Visszajelzés Vitaszoba: Halálos októberi event!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    És pl a vuducsapás lőszerből mikor lehet tartalékolni? Mert ha nem a liga akkor ingyen sehonnan. Tévedek?
    Ligában pedig köztudottan a sok bothuszár az első 500.. milliárdos pontjaikkal
     
    -_dominó_- kedveli ezt.
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A magam részéről event ládákból szerzem legszívesebben az ilyen különleges lőszereket az olyan eventeken, amiken az adott lőszert tartalmazza. Nem az első event, amin a vuducsapásé a főszerep, nyitható volt ládákból, de feketepiacon is elérhető volt. Tudom nem egyszerű, hogy maradjon is, de ha épp nincs, lőhetjük másfajta elit lőszerrel is.

    Azt még hozzátenném, erre én sem tudtam "ráülni".:( Mikor van, ellenfélre szoktam lőni:p, így jobb híján mással fogom lőni.:oops:
     
  3. Buvár=Kund

    Buvár=Kund Utánpótlás-írogató

    Két esetben sem adott jutalmat a halálos október eventhajó ! A második a bosszantóbb: 7.2 mapon 9k vuducsapás lőszerrrel sebezten, puskapor és repeszeső támogatással, közben 2 db vigyázó szem is ráment. Cm kérdésemre azt válaszolta, nem ismert a jutalom elosztása ! De azért mégis hogy van ez ...?? Én még hasonlót sem tapasztaltam, mert nincs kikötve a minimális sebzés %-a! :(:(:(:(:(

    Ma délután ugyanígy jártam, az 5. lapon látható részletesebben !
     
  4. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Olyan jó hogy az event lényege ismét bugos.. a nagy event hajó semmit sem ad úgy hogy nagyjából végig lőttem. Köszönjük ismét a hibák hibára halmozását. Elszomorító tényleg most már..
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Biztosra nem mondanám, de nagyon úgy néz ki, ha sokan lőjük és nincs meg bizonyos százaléka, amit lesebzünk róla, nincs jutalom.:(
     
  6. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Most löttem én is én sem kaptam semmit ez igy ebbe a formában nem igazán jó finoman fogalmazva a sok elitért a semmi jár igy izgalmas ám versenyezzünk ki kap több semmit :D
     
  7. Csontika

    Csontika Junior szaki

    a % om 100% hogy megvan ne vicceljünk kérem szépen..fullos hajóval ha végig lövöm vuducsapással akkor ez nem lehet kérdés..
     
    Gallardo kedveli ezt.
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Még mi is csak tapasztalatokat igyekszünk gyűjteni. Remélem nem haragszol, de lenne egy kérdésem, szeretném, ha válaszolná rá. Mialatt lőtted az eventet, megfertőződtél esetleg akár csak kicsi időre is?
     
  9. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Nem, és mielőtt elkezdtem lőni a feltartózhatatlansággal ledobtam magamról ami volt rajtam.
    140 ezreket csaptam rajta kb ha jól emlékszem
     
  10. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó



    Kicsit ritka hogy ilyen lőszert simán meg szerezz rendelés nélkül szóval ez így nem helytáló válasz.
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Így van, elég ritka, de tudod azért vannak, akiknek mégis sikerül tartalékolni az ilyen lőszerekből is.
     
  12. makfer

    makfer Törekvő

    Engem nagyon nem foglalkoztat ki mit tartalékolt be. A lényeg az, hogy most nincs lőszer. Lehet mondogatni, hogy jajj be kellett volna tartalékolni, de ez senkit nem hat meg. Sőtt engem különösen bosszant, provokatívan hat, mert én a jelenben szeretnék játszani és nem a múltban betartalékolt lőszert szeretném használni, amit a jövőre tettem félre.

    És mióta én játszok nem emlékszek ilyen eventre amin betartalékolhattam volna, kb 4 hónapja játszok, nekem mi a tanács? Kitalálom, vegyek pénzért.

    Nagyon érdekelne, hogy mennyit mutatna az aktív játékos szám, ami még sok éve kint volt a belépőoldalon.
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát igen, vehetsz is. Ha 4 hónap alatt eljutottál arra a szintre, hogy kisebb eventekből is gyöngyöt gyűjts, akkor már költöttél rá, szóval ez nem okozhat gondot. Ha viszont nem, akkor nem gondolom, hogy ezzel az eventtel foglalkoznod kellene.

    Időnként vannak kisebb, néhány napos eventek, melyekre az event lőszert az event alatt csak pénzért lehet venni. Ezek elsősorban a fizetős játékosoknak szólnak. Ez persze nem azt jelenti, hogy pénz nélkül nem lehetne élvezni, de kezdő hajóval eléggé kétséges.
     
  14. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Érdeklődnék hogy most ez minek is készült ez az event mert 2. Halálos októberem és se tp se gyöngy semmi nem jött belőle most ezek a laikok akkor vannak azt csá mert akkor ez elég nagy szégyen . Nem úgy volt hogy gyöngyöt kapunk azért vagy már vak is vagyok ?
     
