Visszajelzés Vitaszoba: Itten cápák vala!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 11.4.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Tehát akkor ezek szerint csak később lesz elérhető a 3 kereskedő: John Johnson, Jack Jackson, Jim Jimson???? Amúgy valóban kissé drága a csomag .
     
  2. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Bugosak a kereskedők mert amit 15:30-kor megvettem azt most 19:30-kor nem adta vissza!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  4. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv ! Szerintem ez a cápa npc túlontúl nagyot lő vissza, még úgy is, hogy jó a védelmem pluszban még 2 es közösségi őrt használok, és még úgyis nagyot lő vissza! Lehetne ebből vissza venni ?
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  6. -pannonia-

    -pannonia- Utánpótlás-írogató

    Nagyon kevés az npc. Hajnal négytől fél hétig kettöt találtam,pedig nem sok játékos volt aktiv. Igy nehéz gyüjteni
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. _Jutka_[₩ΛŁ]

    _Jutka_[₩ΛŁ] Járnitanuló

    A kereskedő hajónál megint nem lehet vásárolni mert üres. A rendszer 2 óránként levonja a tojások 10 %-át, ez nem jó így.Nincs értelme lőni a hajókat.
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
  9. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    2023-04-14 08:40:43
    Megszerezve: 1 x Bástyaágyú (4. szint). 1 szintű ágyut ad
     
  10. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    Milyen időközönként lehet beváltani a tojásokat?
     
  11. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Nem lehetne hogy növeljék a ládák számát ? Amióta vége a Marauder eventnek azóta csak normál ládával találkozok.
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! 4 óránként.
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
  14. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
    BA_Master kedveli ezt.
  15. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    "Megnöveltük a Grootslang tojások maximális mennyiségét." Semmit sem ért a növelés! Ha jól tudom, és vettem észre ma tértek vissza a debuffos játékosok is! Tehát egy bölcs indián mondás szerint ha a takarom egyik végéből levágok egy darabot majd hozzá varrom a másik végéhez nem lesz hosszabb az a takaró! Tehát köszönjük ezt a növelést de semmit nem ért, de ha még növelnének rajta azt köszönjük szépen mert így jelenleg alig 1-2 tételt ha ki lehet gazdálkodni.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  16. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató


    Köszönöm :)
     
    BA_Master kedveli ezt.
  17. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    [​IMG] Sziasztok . Volt 48.000 grogom . Azért ezt annyira nem tartom túl fer dolgonak :D
    Meg ha már el rabolja akkor legalább ténylegesen kapja meg a játékos és ne csak pár % ot https://prnt.sc/87ntw6GkSLcE:D
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Grog nincs most a játékban, hanem a Grootslang tojások vannak bent.
     
  19. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Jaj hogy mindig keverem :D De a lényeg a lényeg irreálisan sokat bukik az ember :)
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Hát igen sajnos ilyen ez az event.