Visszajelzés Vitaszoba: Hóolvadás 2024

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 8.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok le véleményeiteket a Hóolvadás 2024 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Ribizke

    Ribizke Aktív író

  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Bocsi. Szeretném kérdezni hogy a Cunami Gólemet mivel kell lőni ?? Köszönöm.
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Aqua lőszerrel sebzel rá nagyobbat.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
  7. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok

    Bejártam több térképet de örök jégtáblát nem találok.

    Merre felé kell ezeket keresni?

    Előre is köszönöm
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Valószínűleg kevés van belőle. Esetleg kiszigonyozzák, vagy nem esik a látóteredbe, de biztosan találni fogsz, bármerre is visz utad 5/-től.
     
    zolyy kedveli ezt.
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Csak kíváncsi vagyok?? Nem sok 1 kicsit az event próba 2 milliárd sebzés naponta ?? Vagy a szervező el nézet valamit!!Köszönöm.:mad::mad:
     
  10. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Bőven elég volna 500 milla is....
     
    _Jutka_[₩ΛŁ] és Naksi kedveli ezt.
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Hát igen mert szerintem nem hiszem hogy sok játékos itt menne nyugdíjba na és szerintem más napi fontosabb dolog is van , és tudom hogy nem kötelező a játék!!
     
  12. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Szia és mit válaszoltak???
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Nem válaszoltak!!:(:(
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Jeleztük. Lehetséges, hogy csökkentik, de míg nem kapunk hivatalos információt, addig nem tudunk mi sem válaszolni. Az is előfordulhat, hogy maga a változtatás lesz a válasz, de ez csak találgatás, ami teljesen felesleg, úgy vélem.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Remélem lesz változás! Igaz kicsit naiv vagyok ez irányban:) De ami igaz kicsit húzós ez a próba ha ma is így lesz én feladom ! De ez legyen az én gondom ,ámbár örülök mások tetszés nyilvánításának amit ezúton köszönök.!!
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  16. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Tisztelettel kérdem
    Merthogy má' nem értem,
    Ez az eventláda
    Olyan, mint a fránya
    Közönséges láda,
    Csak a színe sárga?
    Hét tengert bejártam,
    Egyet sem találtam...
     
    SM_Aura és sárkányos kedveli ezt.
  17. totti84

    totti84 Fórum-zöldfülű

    szia.kék színű az eventláda :D
     
    .*Sirius*. és SM_Aura kedveli ezt.
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Igen tisztelt Moderátorok!! Én nagy tisztelettel kérdezem hogy most akkor ez miért is van veszek 1 csomagot és láss csodát a Kalóz jutalom zárva https://prnt.sc/TabKpzOvOvHR most akkor a játékos írjon a suportra ? vagy vegyek még 1 csomagot a játékos esze meg áll resi után nincs kalóz piac!! és a korábban vásárolt csomag nem érvényes!! Köszönöm !! És elnézést ha a játékos dühös!!

    UI: EU1
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.1.24
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ismét úgy tűnik a megfogalmazásodból számomra, megint rajtam kérsz számon valamit, amihez igazából sok közöm nincs, de sebaj.:p
    Nem tudom milyen csomagot vásároltál, egyáltalán nyitja-e a kalóz jutalmat? Gondolom igen, mert különben miért is írnál..., de az írásodból annyit látok, vettél egy csomagot. Másik mondatodból úgy értelmezem, megfelelő csomagot vásároltál, és nyitva volt a kalóz jutalom is, de resi után már nincs. Jó lenne, ha pontos leírást kapnék, ami félreértelmezhetetlen, köszönöm!
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Ismét szép napot!! Hát talán nálam van a baj:eek:https://prnt.sc/8a6F4Y18OWfY ezt a csomagot vásároltam az event kezdésekor!!! Igen valóban a kalóz piac nyitva is volt!! Csak a mai resi után vettem észre hogy már zárva:mad: viszont a többi játékos társaim is így jártak!!De én csak a magam nevében beszélek!! És nem kérek számon rajtad semmit szándékomban sincs viszont már dühítő ami itt van és még én írok felre érthetően !!Én a hibát jeleztem ami összefüggésben van az eventel Ennyire egyszerű.