Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Holtak hada 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    • Merész Alfonz:
      • Minden típusú lőszerrel lőhető. Az utolsó lövést leadó játékos Agwe páncéllemezeket és Ignis lőszert vagy gyöngyöket kap.
        Nekem . csak Elit löszerel lehet löni !!
     
  3. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Kérdés....

    Fényes ágyú cső nem lesz a fekete piacon???
     
  4. LikeaMark

    LikeaMark Utánpótlás-írogató

    Megint a korlátozás, arról nem beszélve hogy az 5millás hajó, annyit ad pontosan mint az 1 millás! Mi értelme van az eventnek így??? +Alfonzt nem lehet üreggel lőni.
    Nem lehetne ezt jelezni, hogy vegyék le a korlátozást, MINDENRŐL? Elvileg ez egy event...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    Naksi kedveli ezt.
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Én a fekete piaci lőszer és kulcs árakkal nem vagyok kibékülve, ott valami nagyon nem stimmel.
     
  6. LikeaMark

    LikeaMark Utánpótlás-írogató

    Messze nem éri meg semelyik npc sem, a kicsin kívül.
     
  7. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    2018-07-23 12:06:12
    25 x Különleges kulcs jóváírva. Ok: Kereskedő
    2018-07-23 12:06:12
    Átadott áru: -100000 x Gyöngy Ezt szeretném vissza kapni mert elltünt a raktárból!!Köszönöm!
     
  8. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    elég vicc ez az egész ismét
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az ilyen panaszokat a supporton kezeljük.
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez már kivizsgálás alatt van.
     
  11. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Érdekes ez az eventláda...előző eveten a láda tele volt kacattal az nem volt korlátozva...most beleraktak pár jó dolgot,és most korlátozzák??? :) nevetséges
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Természetesen mindent lehet jelezni, csak írjátok meg érthetően, mi az, ami szerintetek nem jó.
     
  13. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Különleges kulcs
    Csomagban lévő mennyiség 10 DarabSzézám, tárulj! Íme a tökéletes kulcs minden különleges ládához!
    [​IMG]
    10.000
    Vásárlás


    Különleges kulcs
    Csomagban lévő mennyiség 5 DarabSzézám, tárulj! Íme a tökéletes kulcs minden különleges ládához!
    [​IMG]
    20.000
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kulcsok árait így találták ki, azt a visszajelzést kaptam.
     
  15. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy inas miért nincs bent? Inas nélkül nem is érdemes eventezni sem, és egyetértek a felettem levőkkel, hogy hibás a event! Köszönöm! a kulcsokkal is gond van... hisz 10 db 10 ezer gyöngy, de 5 darab az meg 20 ezer?
     
    Babuci kedveli ezt.
  16. LikeaMark

    LikeaMark Utánpótlás-írogató

    A korlátozás a zavaró, de nagyon... Mindenki számára szerintem... Ezt kéne jelezni, hogy töröljék el a korlátozást, mert ami lőszermennyiség / kulcsmennyiség a piacon van, semmire sem elég. (Az 5 darab kulcs 20k gyöngybe kerül az már említésre sem méltó)
     
    Babuci és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kulcsok árait így találták ki, ezen nem fognak változtatni.
    Inast szombaton is lehetett szerezni 7 napra koronáért, aki szeretett volna.

    Jelezzük, hogy ezt szeretnétek, így ezt többször már nem szükséges jelezni.
     
  18. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Apolló nem értem ezt a egészet, az rendben van, hogy 10 kulcs 10 ezer gyöngy, de hogy csak 5 kulcs na meg 20 ezer? ez nagyon fura.
     
  19. LikeaMark

    LikeaMark Utánpótlás-írogató

    + nem lehet üregessel lőni a kis 1 millás alfonzt. Ezt is jelezd Apolló, kérlek.
     
  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Röviden: ha több kulcsot szeretnél, akkor többet kell rászánnod. Ez lehet a háttérben.