Visszajelzés Vitaszoba: Halálos október vadászat 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Épp a előbb lőttem ki két darab fiolagyűjtőt és a egyik se dobott ki semmit és ez már napokkal ezelőtt is megtörtént! Ez hiba??Vagy direkt ilyen a event,hogy nem mindegyik dob ki??
    Ismét kilőttem egyet de nem hagyott maga után semmit sem!! :( ez bug??
    nem fogom pazarolni a elitetemet a semmiért!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.17
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Imént is lőttem egyet megint,de sajnos ez se adott semmit!
    Kérek választ,hogy ez bug?? Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.17
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Először is, nem búg, hanem bug.
    Másrészt, eddig én akármennyit lőttem, dobott utána fiolákat, felvéve pedig kaptam belőle tárgyakat.
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Teszteltem a hajódon, és vudu csapás lőszerrel lőve nem tapasztaltam problémát.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    kedves Apolló!
    De az lett írva,hogy akár üregessel is lőhető, vagy bármilyen elittel, akkor meg kellene adnia nem? És nem csak akkor ha vudu csapással van lőve! Akkor ez hiba, és ki kellene javítani!
    - (( Hogyan működik ez az event?
    A „Halálos október vadászat” egy továbbfejlesztett event, ahol két eventhajóra vadászhatsz
    (Fiolagyűjtö, Halálos Október). A Fiolagyűjtő bármilyen lőszerrel lőhető, és az elsüllyesztésével
    méregfiolák gyűjthetőek. - ))
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Elnézést a hibáért épp szóltak hozzám és félre ment! és nem írtam volna ide ha adott volna fiolákat!! többet is kilőttem 4 et egymás után de egyik se adott semmit! És más is írta, hogy nem kapott fiolát ,láttam! Köszönettel további kellemes szép napot kívánok!
     
  7. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia!
    Sajnos mivel nincs FM jelenleg ezért ha szabad megkérjelek akkor ne írj ennyit külön-külön. Van szerkesztés is a válaszadásnál, ha közben eszedbe jut még valami úgy tudod szerkeszteni. Remélem nincs harag ezért, csak így nehezen áttekinthető a fórum mint nekem vagy akár másnak is.
    Mindig ad fiolát, maga a hajó nem ad semmit, fel kell szedned hozzá a kis üvegcséket, ha nem látod akkor F5 vagy valami, illetve bónusz bekapcsolása vagy épp kikapcsolása talán még segít.


    Visszatérve köszönjük az kódot de számomra ez olyan hogy minden eventnél kapunk egy hasonló kódot, bár ezt ráfogni a hibákra és kárpótlásul adni, hát... :) o_O
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nincs harag!:) megnézem majd ha frissítek, de előtte levő nap meg láttam a fiolákat és másnap se tettem semmit a hajómmal nincs kikapcsolva a bónusz, és nem tudom miért nem láttam vagy miért nem adott,köszönöm a tanácsokat további szép napot!
    Szia!
    Dátum
    Esemény
    2017-10-20 09:10:07
    Elsüllyesztetted Fiolagyűjtő hajóját.
    és vudu csapással lőttem és aztán semmit se adott fiolát sem ,pedig frissítettem is. De előtte mikor lőttem akkor adott!
    nem írnám ha nem így lenne higgyétek el,hogy ez így volt! :(
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.17
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nem adja meg hidd el. Van mikor megadja de legtöbbször nem ad semmit,hiába a f5. :(
     
  10. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    ha szigetnél lövöd olyankor eldobja azon a mapon más területen a fiolákat . ilyenkor keresd meg :)
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    nem ott lőttem őket!
     
  12. Tisztelettel az alábbi javaslattal élek! Véleményem szerint az event alatt használt népírtó aknák, bombák használata jelentős hátrányt okoz minden tisztességes játékosnak, mivel válogatás nélkül gyilkolja Őket, így azok felfüggesztésére tennék javaslatot admirális lövés idején. Amúgy az előzőhöz képest jobb ez az event, főleg hogy kiírja hol lehet esélyt szerezni dizájnra. És csak zárójelben: viszont még mindig szomorú az esély százaléka és a szerzett rangsor pont nem arányosan alakul, vagyis hiába lövök rengeteg fiola gyűjtőt, nem kapok több admirálist, mint aki alig lő :)
     
  13. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    gyujts 10db seafight .labels.box.type; 0 targyat
    ez az event proba... nem ertem mit kell fel szedni ,event ladat probaltam nem fogadja el
     
  14. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    nemjó a próba.
    Mivel nem sikerült hétvégére megjavítani az utolsó küldetést, ezért egy bónuszkódot adunk kárpótlásként:
    DEADOCTOBER2017
    • 40.000 x Vuducsapás ágyúgolyó
    • 15 x különleges kulcs
    A kód 2017.10.23-ig váltható be.​
     
  15. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    A kis event hajó ad 2 db fiolát. 12-15 - azaz nagyjából két tucat fiolából 4-5 db adott 2 kristályt és két mojót. További 4-5 db sebességet növelt, vagy az ágyúsebzést 5 percre. További 1/3 fiola ragályt vágott hozzám 5-20 perc időre! Húsz percre!! Mindezért 8-10 k vuducsapás
    lőszert pazaroltam el. Admirálist nem is láttam. :oops::oops:
     
  16. drobert

    drobert Járnitanuló

    A ragályt leveheted Feltartóztathatatlansággal, az admirált pedig kiirja, oda lehet teleportálni.
     
