Visszajelzés Vitaszoba: Hóolvadás 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a 2017-es Hóolvadás eventtel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Ezeket csak én tartom furcsának? :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Kicsit érdekesnek tartom, az előző event infó is így került ki. o_O
    Nyitva lesz a feketepiac, de arra nem nagyon kaptunk infót mi lesz ott. Nem is tudom mire számítsak így előre.
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Ez egy fórum hiba. Igazából teljesen lényegtelen az az időpont ;)
     
  4. makfer

    makfer Törekvő

    Szóval megint kaptunk egy semmire sem jó szigonyozós eventrészt.

    jéglőszer, sasszem, mojo, Agwe páncéllemezei, puskapor, Agwe amulett és csillagtűz.

    Páncéllemez és puskapor a kedvenceim.....
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Leszólni azt nagyon tudja mindenki. Tudod tele van minden botosokkal, nem is kell ecsetelnem szerintem. Csiliből már aligha jön mojo, és a BM elvégre abból van ami adhatna puskaport, páncélt. Ha neked már nincs rá szükséged nem lövöd. Senki sem kényszerít rá végül is.
    (Több marad nekem :cool:) Én örülök hogy lesz benne mojo, illetve puskapor. :rolleyes:
     
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Leszólni azt nagyon tudja mindenki. :)
    Majd ha eljön az ideje megtudod vagy ha hamarabb megtudod hamarabb tudsz vásárolni? :)
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

    Érdekes.
    Érdekes.
    Mindkettőből van 150ezer feletti mennyiség és tele vagyok BM-ekkel (Csak a virgóból 100db van).
    Lehet a hiba nem nálam van. A páncéllemezt el nem tudnám képzelni, hogy kifogyna és tudom, hogy ez most durva lesz, de a puskaporral lehet spórolni is :O

    Egyébként még a puskaporra azt mondanám, hogy ok, elfér mert napi szokezret ellőhetnék, de az a mennyiség amit ad, 10-20 az egy vicc.
     
  8. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Sziasztok. :)
    Nekem az ismertetővel egy problémám van. Nincs leírva, hogy mennyi élete lesz az NPCk-nek, és hogy konkrétan ~mennyit fognak adni. Így nem tudom kiszámolni, hogy nekem megéri-e majd, vagy sem.

    Például leírták Napkalózokról szóló rovatban, hogy 30.000.000 élete van, s 100.000 gyöngyöt ad összesen, amiből kiszámolható, hogy <300sebzés=1gyöngy>.(Én lövök 255 ágyúval 32ezret -kivévet kritikál-, ami 108 gyöngyöt ad / lövés, s ellövök 127,5 gyöngy értékű lőszert / lövés-> nem éri meg.)

    Ugyanígy nem lehetne leírni event NPC-khez, hogy ne tesztelni kelljen, amiből esetlegesen károm származhat? :)
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem. :D Akkor sokan nem eventeznének.
     
  10. makfer

    makfer Törekvő

    Szép is lenne.
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Sokszor leírtuk már, neked leírom megint... Az ismertetők, de különösen az event ismertetők nem azért vannak, hogy mindent szájbarágósan leírjunk, hogy még az is tudjon az eventről mindent, aki be sem lép a játékba.
    Az ismertetőkből egy általános képet kaphatsz az adott témáról, hogy kb mire számíts. Részleteket azonban egyénileg kell felfedezni, esetleg csoportosan egymást segítve ;).

    Nem event jellegű témákról idővel megéri részletesebb ismertetőt készíteni, hiszen azok hónapokkal később is változatlanok maradnak. (Lásd fény térkép)
     
    Gallardo kedveli ezt.
  12. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Jaja igazad van és még azt is számolják ki mekkorát fogol sebezni az adott NPC re a meglévö adottságaiddal (Tehi,Bástya ...)
    illetve mikor melyik mapon hol jelenik meg koordináta szerint idö elég neked ha másodpercre pontos ugye? :)
     
  13. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Köszönöm a választ! :) Megértem, csak általában szeretek előre "tervezni". :p
    Értem az iróniát, de azért nem kell túlzásokba esni. :)
    Nyilván minél többet tud az ember, annál jobb. :D
     
  14. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Csak egy kósza gondolat : nem lehetne-é írni egy olyan szkriptet, ami eleve hozzáad 3-4 órát az eventek meghírdetett kezdési időpontjához?:D
     
  15. Đeath{}Note

    Đeath{}Note Utánpótlás-írogató

    Eddig hibátlan az event! ;)
     
  16. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Nekem is tetszik
     
  17. NézElőd

    NézElőd Fórum-zöldfülű

    Be se lehet lépni!
     
  18. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Bugos az egész, nagyjából 30%al kevesebbet sebzek minden lőszerrel. :(
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  19. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Hát nem is értem hogy csinálták ezt, vagy épp hány főre lett ez tervezve, maponként max 2 URD jelenik meg. Honnan is lehet akkor hólőszert farmolni? (Tudom-tudom, van a rendelési oldalon ;) Ha ez így marad akkor tényleg egy nagy nulla lesz az event. A kicsiknek már igyis-úgyis az, hisz 1 milla az élete és kb 30-40% kevesebbet lőnek rá. Remélem lesz több Urd.....
     
  20. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    egyszerüen nevetségesek a jégtáblák,2 agwe amulett,8 puskapor.Röhejes az egész,az npc-kről nem is beszélve.
     
    Naksi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.