Visszajelzés Vitaszoba: Hóolvadás 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Azt értem de Ázsiai idő szerint az mit is jelent? mert nem 16 órakor kezdődött el valamikor este de épp nem voltam fent nem tudom mennyi a idő eltolódás? mikor Ázsiai szerveren dél van akkor magyar idő szerint mennyi itt a idő Budapesten?
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Végre már élvezhető az event, de én az urdokat még mindig keveslem. o_O
     
  3. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    "A Hóolvadás Skuld hajójából szerezhető zsákmány mennyiségét megnöveltük."
    Ezt a mondatot, szerintem töröljétek ,mert nem változott semmi.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.17
    Naksi kedveli ezt.
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ez a cég sosem változik meg! 5ládát vettem,aztán szerintem többet 1db sem
    2017-01-21 07:55:10
    Megszerezve: 25 x Agwe páncéllemezei.
    2017-01-21 07:55:10
    2017-01-21 07:55:10
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2017-01-21 07:55:10
    2017-01-21 07:55:01
    Megszerezve: 52 x Fekete puskapor.
    2017-01-21 07:55:01
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2017-01-21 07:55:01
    2017-01-21 07:55:01
    Eltávolítva: -1xKülönleges kulcs. Ok: Láda kinyitva.
    2017-01-21 07:54:52
    Megszerezve: 27 x Agwe páncéllemezei.
    2017-01-21 07:58:59
    Megszerezve: 24 x Agwe páncéllemezei.
    2017-01-21 07:59:20
    Megszerezve: 53 x Fekete puskapor.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Én is 5 ládából nyitottam 1x 6000 hó lőszert, másik 4x meg ilyen kis finomságokat. Nem győzött meg.
     
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Saját tapasztalat alapján azt mondom hogy kis mennyiségben nem éri meg ládázni, de viszont ha legalább a tehetségeket átrakod ládázásra, és több ládakulcsot veszel akkor igen is megéri. Én 150 kulcs árának a dupláját kaptam vissza. És szerintem felesleges másolni mit is ad hisz volt már ennél jobb is, de örüljünk hogy kaptunk és hogy van benne hó lőszer. Most már legalább lehet eventezni. ;)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  7. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Szerintem meg nyisd ki a szemed.:p
    A Skuld igenis több jutalmat ad.. értsd: Van esélyed arra,hogy 20-40k közötti gyöngyöt kapj a skuldból. Ritkán,de ad.
     
  8. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Értem köszi, jó tudni. Eddig hiába néztem, nem láttam, ezért írtam ezt a véleményt. Neked viszont javaslom, hogy a mondandódat (még ha egy személytelen fórumról van szó) több tisztelettel tedd.
     
  9. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Rendben, igyekszem.
    Kiegészíteném annyival,hogy 1 db sárkánytüzet is ad. Eddig 1x kaptam.
     
  10. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Sárkánytűzzel én is találkoztam, szintén 1db.
     
  11. *Kirov*

    *Kirov* Fórum-zöldfülű

    Miért sebzünk az Urd npc-re kevesebbet?
     
  12. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Végre az Urdból is több van :)
    [​IMG]
     
  13. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    miért nemgyüllik a hírnévpontom mikor reggeltől végig lövöm a verdandikat és skuldokat alig adnak valamit a feladat meg nemhalad ez lyan minuszos event hogy valami förtelem
    megintcsak a rendelésen van a hangsuly .
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. makfer

    makfer Törekvő

    Ha f5öt nyomsz megjelenik a pont

    Mert védelme van. A találati esélyt növelve nő a sebzés.
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    na nemár hogy 5 vuduágyuért kínylódtam végig a küldiket :-(
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. makfer

    makfer Törekvő

    Mennyi hírnévnél?
     
  17. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2500-as próbáknál.
     
    makfer kedveli ezt.
  18. makfer

    makfer Törekvő

    Akkor alig várom a delet :) Nekem 5 ágyú még nagy dolog :D
     
  19. SassyAngel

    SassyAngel Fórum-zöldfülű

    Köszönjük az eventet ... az "adható jutalom inkorrekt" . vagy adjon mindenkinek akár 1 perc alatt lövi ki akár egy éjszakát lövi az eventhajót . vagy ne adjon .. bár inkább adjon mert elég jól sikerült kitalálni a hajók életerejét...

    Az event elött nem voltak konkrét információink, így nem tudtunk felkészülni az eventre lőszer kérdéskörben .

    Ha lenne az eventet megelőzően korrekt leírás az ember el tudná dönteni akarja-e vagy sem az event hajókat lőni .

    ( életerő/jutalom )+ a teljes küldetéslista.

    Továbbá jó lenne ha az event ideje alatt elérhető lenne a feketepiacon vagy az elit tárgyak között a hólőszer hogy MINDENKI egyenlő eséllyel induljon . ne csak a bankkártyás játékosok élvezzék az eventet .

    Esetleg az egyik hajó adhatna térképet vagy annak részletét (ésszerű mértékben)

    Köszönettel Attis1478
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A kapható jutalmon gondolom a sárkánytüzet és a gyöngyöt érted a Skuldból. Ez itt már 'megszokott' dolog, ha nem is mindenkinek tetszik. Azon felül, amit rendesen kapsz a sebzés arányában, szerencsés esetben valami pluszt is kaphatunk, szerintem ez egy jó dolog.;)
    Leginkább az esélye, amit szóvá szokás tenni, mindenki sokszor szeretne belőlük részesülni.:)

    Ezt úgy tűnik, nem győzzük ismételni. DD-től idézném, amit ezen az eventen is leírt, te is olvashattad volna:

    Ilyen is elő fog még fordulni, hogy a feketepiacon nem találod meg azt a lőszert, ami kellene az eventhez, de más lőszerrel is lehet lőni. Most viszont megtalálod NPC-ben, amit akár üregessel is lőhetsz, és sokak kívánságára/ örömére, az event ládák is bekerültek, amiből szintén nyitni lehet.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.