Visszajelzés Vitaszoba: Hóolvadás 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PICK.SZEGED

    PICK.SZEGED Utánpótlás-írogató

    :( Lopnak jégtáblát és mindent! Rögtön az elsőt! :p

    :) Lopós banda! Rögtön az elsőt! :D Jörmu-nak megint négy kísérője lesz? Majd látjuk! :p
     
  2. annyi és óránlént dob 1 et :D
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Nagyon kevés az npc! Főleg a jörm.
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Milyen jutalmakat kaphatok az esemény rangsor alapján?
    A fentebb említett 3 esemény NPC-nek okozott legtöbb sebzésért pontok járnak.

    Az utolsó lövésre adja a pontot...
     
  5. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    lehetne több hajo is
     
  6. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    NPC-ket akarunk!!!3 órája egy jörmunginder hajót nem láttam, ezt hogy a fészkes fenébe találták ki?Persze teletankoltam magam lőszerrel, de kérdem mire is?:D
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Kedves DD
    megmondanád minek vegyek event löszert ha nincs mit löni vele?
    ösztönzés hiányát érzem de nagyon :)
     
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Vannak hajók, csak keresni kell.. ;)
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ne, ne vegyél event lőszert, senki nem mondta hogy venned kellene.

    Bármi újdonság érkezik a játékba, legyen szó eventről vagy bármiről, azt érdemes kitapasztalni. Event esetén, mik és milyen gyakran vannak mit és mennyit adnak. Ezek tudatában pedig el lehet dönteni, ki és mennyit szán a dologra, mennyi lőszert is érdemes venni az első körben. Sajnálom ha van olyan aki bumm bele a közepébe jó bevásárolt, bár nem hiszem hogy a 3 hét alatt sokaknak gondot okozna a sok lőszer ellövése. Ez azért sok idő.
     
  10. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Az komoly, hogy nem adnak tp-t az eventhajók?
     
  11. |PRIME|HUN|

    |PRIME|HUN| Utánpótlás-írogató

    Ez ám az "event"....azt hittem ilyenkor hajóknak kéne úszkálnia...legalább is a GYIK-ben ez van írva.....remélem az event ideje alatt napi szinkronizálások lesznek, hogy növeljék az NPC számát, mert sajnos ez botrányos.
     
    GyilkosTorpe kedveli ezt.
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát tényleg jó lenne növelni az NPC-k számát.
     
  13. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    1ora alatt 2 hugint találtam de ugy hogy 5 mapon keresztül mentem,
    2ora alatt 1 jörgöt találtam, arra is negyvenen rá ugrottunk :)
     
  14. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A Jörm menyiségével és a jutalmával sem vagyok megelégedve reggel szerencsémre kitudtam egyet lőni egyedül és ezt kaptam:
    szerintem nagyon kevés...
    2015-01-14 07:31:51 Elsüllyesztetted Jörmungander hajóját. 2015-01-14 07:31:51 Kaptál 79 kristályt.

    Én úgy gondolom, hogy legalább annyi krisit kéne osztogatnia mint a téli eventnél a mézeskalácsot..

     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.15
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Nincs mit eldönteni az eventek egyre Skótabbak egyre kevesebb löszert érdemes venni
    ez is példa 1 óra keresés 5 perc játékért :)
    pedig szívem szerint vennék vagy 1,5 milla löszert indulásnak de minek
     
  16. DD te mit tapasztaltál ? Milyen gyakorisággal dobja az eventett meg hasonlók ? :) :D
     
  17. kék=mókus

    kék=mókus Fórum-zöldfülű

    Hétköznap délelőtt szinte egyedül voltam jörmu-ra, örültem, hogy a kísérőket már 3-an lőttük. :):D
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem sokat tapasztaltam, de az tuti, a játék még mindig inkább a csapat játékról szól ;). Egyedül lehet nem találtok, de minél többen és több mappon keresitek, annál jobbak az esélyek.
     
  19. Kronos[HU]

    Kronos[HU] Utánpótlás-írogató

    Hát igen, ez nem fair, 1. nem lehet normálisan egyedül eventezni 2. nem lehet egyedül eventezni normálisan 3. egyedül eventezni normálisan lehetetlen MERT! futhat az ember a SAJÁT gyöngye után...de DD is meg mondja "csapat játék" xdxd ezt remélem elolvassa egy kezdő is! Ne kezdj el játszani ha nem vagy csapat játékos mert krisid az lesz egy millió, de gyöngyöd egy sem :'D kezdem meg érteni a csalókat hogy mért is csalnak valójában...nekem 6 jörmün van a számlálóban ebből 5-öt azaz ÖTÖT egyedül lőttem és mellette 9 sleipnir :D micsoda világot élünk...
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mert szerinted egy kezdő majd rögtön eventezni fog? Előbb vizsgáznia kéne, illetve ismerkedni a játékkal. Ha ez megvan, lehet keresni egy klánt, vagy csak ismerősöket szerezni, akár olyanokat mint ő, akik kezdők, és akár sok kis hajó kis csoportba tömörül...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.