Visszajelzés Vitaszoba: Halálos október vadászat 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat, észrevételeiteket a Halálos október vadászat 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. mojo(Hun)

    mojo(Hun) Járnitanuló

    sziasztok bonuszkod van-e ???
     
  3. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    sziasztok, feketepiac lesz?
     
  4. -.Zorba.-

    -.Zorba.- Fórum-zöldfülű

    Nekem ez az első eventem 4 napja játszók de nekem nagyon negatív mivel a küldetések csak 22/ és 23/-en van.
    Emellett az event hajókhoz hozzá se tudok nyulni mivel a kis 3000 sebzésemmel sebzek rá 1200-at és van 1.5 misi vudu pontja van ráadásul nem is kapok belőle semmit még ha lövöm is. Nekem elég Negatív eddig így elsőre
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  5. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    ez az event is megint vásárlásról szól ? ha már betették az event ládákat legalább a kulcsokat tennék be feketepiacra. mivel a próbát sem tudja megcsinálni az ember hamár az a próba van hogy gyüjts be 10 eventládát
     
    Utoljára szerkesztett: 18.10.17
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem mentek ám csődbe, ha egyszer egy normális eventet is betesztek. Feketepiacos korlátlan lőszer vásárlással stb. De ha ilyenre tervezik a Halloween és a Téli eventet is, akkor inkább be se tegyék. Vicc.
     
  7. -marika-

    -marika- Járnitanuló

    Kár a lőszerért. Küldit nem lehet csinálni, csak két kivételezett MAP-NAK. Feketepiac ??
    :oops::oops::oops: Siralmas az egész.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  8. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Ez egy nagy 0 miért ilyenek az eventek mostanában? Márt csak pénzért lehet mindent? Ez igy nagyon nem jó. lenne ugy mint régen.Szerintem igy csak elüldözik a játékosok nagy részét nincs élmény se eventezés mert nem tud minenki vásárolni állandóan azok a játékosok márt nem számitanak?
     
    Naksi és ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  9. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Ha kevesebb a játékos kevesebb a gond csak azok maradnak akik költenek is. Nem értem mit nem értesz ezen , aki nem költ az már lassan el búcsúzhat ettől a játéktól :) Bele értve engem is hisz az már kevés amit én rá költök ehez a szinvonalhoz.
     
  10. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Sziasztok!
    Pár észrevétel...
    Nem sírok hogy fizetős lőszer stb, DE ha már fizetek valamiért akkor az jól is legyen kitalálva!
    • Nagy szerencsével megszerezheted tőle a Red Dead October designt az utolsó lövésért vagy a legtöbb sebzésért.
    6-ot elhoztam top sebzésre, 3-mat utolsóra is. Ha már fizetek azért hogy tudjam lőni akkor legalább a "nagy szerencsét" kicsit könnyítsék már meg. Megéri lőni ez tény, de azért na... Kevés is jelenik meg, az élete is viszonylag kevés. Nehéz belőni utolsóra. Főleg hogy ezren aknázzák...
    Az előző hasonló (Kolombusz) event is szinte ugyan ez volt, azt is megérte lőni, de maximum 2-3-mat láttál egy nap, sőt sokat is mondok szerintem.
    Teljesen megértem hogy valamiből meg kell élni, és hogy rendelj lőszert, de akkor legyen olyan event amiért tényleg megéri rendelni, mert jelenleg úgy érzem magam hogy kidobtam egy rakat pénzt a lőszerre és még csak látszata sincs....
    Próba is ládás amit venni se tudsz, sőt a próbák se adnak kulcsot, mint sok eventnél.
    A kishajó egyszerűen borzalmas amit ad. 2x kaptam belőle gyöngyöt, de valahogy nem korrekt hogy fizetős lőszerért kaptam 11k gyöngyöt.
    Általában pozitív vagyok minden eventnél de ez így a Kolombusz után már kissé bosszantó. Biztos kaptak visszajelzést arról az eventről, és tessék, kaptunk még egy ilyet. :mad:
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Te valami külön szerveren játszol, ami csak a tied? Megéri lőni??? Tényleg? Hát ugyan nem. A kishajók csak vackokat szórnak, a nagyra meg 1x tudtam menni az se adott semmit. A többivel egyetértek.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  12. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    ha nem vuducsapás lőszerrel lőtted az admitális Npc-t nem is fog adni semmit
     
