Visszajelzés Vitaszoba: Halálos harc!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Halálos harc!

    Kategória: 'Event közlemények', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.9.15.
    Téma állapota:

    Nem lehet további válaszokat küldeni.
    Téma figyelése
    1. [​IMG]
      [DD]S-ModeratorTeam Seafight
      Ahoj kalózok!

      Holnap 12:00-kor kezdődik az új PVP eseményünk, mely egészen október 1. 12:00-ig tart majd!​
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Őőő, így még kevésbé értem a dolgot :(.

    Te most bemásoltad az 1. Halálos harc esemény közleményét, amit 2015.09.25-én tettem ki, másnap délben elkezdődött (2015.09.26 12:00) és tartott október 1 délig (2015.10.01 12:00) Azóta elindult és jelenleg is tart a 2. Halálos harc esemény, bár ezt így nem különböztetjük meg, hogy 1. vagy 2., mind ugyan az, csak az időpont más, ahogy a Viadal eseményeknél volt.

    Még mindig nem értem, honnan szedted azt a "12.hó 01.-t" (december 1.)
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    bocs,igazad van kevertem a dolgokat,töröld légyszives a fentieket!
     
  4. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Elmondaná nekem valaki mi az a "LOBO" npc és hol található??? Mert ismertetőben nem igazán találom... :D :(
     
  5. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    kecsó , azt a pvp mappon talalod :) kikotobol felmesz es ott lesz ez az npc , aszem 1 misi elete van :)
     
    kecsó kedveli ezt.
  6. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Sziasztok.
    Valaki eltudja nekem mondani az összes event küldit és a jutalmakat?
    Gondolok első sorban az fm-ekre!
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    FM-ek...,:eek: tudtommal az egyetlen vagyok egyenlőre, nézd meg a Seafight Magyar csapatát.:p
    Ezek olyan feladatok, amiket ti magatok is megtudnátok nézni, nincs különösebb nehézség benne, csak végig kell csinálni.o_O Azért leírom, esetleg kedvet kap hozzá, aki eddig még nem volt bent (nem csinálta végig).:)
    1. Menj a Halál aréna térképre! Jutalom: 2000 x Koponyalőszer.
    2. Okozz legalább 1000000 sebzést Lobo NPC-nek! Jutalom: 5 x Sárkánytűz, 2000 gyöngyöt.
    3. Okozz legalább 1000000 sebzést Roho NPC-nek! Jutalom: 10 x Vérszomj, 10 kristályt.
    4. Nyerj meg egy "Halálos harc aréna" harcot! Jutalom: 2000 x Koponyalőszer, 5000 gyöngyöt.
     
  8. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Jaj" elnézést kérek a többesszám használatáért.
    Persze nem nehezek a próbák, de ha ilyen gyengéket ad akkor inkább bm-ezek tovább.
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azért azt még hozzátenném, ott vannak az aréna jutalmak és a rangsorok helyezéseiért járó jutalmak is, és egy élménnyel lehet gazdagabb valaki.:cool: Az, hogy az éppen pozitív, esetleg van, akinek negatív, az most mellékes. Érdemes legalább '1-2*' belépni oda is, főképp azoknak, akik szeretnek csatázni.;) Elég kíváncsi természet lévén, szeretek mindent megnézni, amit csak lehetséges.:rolleyes:
     
  10. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    12:00-kor elindult Halálos harc esemény használhatatlan. Elindul a visszaszámláló 10 másodperctől és amikor lejár semmi nem történik, egyszerűen semmi. Senkit nem rak fel az Arénába...

    További szép napot!
     
  11. szaboadam

    szaboadam Utánpótlás-írogató

    2 órája várok, de nincs aréna ! Gratula az áttervezett változathoz. Szerencsére van olimpia és az valamivel komolyabb. :p:(:D
     
  12. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    karácsonyi meglepi a bp-töl sebzésnap rendelj löszert
     
  13. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Ez az event úgy hiányozott,mint mokusnak az erdő tűz.Értelmetlen löszerpazarlás az egész.
     
    AleX.86 és Black-Jack2 kedveli ezt.
  14. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Ismét...
    [​IMG]
    Állunk egymás mellett mert senki nem tud támadni senkit...
    Úgy ki lett javítva a dolog, hogy nem csak saját csapattársat de még enemyt sem tudunk lőni...

    Jó lenne javítani.

    További szép napot!

    UPDATE: megtalálták a hibát, szóval már csak a resire kell várni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.17
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyébként van, akinél működött. Mintpéldául nálam is, és a probléma írásakor is voltak már játékosok ranglistán. De talán most már mindenkinek jó lesz így. Ismét egy gyors javítás, ez tetszik.
     
  16. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Halálos harcon azért van megnövelt VP meg ÉP hogy minnél több elitlőszert pazaroljunk? (költői kérdés)
     
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nagyon vicces hogy egyesek arra várnak hogy leszedd az elelnfél vagy éppen az NPC életét és aztán elviszik elölled, ez aztán fair játék GG
     
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Ezt mi cápázásnak hívjuk, de elvégre kalózok vagyunk nem? A kalózok is mind loptak :D Itt az nyer aki elég rutinos és tudja mikor kell rácápázni a végére, valamint nem árt a legtöbb sebzést is bevinni a célpontnak és akkor hajónként ha szerencsés vagy 60 pont ;)

    További szép estét!
     
  19. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    De minek ez már megin?
     
  20. Szkitha67

    Szkitha67 Utánpótlás-írogató

    azt nem értem ha valaki nem lő akkor minek lép be az arénába. csak néznek mint a vett malac.