Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ad, nekem ma 10-ből 1x. Ez elég sovány arány. 3000 gyöngyökkel meg ki van szúrva az ember szeme. Felejtős, de sok szerencsét annak aki nyomja. :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    5db kulcs a feketepiacon 20.000gyöngy?Mi történt gazdasági világválság?
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Azért arra ki lehetne találni valami,pl lövöm a merész alfonzt,odajön valaki,utolsó lövésre kilövi,én nem kapok semmit,vicc
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.18
    Naksi kedveli ezt.
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az ismertetőben ezt jeleztük, erre oda kell figyelni.
     
  5. Baba

    Baba Fórumlakó

    Elméletileg ez egy kalózos játék még ha sokan farmer játéknak is nézik ..nagyon helyes hogy lehet lopni ..nekem tetszik .:cool:
     
    ĐROTUŁŁO kedveli ezt.
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    kedves Apolló! Ha valaki tortuban van, akkor erre nem tudsz mit tenni, de akkor ezt úgy kellett volna megoldani, hogy részarányosan kapni belőle, ki mit mennyit lő le, mert akkor hiába lőné el a utolsót, szinte semmit se kaphatna, ez lett volna a igazságos szerintem! És az, hogy 12 illatos odettet ki lő a ember abból 1 ad átkozott lelket, ez nem jó arány ezen kellene változtatni, ha már úgyis veszteséges ez a event, és minden korlátozva van, és irtó drága, és nem éri meg lőni, de aki lövi mégis annak ne kelljen már 12 ki lőnie mire ad átkozott lelket.
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    a merész alfonz 90%ban átalakul rothadóvá,a próba 6db merész alfonz elsüllyesztését kéri,hát így kicsit nehéz lesz 6dbt kilőni
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Teljesen igazat adok ebben :D nagyon jóóó :)
     
  9. LikeaMark

    LikeaMark Utánpótlás-írogató

    Na, a második szakasz tök jó, már csak event lőszer kéne hozzá...
     
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! nem tudom mennyire is tetszene neked, ha valamire gyűjteni akarnád a lelkeket, és mindig valaki ellopná tőled, és neked csak a lőszered fogyna, és semmi lelket se gyűjtenél :D Gondolj már bele.. lehet jó poén mástól lopni, de ha folyton tőled lopnák el, nem hinném, hogy aztán neked olyan jó poén lenne.o_O
     
  11. ταχύτητα

    ταχύτητα Utánpótlás-írogató

    2018-07-26 13:55:03
    Megszerezve: 154 x Átkozott lelkek.
    2018-07-26 13:55:03
    Elsüllyesztetted Illatos Odett hajóját.
    2018-07-26 13:57:06
    Elsüllyesztetted Illatos Odett hajóját.
    2018-07-26 13:57:06
    Megszerezve: 164 x Átkozott lelkek.
    2018-07-26 14:12:57
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
    2018-07-26 14:12:57
    Megszerezve: 391 x Átkozott lelkek.
    2018-07-26 14:20:41
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
    2018-07-26 14:20:41
    Megszerezve: 24572 x Gyöngy.
    2018-07-26 14:16:55
    Eltávolítva: -1xElvesztett szerelem. Ok: Beváltva.
    2018-07-26 14:15:10
    Megszerezve: 27254 x Gyöngy.
    2018-07-26 14:15:10
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
    Annyira nem adnak rosszul az odettek :) viszont hogy szinte az összes alfonz átváltozik az kicsit idegesítő.
     
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    --------------------
    Márpedig 99%ban átváltozik!
    nekem most sikerült ezt a próbát megcsinálni nem volt egyszerű!
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Mikor változik át az élö" npc élö halottá" ?
    Elsö lövésnél, lövés közbe vagy ha már kilötted az adott npc-t?
     
  14. ταχύτητα

    ταχύτητα Utánpótlás-írogató

    Ha le lőtted a fele életét
     
  15. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen :)
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Már a 5. Marcellét lövöm ki, és nem adott egyik sem ragyogót, azért kicsit sok a élete,hogy ennyire rosszul adja a lelkeket, olyan idegesítő! És a Illatos se adja a lelkeket, de annak nem ennyire magas a élete, őszintén mondva,nem ér a egész ennyit, ha nem változtatnak ezen, mert nagyon nem éri meg lőni! Tiszta veszteséges!!! o_O:(
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szeretném megkérdezni, hogy mikortól lehet a lélekfaló lőszerrel nagyobbat sebezni? Mert már este 22 óra elmúlt, és nem sebez nagyobbat a lőszer! Válaszokat köszönöm!
     
  18. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia.
    Ha átváltozik, (Rothadó, Büdös és Vánszorgó) az npc, akkor tudod őket a lélekfalóval lőni, és nagyobbat sebzel.
     
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm a válaszodat, de át változott, és én nem vettem észre, hogy nagyobbat sebezett volna rá! Fura volt mert nem egy nem 2 lőttem vele, de inkább világítót használtam! Megint megfigyelem, változott.-e valami!
     
  20. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Utána néztem, de teljesen normálisan működik a lélekfaló lőszer.
     
    ░pityesz░ és Naksi kedveli ezt.