Visszajelzés Vitaszoba: Holtak hada 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ezek a próbák még a tavalyi eventből maradtak vissza, figyelmen kívül kell hagyni.
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    én is így jártam ,kilőttem a büdös odettet,utána még tovább sebzett a szelleme,míg el nem süllyedtem!
     
  3. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Csak annyit kell ezzel csinálni, hogy az utolsó megjelenésétől olyan távolra kell menni, hogy a lőtávjából kikerüljél, utána pedig már nem fog sebezni, ha visszamész, akkor sem.
     
  4. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    jo lenne mar kiirni milyen aranyban valtjak at a lelket loszerre .
     
  5. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Időszerű lenne. Esetleg ha még valaki tud venni bármit a feketepiacon, ami értelmes, elköltheti, legalábbis bizonyos részét annak, amit az event során szerzett. Sajnálatos módon sokunknak szinte mindegy, mikor írják ki, hisz nincs mit venni érte, de azért kíváncsiak vagyunk... Még nem túlzottan sok eventezés mellett is marad bőven lélek, hiszen semmi érdemleges nem található a feketepiacon. Örültem, hogy bekerült pl. az asklepios adománya. Sajnos ennél is azt tapasztalhattuk, ez is korlátozva, összesen 30 db volt, amit válthattunk, és már el is használtam. Az rendben lenne, hogy igyekeznek visszaszorítani, hogy a botos játékosok/ account megosztók felhalmozhassanak bármit. Csak ugye nem ez lenne a megfelelő megoldás, hiszen akik tisztességesen itt ülnek, azokon csapódik le leginkább minden, még ez is. Nem elég, hogy el kell viselnünk a csalókat, mindazzal amivel ez együtt jár, ezzel is mi járunk igazából rosszul, főképp, ha éppenséggel nem jók a váltási arányok. Hosszú ideig az volt a hozzáállás, a "kompenzáció" nem arra való, hogy a játékosok jól járjanak, hanem csak azért van, a megmaradt lelkek, egyebek, amiket az event során szerzünk, ne vesszenek kárba. Ez mindaddig rendben is van, míg találunk olyat, olyanokat a feketepiacon, amit szívesen megveszünk értük. Sajnálatos módon már egy ideje nincs mit venni érte. Igaz, ne feledkezzünk meg róla, amit korlátlan mennyiségben jelenleg vehetnénk, az a Pestisdoktormaszk. Köszönjük, ki tudja mekkora mennyiségben arra sincs szükségünk.
     
  6. Szerintem jó event volt teljesen minden szempontból, csak azt sajnálom, hogy a valódi játékosok melett a kevésbé online módon játszók is remekül megtalálták számításukat.