  15. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó



    Én úgyérzem hogy ezzel mindent el mondtál (
    Időnként vannak kisebb, néhány napos eventek, melyekre az event lőszert az event alatt csak pénzért lehet venni. Ezek elsősorban a fizetős játékosoknak szólnak. Ez persze nem azt jelenti, hogy pénz nélkül nem lehetne élvezni, de kezdő hajóval eléggé kétséges.[/QUOTE]
    ) Kéremszépen mi is van ki írva a játék kezdésekor ? Ingyenes online játék akkor mi az hogy a fizetősöknek !! 7 év után el kelene gondolkodnom már nekem is hogy amit ebbe bele öltem elég lenne 1 szegény ember teljes életére és mit kaptam Ja tudom már semmit Az élményekért játszottam eddig de már az nincs vagy költesz vagy senki vagy és leszel mindig . Érdemes volt tényleg hogy meg vették a játékot multkor vagy mit tom én mit Mert azóta katasztrofálisan romlott a játék Max 10 perc élvezhető a tengeren amég nem jön 1 tag aki full védelemre is 90k kat kritel . Én 1 dizit várok hogy be jöjjön amióta játszo ha pénzes az sem érdekel és azza pályafutásom véget is érne mert gyenge lett a szinvonala a játéknak .
     
    RoyAaL, sityu és Gunár*MSZ kedveli ezt.
  16. makfer

    makfer Törekvő

    Itt amúgy sem az a gond, hogy egy event rossz, hanem mindig csak azt mondogatjuk na majd a következő jó lesz, de nem. Ez kb az 5. event ami szó szerint semmire nem jó, lehet itt szépíteni, meg megmagyarázni, ha ráköltessz 10ezreket és a sorskalapács ágyúval lősz, akkor megéri, de erre van az a szó, hogy parasztvakítás. Egy ideig beválik, míg az ember rá nem jön arra, hogy a 60fontos ingyenes játék által is szerezhető ágyú és a sorskalapács sebzése között ELSŐ szinten 2szeres szorzó van. Szóval magyarázni lehet itt, de ez minden csak nem ingyenes játék már nagyon régóta.

    Mielőtt elkezdődne az, hogy az előző eventek között is volt jó stb stb kezdetű mondóka azelőtt meghúzok egy színvonali határt.
    Egy event akkor event, ha legalább egy része élvezhető vagy hasznot hoz a belé fektetett idő arányban. Na szóval az, hogy egy nyugodt térképen kilőnek az agresszív npc-k az elsőt nagyon kihúzza a listáról, plusz én nekem az hoz hasznot amit ha üregessel lövöm több gyöngynyi értéket ad (prém és pénzért vehető kedvezmény nélkül), mint a roham térképek, vagyis nekem a fény térkép. Ezt a szinvonalat nem vagy éppen ütötték meg az eventek, vagyis az én szemszögemből nézve igenis rosszak az eventek.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.16
    RoyAaL kedveli ezt.
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Bár csak 1x vittem legtöbb sebzésre, nem adott design-t, de jó lenne :rolleyes:. Utolsó lövés is volt már, annál írja, mit lőttél ki, egyébként csak a kapott gyöngyöt láthatod a naplódban.:) Azt nem tudom, van-e olyan, akinek adott már, de nézz szét tengeren, ha adott, biztos megmutatja mindenkinek, abban szeli a tengert.:p
    Amint lesz kép, természetesen, de egyenlőre sajnos nem tudok mutatni. Azért a tenger mellett a neten is érdemes szétnézni, esetleg van, aki felrakta.:)
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Remélem azzal tisztában vagy, a játékosok többségét nem a magyar játékosok zöme teszi ki. Ráadásul igen kevesen fórumoznak közülük is, legalábbis, ami a vitaszobákat illeti. A helyedben nem sok reményt fűznék ahhoz, hogy valakitől a remélt választ megkapod. Előfordulhat ugyan, de kicsi az esélye, na meg annak is, hogy épp olyannak sikerült volna megszerezni a designt, aki olvasni is szeret, válaszolni is.
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Feketepiac_

    Lőszer
    Vuducsapás
    Csomagban lévő mennyiség 300000 Darab
    Készleten 0 Darab
    Sebzése egyszerre csökkenti a vudupajzs erejét és az életerőt.
    Vuducsapás
    Csomagban lévő mennyiség 300000 DarabSebzése egyszerre csökkenti a vudupajzs erejét és az életerőt....
    [​IMG]
    500.000

    Ez most komoly,vagy én ittam sokat? 500 000 gyöngy???
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Megint egy olyan témához lyukadtunk, amit nem kevésszer túl tárgyaltunk, és ezt egy olyan veteránnak mint te, tudnia kéne (sztem).

    Egy játék ingyenes, ha ingyen lehet játszani. Bárki bármikor pénz befektetés nélkül beregisztrálhat és játszhat! Nem az van a főoldalon, hogy semmi haszna pénzt költeni, sőt nem is lehet. Rengeteg olyan játék van, akár online is, amelyet ki sem próbálhatsz addig, míg nem fizetsz. (esetleg a demo verziót) Remélem te is ismersz ilyet, bár ha nem, akkor sem írok példát ;).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.