    -_dominó_- kedveli ezt.
  17. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Sokat gondolkoztam azon, hogy hozzászóljak-e a témához vagy ne. Azután rájöttem hogy igen. NOs ez az event jó bárki bármit állit. Sírtok a feketepiac után, mert mindenben a mega giga gyöngyöt meg a cuccokat szeretnétek. Hát igen jó lenne de ez nem az az event. Nagyon jól tudjátok, hogy ha 3-4-5 napos eventeket raknak be, akkor azok igen is fizetősök lesznek ( általában ). Aki 4 napja...... 4 NAPJA játszik hát kérem szépen ne ennél az eventnél rijjon már.
    Annyi meg annyi event van amiben szintén csak a rosszat lehet visszahallani. Mi ebben a minusz ? MI ? Üreggel lehet lőni a fiolás hajót. Kérdem én hol minuszos ez? 10-ből egyszer ad legalább 20k gyöngyöt és nem kellett megdolgozni érte. Nem lesz minden event hú de hú de hú plusszos. Elég sok event volt már ebben az évben, hogy a kis ladikokat fel lehessen húzni egy normális szintre. Mikor 10 k gyöngyöket lehetett fosztani akkor is csak az oltás ment. Aki fél év alatt egy normális hajót nem tud kihozni ebből a játékból, akkor az nagyon el van veszve a szénbányában.
    Nekem 2 event kellett ehhez a hajómhoz. 2 nem több. Abban a kettőben, pont amelyek ebben az évben voltak fél éven belül, kb 6 misi gyöngyöt szedtem ki.... a nulláról. És nem költöttem erre a játékra. Kérlek titeket először gondolkozzatok, nézzétek át mik voltak mik lesznek és csak utána posztoljatok. Megannyi rosszat észre tudtok észre venni ahelyett, hogy annak örülnétek amit adnak.
    A kicsiknek meg annyit hogy húzzatok bele. Ez az event nem az de a következő az lesz.... Cassiopeia, Typhoon, kalózvezérek, freedomok amelyek folyamatosan ismétlődnek. Meg még annyi, hogy nem igaz hogy nem jöttetek még rá arra, hogy a lőszert el kell tartalékolni arra az eventre, amelynek majd farmolásra tudod használni. Már 20k lőszerrel el lehet indulni.
    Remélem kibeszéltem magam és várom hogy mindenki leszóljon.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.17
    levlevliva kedveli ezt.
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Részben egyetértek, részben pedig nem.
    Én egyáltalán nem élvezem ezt az eventet (ez nem azt jelenti hogy nem is jó), pusztán csak nem köt le, nekem a fiolákkal sem volt szerencsém ami elvette a kedvem, pedig 1,4 misi vuducsapásom lett volna rá.
    Abban igazad van, hogy mindenki azt a nagy durr-t várja, hogy legyen valami, amitől majd bumm eltelik 14 nap aztán +70 millióval zárunk... Tényleg sokan álomvilágban élnek.
    De minden embernek van egy ízlése, valaki szereti a minijátékos eventeket, van aki inkább csak lövöldözne de azt jó sokat, van olyan aki pedig inkább a ládákat és a roncsokat gyűjtögetné, van akinek meg teljesen mindegy csak első helyen végezzen a rangsorban.
    Soha nem lesz olyan event ami mindenkinek jó lenne...
    Illetve abban hatalmas nagy igazságod van, hogy mióta játék ez a játék és mióta játsszák, nem jöttek rá a játékosok arra, hogy eventek alatt is lehet taktikázni, mégpedig a lőszertartalékolással! Én is minden eventről hagyok meg lőszert legalább 2 milliót, mert nagyon jól tud esni, ha fizetős lőszerként van egy event alatt és lazán termelem vele a +-t, és most is boldogan nézek rá az 5 millió töklőszeremre :D
    Most majd biztos sokan jönnek azzal az alibi dumával, hogy van mikor egy csatában már mindent el kell lőni mert annyira üres a raktár, akkor barátom te már régen rosszul játszod ezt a játékot. Tartalékolni kell, nem csak lőszert, mindent!

    További szép estét!
     
  19. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Kedves Nicholaus!
    Lehet, Neked 10-ből egy adott 20K gyöngyöt... nekem 500-ból egy sem. Mit csinálhattam rosszul?
     
  20. =FENYŐ=

    =FENYŐ= Utánpótlás-írogató

    Löttem én is kb. 25 fiolás hajót, gyöngyöt nem adott, a többi kiábrádító. Közepes hajóval én is tartalékolok mindent, amit lehet. Azonban lehetetlen több milla lőszer bespájzolása, én már örülök néhány százezer lövedéknek is fajtánként.