Visszajelzés Vitaszoba: Holtak serege!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 16.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    A vizsgáknál az az elsö hogy az admirálisbo lkell le löni 500k-t? :O
    és csak utána a többi?
    mivel nekem igy jelenik meg és nem engedi felvenni a vizsgákat csak ezt :D
    tipp?
     
  2. sünibogár

    sünibogár Utánpótlás-írogató

    sajnálatal közlöm hogy az event megjelenésekor összegyüjtötem sok lélek falo löszert ami csak ugy eltünt ezután befizetem 50 ezer db lélek falo löszert vetem ami ismét eltünt a 15-db kulcsot amit mellé vásároltam megjelent kérem nézenek utána elöre köszönöm
    2015-06-16 19:56:2350000 x Lélekfaló lőszer jóváírva. Ok: Megvásárolható csomag
    2015-06-16 19:56:2315 x Különleges kulcs jóváírva. Ok: Megvásárolható csomag
     
  3. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Nekem is igy jelenik meg, és elsőt megcsináltam amit engedett de jutit nem kaptam érte.. mintha hirtelen elfelejtette volna hogy teljesítettem, szóval az még nálam egyelőre kilőve, Admi viszont nagyon jó, ide oda kell futni érte az igaz, de 1500 gy ből, és 1 k lőszerből már 8 k gy és 16 k lőszernél tartok :D vagy 4-5 admival, és néhány merésszel :) Nekem eddig bejön, csak legyen időm :D
     
  4. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Szerintem Supportra kellene minél hamarabb ;)
    Esetleg egy f5 vagy ki be lépés teljesen előtte.
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  5. messor

    messor Junior szaki

    nem lehet kicsit trükköztél a paysafel annó és minuszba van a lőszered?:)
     
  6. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    A kikötőbe nem lehet leadni a feladatot és újat elfogadni...
    Mappváltásnál a régi mapp szigetei maradnak bent.. az is hibás..
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    kb 7.k próbát kéri ,okozz 500 000sebzést a kegyetlen admirálisnak!
    Okoztam már vagy 5 milliót de a számláló nem idnult lefele.Ilyenkor mi van?
     
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Mi lenne? A szokásos hiba :D
     
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Az a gáz,hogy bemegyek a bizt.kikötőbe,mondom elkezdem újra ezt a próbát,igen ám de elkezdeni nem engedi,meg nem csináltam,próbánál azt írja kis ablaknál,hogy nincs aktív próba. Be se váltottam a jutalmakat,komoly.
     
  10. András.*®*

    András.*®* Utánpótlás-írogató

    Majdnem minden jo az eventben,csak a probákal van némi baj-csak egyetl lehet megcsinálni a 500000-er életet lelöni azt kész.Lehet ha irunk a szuportra akor megoldodik a probléma.?
     
  11. :D ez jóóó
     
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ha megvan az összes küldetés,késöbb a kegyetlen küldetést lehet újra csinálni
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.15
  13. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Átkozott lelkeket elég nehéz lesz gyűjteni :/
     
  14. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Ha van lélekfalód korlátlan mennyiségben gyűjtheted a lelkeket :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  15. KłŁŁ$włtcH

    KłŁŁ$włtcH Fórum-zöldfülű

    Ez a pestises járvány most hibás lenne? mert kiirta nekem a számlálót ami le is telt de már 4-5 órája még mindig tart a hatása és már kezd elegem lenni belőle:D
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ki-be lépés után is?
    Csak jelzi, hogy ott van, vagy érzed a hatását is? Nem-e csak megjelenítési hiba..
     
  17. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Miért csak az utolsó 2 próbát lehet csak felvenni. Az összes többire úgy jeleniti meg hogy már kész de még el sem kezdtem, fel sem vettem. Ez nagyon elszomorító. A ki-be lépés sem segít.
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Egyszer már megcsináltuk, csak nem a mostani eventen, legalábbis többségünk. Információnk nincs róla, de ha így marad, a végéig nem tudjuk az elejétől megcsinálni a próbákat, akkor el kell fogadnunk, 1* megcsináltuk végig, most nem lehet, csak a két utolsót.
     
  19. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Ezen kár sírni, ingyen krisieső :)
     
  20. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Na igen 1 napra am eléggé gyenge event legalább a ládák jobban adtak volna hamár 1500 gyöngy 1k lőszer.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.