Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen! Nekem is helyre állt már!
     
  2. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Köszönjük a visszajelzésedet.
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. Baba

    Baba Fórumlakó

    Nem rossz :cool::
    2018-07-26 13:31:13
    Elsüllyesztetted Vánszorgó Marcelle hajóját.
    2018-07-26 13:31:13
    Megszerezve: 55 x Fekete puskapor.
    2018-07-26 13:31:13
    Megszerezve: 68505 x Gyöngy.
    2018-07-26 13:42:51
    Elsüllyesztetted Vánszorgó Marcelle hajóját.
    2018-07-26 13:42:51
    Megszerezve: 200 x Ragyogó lelkek.
    2018-07-26 13:42:51
    Megszerezve: 49 x Fekete puskapor.
    2018-07-26 14:00:14
    Megszerezve: 65009 x Gyöngy.
    2018-07-26 14:00:14
    Elsüllyesztetted Vánszorgó Marcelle hajóját.
    2018-07-26 14:00:14
    Megszerezve: 2 x Különleges kulcs.

    Ez se :cool::
    2018-07-26 14:52:20
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
    2018-07-26 14:52:20
    Megszerezve: 352 x Átkozott lelkek.
    2018-07-26 14:43:57
    Megszerezve: 23309 x Gyöngy.
    2018-07-26 14:43:57
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.7.18
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2018-07-27 10:10:56
    Megszerezve: 3058 x Lélekfaló lőszer.
    2018-07-27 10:10:56
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.
    --------------------------------------
    nevetséges belelövök a büdös odettbe vagy 30k lélekfalót és ezt adja:
    2018-07-27 10:27:36
    Megszerezve: 3783 x Lélekfaló lőszer.
    -----------------------------------------
    2018-07-27 10:27:36
    Elsüllyesztetted Büdös Odett hajóját.

    Nagyon rossz irányba megy ez a játék!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.18
    Naksi kedveli ezt.
  5. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Kérlek benneteket, hogy ha naplóbejegyzéseket másoltok be, és azokból nem egyet hanem többet akartok megmutatni itt a fórumon, akkor használjátok a fórumnak a spoiler készítő eszközét (aki nem tudná annak leírom, a felső menüben a média gomb mellett eggyel jobbra a beillesztés gomb és azon belül van a spoiler funkció) a fórum jobb áttekinhetőségének az érdekében. A továbbikaban kérlek ezt használjátok, ellenkező esetben sajnos törölnünk kell az ilyen hozzászólásokat.
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! Fél 12 óta folyamatosan lövöm a Marcelleket, van ami átváltozott van ami nem, de ilyen nincs , és mégis van, hogy egyik se adott ragyogót! Nagyon elkeserítő, hogy majd 3 óra alatt egyik se adott lelket! Nem értem ,miért nem lehetett jobban megszervezni ezt a eventet, ha már a ember lövi, akkor adjanak is lelket, nem jó ez így sehogyan sem, kérem jelezzék, és változtassanak rajta, hisz nem én vagyok a egyedüli aki panasszal él!Arról nem beszélve, hogy bele fektet a ember sok mindent, drága lőszert, amuletteket, és akkor ad 3700 lélekfaló lőszert, ez semmire se elég4

    Ide írom le, hogy már du.-tán 4 óra elmúlt, és azóta is folyamatosan lövöm a Marcelleket, de azóta se egyetlen egyszer se adott ragyogó lelket, ez Fura nagyon! Kérem szépen nézzenek utána, hogy történhetett.-e valami hiba, mert fél 4,5 óra alatt egyszer se adott ragyogót!! nem értem én ezt a egészet! Mi történhetett... köszönöm a választ!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.18
    Canada kedveli ezt.
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem tapasztaltunk hibát. Ha eddig nem változtattak az arányokon, akkor a hétvégén már nem fognak sajnos.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Apolló!Most is ebben a percben lőttem ki egy Marcelét, de most se kaptam semmi lelket, folyamatosan fél 12-től lövöm őket, már majdnem 1500 átkozott lelkem van, míg pár darad ragyogó amit a ládából kaptam! Mindjárt 5 óra, az nekem nagyon fura, hogy 5 és fél óra alatt egyszer se ad ragyogót! Azért jutott eszembe, hogy valami hiba van, mert ez nem normális dolog szerintem... vagy az lenne? Köszönöm!

