Visszajelzés Vitaszoba: Halálos októberi event!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A support nem azért küldött a fórumra, mert majd itt megoldódik a problémád. Jeleztél egy olyan dolgot, ami még csak nem is hiba. Nincs okunk hibát feltételezni még akkor sem, ha nincs tudomásunk róla, hogy bárki kapott volna már design-t. A 'kis esély' egyébként elég szubjektív.

    Tehát innentől kezdve a supportnak feleslegesen írsz, nincs mit ellenőrizni (más lenne a történet, ha megkaptad volna a designt a naplód szerint, de az mégse lenne a raktáradban). Az eseménnyel kapcsolatos véleményeket, észrevételeket pedig ide kell írni, NEM CHATRE, NEM SUPPORTRA. (persze oda is lehet, de felesleges) Nem véletlen vannak ezek a vitaszobák ;).
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Halálos Október:
    • Gyöngy lőszerrel lőhető.
    • Gyöngy (sebzés arányosan) és feltartóztathatatlanság kapható érte.
    A leírásban az van,hogy gyöngy,sebzésarányosan ,nem pedig az,hogy sebzésarányosan minden 5.k játékos kap csak gyöngyöt! Talán a leírást illett volna pontosítani.
     
    Csillagokfénye.HU kedveli ezt.
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Számomra úgy tűnik saját tapasztalataim alapján, a Halálos Októbernél meg kell lennie bizonyos %-nak a sebzésből, ráadásul megfertőződni sem szabad, akár kicsivel előtte sem. Olyankor nem kaptam gyöngyöt belőle, ha ezek fennálltak, akár egyik is a kettő közül. Ha azt látjátok, már sokan lövik, nem tudnátok eleget lesebezni róla, vagy csak megfertőződtetek volna, inkább ne lőjétek, várjatok olyanra, amiből nagyobb valószínűség szerint kaptok gyöngyöt.
     
  4. boxi

    boxi Utánpótlás-írogató

    A "Halálos október" NPC-ket vuducsapás lőszerrel, már vagy 3-at végig lőttem
    és semmit nem adott , mi ez hiba?
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  6. Gloxen7991

    Gloxen7991 Utánpótlás-írogató

    Az az ez nagy és erős hajóknak szol:)
     
  7. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    magyarul teljesen felesleges lőni a nagyot.Főleg ha kicsi vagy és lassú.
     
  8. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    8ezer vuducsapásért semmi jutalom... köszönjük
     
  9. UA*TED72*HUN

    UA*TED72*HUN Fórum-zöldfülű

    3-szor lőttem az event hajót elejétől robbanoval es nem kaptam semmit csak feltartóz-ot,ennyi:(
     
  10. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Már bocsánat,de mit vártatok???? :rolleyes::rolleyes: rendelhető a dizi :D:D:D:D
     
  11. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Kedves DD Igen ismerek olyan játékot és igen fura hogy ezt írom de 1 re jobban tetszik mert legalább ha már költök van 1 kevés értelme is Csak az fáj hogy itt csak rosszabb a helyzet és ha nem DD szemmel néznéd akkor lehet te is ezt mondanád én csak arra leszek kíváncsi hogy a rémtökök ünnepe és a téli event milyen lesz abból szerintem minden ki fog derülni a végére .
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  12. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Nagyon jó ki event volt ez.Nekem tetszett.
     
    Gallardo kedveli ezt.
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    akkor volt értelme az eventnek, igaz nekem egyáltalán nem jött be ez az event
     
  14. ~MANTA~

    ~MANTA~ Utánpótlás-írogató

    A név kötelez: "HALÁLOS" október :)
     
  15. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Akkor másként irom le.Nagyon jó volt mert nem eventeztem. Kb 2 fiolagyűjtőt löttem ki egész event alatt.
     
    Gallardo kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.