Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 2.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ☆мıgнτγ•мouѕє☆

    ☆мıgнτγ•мouѕє☆ Utánpótlás-írogató

    jeleznétek, hogy rakhatnának be kicsivel több ládát? előre is köszönöm!
     
  2. ✭†•WILĐ•†✭[TΞC]

    ✭†•WILĐ•†✭[TΞC] Fórum-zöldfülű

    Tehettek volna több életet is a kegyetlen admirálnak!
     
  3. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Az eventen borzasztó ez a lagg. Egyszerűen már a térképen laggolsz, ahol van az admirális, mert vagy 200 hajó lép fel oda egyszerre, de az még annyira nem is gáz, mert tudod, hogy hol vagy és, hogy hova mész.

    Amikor megjelenik az admirális alatt a kör és utána mindenki kap egy fertőzést, na az ad még egy olyan laggot, hogy onnantól kezdve meg vagy lőve, mert hihetetlenül laggoltatnak ezek az elemek.

    Egyszóval borzalmas a kivitelezése ezeknek és nem egy eventnél van ez, hanem szinte mindegyiknél, ahol 1 nagy admirális van, amit mindenki lő és mindenki jelzi már évek óta, hogy ez így nem a legjobb még is ezeket nyomatják, de még, ha nyomatnák is legalább csinálnák több helyre ezeket, hogy ne legyen ekkora lagg.

    Szinte bármi elmegy a gépemen, de egy online játéktól néha megizzad a gépem, azért ez elég durva.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    EU6-ot ne hasonlítsuk EU1-hez :)
     
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    ...és EU-2 höz...
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  6. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Kevés event NPC.
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Kevesebb az eventnpc valóban.
     
  8. TheNormalOne

    TheNormalOne Utánpótlás-írogató

    Én az ilyen eventekől mindig hiányolom a teleportot a feketepiacról. Főleg az új szerveren, ahol még nem igazán lehetett gyűjteni. Mert bár a titán event ládáiból volt 200 teleportom, de ha ilyen ütemben haladok, hétfőre elfogy, és ott vége is az eventnek, mivel még teleporttal is alig lehet odaérni. Megoldhatnák úgy is, mint a feltartóztathatatlanságot, hogy csak akkor lehet 10db-ot venni, ha elfogyott, így nem gyűjtenének nagyon sokat össze az emberek, de legalább tudnának eventezni.
     
  9. Qkac☻

    Qkac☻ Fórum-zöldfülű

    ez kinek a heppje a fejlesztőknél, hogy minden gyöngy eventhajó admirális státust kap? Előző 2 eventnél is anemoi-t leszámítva mindig kiírta hogy, hova dobta abszolút tönkre téve szerintem az event hangulatát, nincs olyan érzésed, hogy jujj most végre találtál egyet csak magadnak... szerintem régebben sokkal jobb volt amikor nem volt ott az egész publikum és 2 perc után sehol semmi
     
    Europa5 és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  10. HMS

    HMS Járnitanuló

    alig van event hajó.....nem lehetne kicsit több belölük??
     
  11. Ragnar1983

    Ragnar1983 Utánpótlás-írogató

    igazán kezdhetnének valamit ezzel az eventel mert iszonyú egy esemény.npc alig van az admirálist kiszedik fél perc alatt lehetetlen odaérni a szomszédos maprol is,és a laggolás az valami borzalom
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    "nincs olyan érzésed, hogy jujj most végre találtál egyet csak magadnak" Pont ezt hiányolom a mostani eventekből...(na majd a Halloween)
     
  13. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Valóban lecsengettnek érzem már én is ezt a verziót és rengeteg panasz is érkezik rá, ezért nem értem, hogy miért nem cserélik le.

    Félreértés ne essék, nem az értékekkel van a gond, hanem a kivitelezéssel, laggoltató elemekkel stb...
    Az event maga egészen jó, rengeteg dolgot ki lehet belőle szedni és nem is kell sok minden hozzá.

