Visszajelzés Vitaszoba: Hóolvadás 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 8.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Hóolvadás 2020 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Maszkalozokni™

    Maszkalozokni™ Járnitanuló

    melyik mappon ( mapptól) található a Midgardi kígyó - (4_server) köszönöm
     
  3. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Bárhol megjelenhet ahova sikerült belőni. Közvetlenül oda jelenik meg ahol a megjelenéséhez szükséges pont elérésre került.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Enyhén szólva az event csoportos térképének nehézsége miatt nem ártott volna betenni mesterszerszámot!
     
  5. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép napot.:)
    Szerintem meg nem feltétlen fontos a mesterszerszám, ugyanis azért van a tank, hogy azt lője a nagy, az hogy a zóna sebez, arra meg van amulett a "damage deiler"-nek, ami számít a szezonba is, vagy ha az se elég, azért van a regeneráló verzió is, hogy regenerálja a tankot, és a sebzőket..:cool:
    Jó ha van mesterszerszám, de meglehet csinálni anélkül is, ha nem az idő végett is, de a gyöngy jutalom miatt főleg.:p:p;)
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyetértek. Esetleg egy közösségi őr + megerősített bordázat és teljesen vállalható.
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  7. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!!! 3 napja nem tudjuk meg csinálni a midgárdis feladatot mert egyszerűen nem találjuk, párommal 8-8 különböző térképet meg nézünk hátha ott jött ki de nem találjuk, nem lehet hogy ki sem jön? reggeltől hajnalig keressük,szerintünk valami hibádzik utána néznétek? köszi Ázsiárol lenne szó
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.1.20
  8. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Sajnálom hogy nem találtátok meg, de az admirális megjelent probléma nélkül, tehát megfelelően működik.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  9. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    én pedig azt sajnálom,hogy délben kiveszitek a fekete piacot is az event végén,nem lehetne vissza állítani a régi rendszert miszerint event végén éjfélig bent marad a fekete piac?pár melós embernek nem lenne rossz ha este meló után még meg tudná venni amit szeretne... (most jönne a miért nem vetted meg elöbb szöveg amit gyorsan megis válaszolnék mielött valaki leírná ) ha reggel lejár egy buff amit esetleg megvehetnék délután mert MELÓ miatt nem tudom délig akkor ne essünk el a 20 nap lehetőségétől...
     
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ez inkább más jellegű hiba, nem az a baj, hogy kiveszik, hanem az, hogy ha valamilyen buffból van már a hajódon, nem veheted meg a piacról a 20 napot, csak ha lejárt / bizonyos nap alá kerül. Ha ez ki lenne küszöbölve, szerintem nem lenne gond.
     
    tami80 kedveli ezt.
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a javaslatokat, továbbítottam őket.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  12. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    nem hibaként írtam hanem mint vélemény illetve "kérés" volt
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Én a "javaslat" szót használtam fentebb, szóval tudom, minek szántad. :)
     
  14. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    "Az event kulcsokat normál ládakulcsokra váltjuk át". Azért arra kiváncsi lennék hogy mikor,mert már nem lenne rossz.
     
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia! Holnap kezdődik a 'Kínai újév 2020' esemény, várhatóan addigra beváltják. Légy türelemmel! :)