Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 2.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Hát nem tudom, én kilőttem 2 darab Odettet és mind a 2 45 lelket adott, tehát mindössze 15-el többet. :)

    A Marcelle még akkor is vicc, az Alfonz az nyilván jó, mert üregessel lőhető, de még így is jobb volt az előző szakaszban. :D
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Azt szeretném kérdezni,hogy a Lélektelen Admirális kilövése után nem jár az 1875 pont!?
    Mert nemrég nekem sikerült kilőnöm,de nem kaptam meg!
    2016-08-09 12:29:24
    Elsüllyesztetted Lélektelen Admirális hajóját.
    A chaten valaki azt írta,hogy a legtöbbet sebző kapja csak meg az 1875 pontot!
    Nem tudom végigolvastam az ismertetőt,de ilyen kikötést nem láttam.ha igen akkor valaki másolja már be nekem.Köszönöm!
     
  3. Qkac☻

    Qkac☻ Fórum-zöldfülű

    2016-08-09 08:55:56
    Elsüllyesztetted Rothadó Alfonz hajóját.
    2016-08-09 08:55:56
    Megszerezve: 4168 x Lélekfaló lőszer.



    2 milla életre full üregessel szerintem nem rossz, az is jópofa egy darabig(aztán megunom és mappot váltok, háhá :p), hogy most már műholdas vezérlésűek a kígyós hajók, alig lehet levakarni őket magadról :D teleport hiánya még mindig égető, vagy tegyék elérhetővé, vagy ne írja ki hova dobta az admirált...
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Van mikor saját, esetleg más játékosok tapasztalata alapján tudunk meg dolgokat, ha az nincs leírva az ismertetőben. Jelenleg te is azt látod, nem utolsó lövésre adja a pontokat, más is írta chat-en, akkor elhiheted, most az kapja a pontokat, aki a legtöbb sebzést okozza a Lélektelen Admirálisnak.
     
  5. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ezt én is meg tudom erősíteni neked. Számtalan admirálist kilőttem már erőből és mindig megkaptam a pontot. Volt, hogy utolsóra hoztam, akkor meg nem.

    Tehát 100%, hogy legtöbb lövésre adja, jól kell megtalálni és meg is van szinte :)
     
  6. -BOCI-MMF

    -BOCI-MMF Fórum-zöldfülű

    A rendelési oldalon van az aligátor csomag , mi a fene az az aligátor hatalma vagy micsoda ??? Mert hogy sehol nincs leirás rola és megbocsássatok de majd 8ezer forintot nem ér 250ezer lelekfalo 30 feltartoztathatatlansággal!
     
  7. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Az átkozott és ragyogó lelkeket játékon belüli tárgyakra fogjuk beváltani. A részleteket csak az event vége felé áruljuk el. Biztam benne legalább reggelre kitalálják mire váltják. Délre talán kiderül.:D
     
  8. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    13.-ig van Feketepiac, szóval még ráérnek. De súgok picit szerintem Lélekfaló lőszer lesz. :D

    További szép napot!
     
    Qkac☻ kedveli ezt.
  9. Péter

    Péter Fórum ismerője

    köszi a súgást. Az jó lenne a lélekfaló
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.