regisztrált Fórum-zöldfülű

    Ez gyönyörű lesz és persze megint csak ki tud gyüjteni a fullos nagy hajók grt.
     
  8. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia
    Elolvastad volna rendesen itt nem te döntöd el melyik csapatban leszel... lehet bekerülsz egy csomó fullos mellé és megnyeritek a csatát s egyből a kicsi is gyüjthet nem keveset ;)
     
    arsenal125 kedveli ezt.
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De arról se feledkezz meg, hogy ez egy PVP esemény és mint minden ilyen, elsősorban azoknak szól, akik PVP-znek, tehát csatáznak. Kisebb hajók nem csatáznak, illetve jóval kevesebbet, pontosan azért mert nekik még van mit fejleszteniük.
     
  10. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Ez valami batár menő! :cool:
    Több mint 500 arénapont 1 kör alatt,azt viszont sehol nem találom,hogy ez mire lesz jó?
     
  11. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    És azt se felejsd el, hogy a nagy hajók viadal eventnél a tengeren lövöldözték a kicsiket...Mostmár ott nem tudnak viadalpontot szerezni szóval ebből a szempontból nézzük akkor a kisebb hajók is jól jártak a változtatásokkal :)
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A napi és összetett rangsorhoz.
     
  13. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Köszi!
     
  14. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Mikor elsüllyesztesz valakit,vagy épp visszadobja a játék egy pillanatra mutatja a játékos nevét.Ha "Titokban" akarják tartani a játékosok kilétét ezen csiszoljanak. :)
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Amikor már kilőtted, már nincs jelentősége ;), de lehet nem így kéne működnie.
     
  16. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    A koponyalőszert hol tudom megvenni?
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Halálharcok layerre kattintva, vagy akár a Megrendelés- Event ajánlatok között megtalálod, ha már a layert bezártad.
     
  18. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Hm na igen ez jónak hangzik teszteltem is már máshol de kicsit ciki hogy 2 óra alatt senki nem akar be menni oda Így járta. Vártam hátha de nem, most igazából a farmeroknak lett kedvezve akiket végre nem fogják lőni a pontokért így hát nekik jó aki meg harcolni akar az meg pehes lett mert nincs néha kit lőni :D
     
  19. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem nagyon király lett csak a kilőtt játékosokért kevés a CSP, de azon kívül tényleg csúcs. Grat! ;)
     
  20. PICK.SZEGED

    PICK.SZEGED Utánpótlás-írogató

    Nekem elégé egysíkú és unalmas. Talán jó, hogy mindeninek egyforma a hajója. Eltérés a lőszernél és az egyéb tárgyaknál van. Jól használható kilőtt hajó javítására, ha gyorsan akad 10 játékos. Egy hét erre az eventre sok. :D