Visszajelzés Vitaszoba: Halálos Október vadászat 2023

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 28.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Halálos Október vadászat eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Kérdezném, mikor is lesz vége az eventnek?
    Fórum: Halálos Október vadászat 2023 Szeptember 29. és október 5. között zajló event (ami jövő hét csütörtök)
    Eseményinfó: Hétfő dél? https://prnt.sc/8fNJPBcgf_P5
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Október 3.-án ér véget a legjobb tudomásom szerint, de rákérdezek. Az ismertetőben elírtam véletlenül, elnézést kérek, a közleményben jól szerepel. Korrigálva, köszönöm! :)
     
    Mary kedveli ezt.
  4. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Ahoj mindenki!
    Hát elég gyér ez az event így indulásképp.Elég kevés npc kicsi jutalmak roncs nincs. Leginkább olyan semmilyen.
     
  5. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, az előző eventek nagyon jóra sikeredtek. Ez kicsit most más. A szezonhoz adnak pontot, csináld meg a próbákat, az admirális sebzést hozzá, és utána csináld a szezon többi részét. Nézd az eventnek most ezt az oldalát. Jön még sok más event, amiből tudsz gyűjteni majd.