Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2017!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Valószínűleg pestises vagy és azért. F5 és relog után sokszor előfordul. Nyomj be egy feltartózhatatlanságot és jobb lesz. Vagy ha Büdös Odettet lősz akkor a vudupajzsára többet lősz mint a sima életére.
     
  2. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Sziasztok! Valaki jelezné az illezékesek felé hogy igazán betehetnének pár dolgot a feketepiacra amire azok is eltudnák költeni az összegyűjtött lelkeket akik a most berakott dolgokat már a tavalyi event során megszerezték. Köszönöm
     
  3. Thomas(HUN)

    Thomas(HUN) Utánpótlás-írogató

    Azért ez az event 2. fele elég gyengére sikerült...ugye eddig is csomóan lőtték az admit, most meg ugye még nagyon ritkán is van, mivel nem minden kis hajó ér pontot a számlálón...
    Ja és tegyük hozzá, hogy az adminak több ÉPje lett így vudupajzzsal, ehez képest jóval kevesebb gyöngyöt ad, mint az event 1. felében, pedig az eventtájékoztatóban az van írva, hogy a 2. részben több lesz a jutalom...hát ez nem jött össze :(
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát ez a második szakasz irtó pocsék lett...
     
    NagyGiba.hu kedveli ezt.
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Hát igen, 2-3 óránként van admirális. De most már úgysem lesz változtatás, ha akarták volna akkor a tegnapi patchdayyel betették volna. :)
    Azért az első rész jó volt, illetve számomra a piac is igen jó :)
     
    NagyGiba.hu kedveli ezt.
  6. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Nekem is befagy hiába a minimumon vannak a játék beállításai... mit tegyek ez ügyben?
     
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Az 50 ezres amulett egy szép szám, örüljünk neki. Nekem még nem volt ilyenhez szerencsém. Viszont a ládák továbbra is adják a 2 db kulcsot, így valszeg csak peched van...
     
  8. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Én 7. éve nyomom ezt a játékot, de event alatt az eventkulcsok soha nem adtak 1-ért 2-öt. Te mikor tapasztaltad ezt?
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Szemtelen vagy kedves játékos. Itt fejeztem be. Sok sikert kívánok neked.... Ja egyébként a bőkezű fullra van húzva, he-he
     
    |Noisecontrollers| kedveli ezt.