    "2018-07-27 07:43:45 Elsüllyesztetted Díszes Marcelle hajóját. 2018-07-27 07:43:45 Megszerezve: 12862 x Gyöngy. 2018-07-27 07:43:45 Megszerezve: 1 x Különleges kulcs."][/SPOILER]
    A szabad napomat áldoztam fel erre, és nem adott semmi ragyogó lelket, ez nem jó így, nem tudok minden nap 5 órákat itt lenni, és akkor még nem is ad egyetlen egyszer se ragyogó lelket, mélyen el keserít!:(
     
    Canada kedveli ezt.
  9. ταχύτητα

    ταχύτητα Utánpótlás-írogató

    Úgy látszik hogy téged nem szeret a rendszer akkor. A második szakasz eddig nagyon jó szerintem és ahogy olvasom folyamatosan a chat-et mindenki másolgatja hogy mennyi lelket kap a marciból és az odettból a gyöngyről nem is beszélve. Nekem eddig a második szakaszban 2000 ragyogó 4500 átkozott és 2,5 milla gyöngy ;)
     
    Canada és Naksi kedveli ezt.
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A szerencse ilyen, sajnos. Vagy van, vagy nincs.
    Sajnálom, hogy neked nem adja úgy, mint másoknak, de nincs hiba a játékkal.
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Apolló! Én csak egyetlen egyszer szeretnék kapni ragyogót,de most is elsüllyesztettem egy Marcellét de nem írta ki a naplóba, nem értem miért 52 ezer gyöngyöt adott! Nem ad rosszul gyöngyöt, de nekem ragyogó lélek kellene, értem, én, hogy a szerencse, de olyan fura, hogy szinte kisebb megállás nélkül lövöm őket sorba, és a mai napon fél 12 óta ezidáig, nem adott egyszer se, nagyon szomorú, és ideges is vagyok, mert ilyen nincs, de mégis van sajnos! Köszönöm a együtt érzést!Majd nem 1500 átkozott lelkem van, de ragyogó nélkül azzal semmire se megyek! :(

    - Nagyon fura nekem akkor is, hogy egész álló nap lövöm őket, szinte mindjárt fél 6, és 1 se tud adni, ez nagyon elkeserít! Fura, hogy a naplóban miért nem írta, hogy elsüllyesztettem? A gyöngyöt pedig megadta hm.
     
    Canada kedveli ezt.
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sajnos többet nem tudunk mondani annál, mint amit eddig is mondtunk.
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm Apolló! Most a előbb lőttem ki 2 , és egyik se adott ragyogót! :(o_O És már lassan este lesz.. :( :cool:

     
    Canada kedveli ezt.
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Én már feladom! Egész nap itt ültem a gép mellett sok Marcelt lőttem, és nem adott a nap folyamán egyetlen egyszer sem ragyogót! Azt hittem, hogy ilyen nincs, mert ehhez nagyon nagy szerencsétlenség kell, hogy 7 és fél órán át ne adjon ragyogót! Mindjárt agyvérzést kapok! o_O:(:(:(:confused::cool:
     
    Canada kedveli ezt.
  15. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Úgy gondolom, hogy ezt a témát már kellőképpen kibeszéltük, a játék helyesen működik. Sajnos neked nincs szerencséd, de megkérlek ezzel kapcsolatban ne írj többet. Holnap talán nagyobb szerencséd lesz.
     
  16. RicsiHUN

    RicsiHUN Utánpótlás-írogató

    Helló!
    28.07.2018 00:28:53
    Illatos Odett elsüllyesztett.

    A történet a következő:
    Lelőttem fél életig Illatos Odett hajóját és ekkor át alakult.
    Ki lőttem a Bűzös Odettet, viszont az Illatos Odett folyamatosan sebzett úgy hogy ott sem volt!
    Addig lőtt a semmi még ki nem hagytam magamat lőni.
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv úgy 10perce elkeztem lőni a Díszes marcelt, közben átváltozott Vánszorgóvá!
    Elkezdtem lőni azt is,az meg egyszercsak eltünt!
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. RicsiHUN

    RicsiHUN Utánpótlás-írogató

  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A hibát megerősítettük és jeleztük. Lehetséges, hogy ez már nem lesz javítva az esemény végéig.
    Ilyenkor javasolt kicsit arrébb hajózni, hátha abbahagyja a lövést.
     
  20. Baba

    Baba Fórumlakó