  13. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2017-10-18 19:24:00
    Megszerezve: 81667 x Gyöngy.
    2017-10-18 18:38:28
    Megszerezve: 86021 x Gyöngy.
    2017-10-18 18:38:28
    2017-10-18 17:37:34
    Megszerezve: 60933 x Gyöngy.
    2017-10-18 17:05:54
    Megszerezve: 62765 x Gyöngy.
    2017-10-18 16:43:47
    Megszerezve: 72392 x Gyöngy.
    2017-10-18 16:18:26
    Megszerezve: 89346 x Gyöngy.

    Ez csak pár.... vuducsapással igen is megéri.... FALATOS az admirális, így annyit kapsz amennyit belelősz.
    A kishajókat tényleg nem éri meg de az admirálist igen megéri, már persze ha megtalálod vagy odaérsz..... Valótlant nem állítok azért, de gondolom ha Te kaptad volna ezt a gyöngymennyiséget az admirálisból akkor ugyan ezen a véleményen lennél. Megéri. Az már más hogy sokan nem tudják lőni vagy hasonló az eventen kivüli szerverhelyzetekre gondolok. Gyöngyöt az adja és kész, bár csak annak aki lövi, és ebben is van hogy bizonyos % után ad csak jutalmat (tapasztalat).
     
  14. bendeguz105-hun

    bendeguz105-hun Fórum-zöldfülű

    Gratulálok ,kezdem azt gondolni,hogy ti ,, más dimenzióban,, játszotok bár én csak 3 admirálist lőttem és egyikből sem kaptam semmit.
    ( és nem csak egyet egyet lőttem rá )
     
  15. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Sziasztok
    nagyon tűrtőztetnem kell magam hogy normális hangvételben fejezzem ki magam erről az "Event"-ről, de lássuk a tapasztalatot egy nemfizetős játékostól:
    Az elejétől kezdve lőttem ezt a Halálos Október hajót (mivel nincs vuducsapás lőszerem csak más elittek tudtam lőni ) nemtudok pontos adattal szolgálni de kb 55-60K ..."robbanót" löttem bele csakhát vuduért nemkapunk semmit ugyebár és kb 1-2 milla életnél tudtam lőni az életet, ami úgylátszik nemelég a jutalomhoz és émse 1 hajót lőttem.
    Ez saját vélemény és választ nem muszáj utána írni, köszönöm.
     
  16. HMS

    HMS Járnitanuló

    2017-10-19 08:18:28
    Megszerezve: 22500 x Gyöngy.
    2017-10-19 08:18:24
    Elsüllyesztetted Fiolagyűjtő hajóját

    Üregesért...
     
  17. PUSKAS-cap.HU

    PUSKAS-cap.HU Utánpótlás-írogató

    Lassan vége ennek a haszontalan eventnek, de se feketepiac, se utalvány! Minek vannak akkor event ládák? A kis event hajó nem ad csak semmiségeket! Egyre kevesebb a játékos, BP-nek is látni kellene és tenni valamit. Játékélmény = nulla! :(:(
     
  18. drobert

    drobert Járnitanuló

    Ha lenne feketepiac, vuducsapással és kulcsal, ez egy nagyon jó kis event lenne.
    Így viszont akinek nincs lőszere, az eventezni sem tud, ami elszomorító.
    Az nem event, ahol megvonnak mindent mindenhonnan, és ha veszel pénzért lőszert/kulcsot eventezel, ha nem akkor nem.
     
    Naksi kedveli ezt.
  19. Readon

    Readon Fórum-zöldfülű

    az a baj hogy még nem is ad semmit hiába kilöttem a fiolagyüjtőt és nem adott semmit ez milyen event??????
     
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Fel kell venni azt a két zöldet amit dob. Az ad.