    De én is hálát adnék egy olyan eventnek, ami nem visz el az állandó teleportálgatás irányába és nem monoton. :)
     
    $GOBLIN$HUN$ és Black9015 kedveli ezt.
  14. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Szép estét, Sziasztok.
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ami tavaly volt Holtak serege event és annak a második felében az NPC-ért járó jutalom, az duplán járt, mint az első szakaszban, vagy pedig ugyan annyit kaptunk?? :oops::rolleyes: (Azért kérdem, mert nem vettem részt benne sajnos)
    Válaszokat előre is köszönöm!:p
    Sziasztok.;)
     
  15. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ismertetőben meg van rá a válasz!
     
  16. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    2. szakasz, háromszor annyi lőszert lövök a marcelle-be és mindössze 8 lélekkel kapok többet, ezt még ők sem gondolták komolyan ja és 38k-kat szed egy rakatnyi amulettet el kell nyomni, good job!

    2016-08-08 12:56:04
    Megszerezve: 48 x Ragyogó lelkek.
    2016-08-08 12:56:04
    Elsüllyesztetted Vánszorgó Marcelle hajóját.
    2016-08-08 12:56:04
    Kaptál 47574 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-08-08 15:00:14
    Megszerezve: 48 x Ragyogó lelkek.
    2016-08-08 15:00:14
    Kaptál 53152 TP-t (tapasztalatpontot).
    Elsüllyesztetted Vánszorgó Marcelle hajóját.

    Kétszer is kilőttem, hátha rosszul látok, sajnos nem. A büdöske még elég jól ad.
     
  17. blade_runner

    blade_runner Fórum-zöldfülű

    Hali, hát ez a második szakasz egy rémálom, az első jó volt ,pörgős, szerettem, és sokan voltunk igy vele. Ez meg ... szóval ennyit a második szakaszrol
     
  18. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Nem rossz ez így sem :) Ha bevezetnék azt a lehetőséget, hogy bizonyos számú event npc-t ki kell lőni ahhoz, hogy lőhesd a nagyot, akkor pörgősebb lenne a második szakasz is. Kevesebb lenne az "ingyen élő" aki nem lövi az event npc-t és csak a nagyra vár :D
     
    FM_Héra, blade_runner és [DD] kedveli ezt.
  19. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nem lenne annyi ingyenélő, ha nem lenne ilyen borzalmas arányokkal ellátva a 2. szakasz. Csak a tisztánlátás kedvéért felvázolnám, hogy mi változott.

    Rothadó Alfonz = 2.000.000 életre - 1900 lőszer jutalom (+ Kb. 660.000 élet az élő verzióból)
    Büdös Odett = 10.000.000 életre - 45 átkozott lélek (+ Kb. 2.500.000 élet az élő verzióból), azaz 30 átkozott lélekért lősz le 10 millió életet.
    Vánszorgó Marcelle = 24.000.000 életre - 47/48 ragyogó lélek (+ Kb. 6.000.000 az élő verzióból), azaz 27/28 ragyogó lélekért lősz le 24 millió életet.

    Azért ez elég borzalmasnak tekinthető. Nyilván alig fogják lőni ezeket, amikor mindenkiben ott van a tudat, hogy sokkal jobban járt az előző résszel és ez neki nem kell.

    Az admirálissal persze most sincs semmi gond. :) Igazából ez nekem csak jó, hiszen szinte 1 admirálissal nyerhető az Aquarius BM, ami már megvan, és az előző szakaszban sem kellett hozzá túl sok. :)
     
  20. Europa5

    Europa5 Fórumlakó


    A Büdös Odett 60-63 átkozottat ad(legalábbis tegnap dél és 3 között én annyit kaptam érte)! Az alfonzon meg kicsit emeltek a jutalmon, most már 2100-2200 lőszert kapsz.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.